Houzez Theme - en to he translation catalogue (3430 entries)

en: F Y
he: F י

en: Send Email
he: שלח דוא"ל

en: Call
he: התקשר

en: About
he: על אודות

en: Listings
he: רישומים

en: Reviews
he: ביקורות

en: Contacts
he: אנשי קשר

en: Find %s on
he: מצא את %s ב-

en: One thought on &ldquo;%2$s&rdquo;
he: מחשבה אחת על &ldquo;%2$s&rdquo;

en: &larr; Older Comments
he: & larr; תגובות ישנות יותר

en: Newer Comments &rarr;
he: תגובות חדשות יותר & rarr;

en: Comments are closed.
he: תגובות סגורות.

en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>
he: מוכן לפרסם את הפוסט הראשון שלך? <a href="%1$s"> התחל בעבודה כאן </a>

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
he: מצטערים, אך שום דבר לא התאים למונחי החיפוש שלך. נסה שוב עם מספר מילות מפתח שונות.

en: It seems we cannot find what you are looking for. Perhaps searching can help.
he: נראה שאנחנו לא יכולים למצוא את מה שאתה מחפש. אולי החיפוש יכול לעזור.

en: Pages:
he: עמודים:

en: Page
he: עמוד

en: Plugins
he: תוספים

en: Fields builder
he: בונה שדות

en: Currencies
he: מטבעות נוספים

en: Currency Switcher
he: מחליף מטבעות

en: Post Types
he: סוגי פוסטים

en: Taxonomies
he: טקסונומיות

en: Permalinks
he: קישורים קבועים

en: Documentation
he: תיעוד

en: Feedback
he: משוב

en: Purchase Code
he: קוד רכישה

en: Demo Import
he: ייבוא דמו

en: Invalid Nonce!
he: לא חוקי!

en: Email address is Invalid!
he: כתובת האימייל אינה חוקית!

en: Your message is empty!
he: הודעה שלך ללא תוכן!

en: New Feedback by %s from %s
he: משוב חדש מאת %s מאת %s

en: You have received new message from:
he: קיבלת הודעה חדשה מ:

en: Website :
he: אתר:

en: Subject :
he: נושא:

en: Message:
he: הודעה:

en: You can contact %s via email %s
he: ניתן ליצור קשר עם %s באמצעות האימייל %s

en: Thank you for your feedback!
he: אנחנו מודים לך על המשוב!

en: Server Error: Make sure Email function working on your server!
he: שגיאת שרת: ודא פונקציה דוא"ל עובד על השרת שלך!

en: Please enter an item purchase code.
he: נא הזן קוד רכישה של פריט.

en: Thanks for verifying houzez purchase!
he: תודה על אימות רכישת houzez!

en: Invalid purchase code, please provide valid purchase code!
he: קוד רכישה לא חוקי, אנא ספק קוד רכישה חוקי!

en: There is problem with API connection, try again.
he: יש בעיה בחיבור API, נסה שוב.

en: Deactivated
he: מושבת

en: Send your feedback
he: שלח משוב

en: Your feedback and comments have played a major role in determining the features incorporated into Houzez. We’d like to hear your thoughts and ideas on what we should be considering for the next or future updates.
he: המשוב וההערות שלך יעזרו בקביעת התכונות באתר. היינו רוצים לשמוע את המחשבות והרעיונות שלך לגבי מה ניתן לשפר לעדכונים עתידיים.

en: Email
he: אֶלֶקטרוֹנִי

en: Enter your email
he: הזן דואר אלקטרוני

en: Subject
he: נושא

en: Select
he: בחירה

en: Feature Request
he: בקשת פיצ'ר

en: Demo Request
he: בקשת הדגמה

en: Business Inquiry
he: שאלה עסקית

en: Suggestions
he: הצעות

en: Other
he: אחר

en: Message
he: הוֹדָעָה

en: Enter your message
he: הזן את ההודעה שלך

en: Any data submitted through this form is not stored on our servers but just sent to our support email address, so that we are able to process your request.
he: כל נתונים הנשלחים באמצעות טופס זה אינם מאוחסנים בשרתים שלנו אלא נשלחים רק לכתובת הדוא"ל שלנו לתמיכה, כדי שנוכל לעבד את בקשתך.

en: Send Feedback
he: שלח משוב

en: Current version
he: גרסה נוכחית

en: Menu Item Options
he: אפשרויות פריט בתפריט

en: Menu Dropdown
he: תפריט נפתח

en: Design
he: עיצוב

en: Default
he: בְּרִירַת מֶחדָל

en: Custom Size
he: גודל מותאם אישית

en: Container width
he: רוחב מיכל

en: Full width
he: רוחב מלא

en: Choose dropdown design.
he: בחר עיצוב נפתח.

en: Width
he: רוחב

en: Height (optional)
he: גובה (אופציונלי)

en: Elementor Block
he: אלמנטור בלוק

en: -- None --
he: -- אף אחד --

en: Choose elementor block for this menu.
he: בחר בלוק אלמנטור עבור תפריט זה.

en: Reveal
he: לגלות

en: On hover
he: בזמן ריחוף

en: On click
he: בעת לחיצה

en: Required
he: נדרש

en: Recommended
he: מוּמלָץ

en: Version
he: גִרְסָה

en: By
he: מאת

en: Install Now
he: להתקין עכשיו

en: Activate
he: לְהַפְעִיל

en: Active
he: פָּעִיל

en: Houzez Purchase Verification
he: אימות רכישה של Houzez

en: Enter purchase code to verify your purchase. This will allow you to install plugins, import demo and unlock all features
he: הזן קוד רכישה כדי לאמת את הרכישה. זה יאפשר לך להתקין תוספים, לייבא הדגמה ולפתוח את כל התכונות

en: Deactivate
he: בטל

en: Verify Purchase
he: אמת רכישה

en: Fields Builder
he: בונה שדות

en: Install Required Plugins
he: התקן תוספים נדרשים

en: Install Plugins
he: התקן תוספים

en: Installing Plugin: %s
he: מתקין תוספים: %s

en: Updating Plugin: %s
he: מעדכן את הפלאגין: %s

en: Something went wrong with the plugin API.
he: משהו השתבש בממשק ה- API של התוסף.

en: This theme requires the following plugin: %1$s.
he: ערכת נושא זו דורשת את התוסף הבא: %1$s.

en: This theme recommends the following plugin: %1$s.
he: ערכת הנושא הזו ממליצה על התוספים הבאים: %1$s.

en: The following plugin needs to be updated to its latest version to ensure maximum compatibility with this theme: %1$s.
he: התוסף הבא חייב להיות מעודכן לגרסתו האחרונה כדי להבטיח את התאימות המרבית לערכת הנושא הזו: %1$s.

en: There is an update available for: %1$s.
he: יש עדכון זמין עבור: %1$s.

en: The following required plugin is currently inactive: %1$s.
he: התוסף הבא אינו פעיל כרגע: %1$s.

en: The following recommended plugin is currently inactive: %1$s.
he: התוסף המומלץ הבא אינו פועל כרגע: %1$s.

en: Begin installing plugin
he: התחל להתקין את הפלאגין

en: Begin updating plugin
he: התחל לעדכן את הפלאגין

en: Begin activating plugin
he: התחל להפעיל את הפלאגין

en: Return to Required Plugins Installer
he: חזור אל מתקין Plugins נדרש

en: Return to the Dashboard
he: חזור אל מרכז השליטה

en: Plugin activated successfully.
he: הפלאגין הופעל בהצלחה.

en: The following plugin was activated successfully:
he: הפלאגין הבא הופעל בהצלחה:

en: No action taken. Plugin %1$s was already active.
he: לא השתנה דבר. התוסף %1$s כבר היה פעיל.

en: Plugin not activated. A higher version of %s is needed for this theme. Please update the plugin.
he: תוסף אינו מופעל. גרסה גבוהה יותר של %s נדרש עבור ערכת נושא זו. נא לעדכן את התוסף.

en: All plugins installed and activated successfully. %1$s
he: כל התוספים הותקנו והופעלו בהצלחה. %1$s

en: Dismiss this notice
he: דחה הודעה זו

en: There are one or more required or recommended plugins to install, update or activate.
he: יש אחד או יותר נדרש או plugins מומלץ להתקין, לעדכן או להפעיל.

en: Please contact the administrator of this site for help.
he: פנה למנהל המערכת של אתר זה לקבלת עזרה.

en: This plugin needs to be updated to be compatible with your theme.
he: תוסף זה צריך להיות מעודכן כדי להיות תואם את הנושא שלך.

en: Update Required
he: נדרש עדכון

en: The remote plugin package does not contain a folder with the desired slug and renaming did not work.
he: חבילת התוסף הרחוק אינה מכילה תיקיה עם הקליג הרצוי ושינוי השם לא פעלה.

en: Please contact the plugin provider and ask them to package their plugin according to the WordPress guidelines.
he: צור קשר עם ספקית הפלאגין ובקש מהם לארוז את הפלאגין שלהם בהתאם להנחיות של WordPress.

en: The remote plugin package consists of more than one file, but the files are not packaged in a folder.
he: חבילת התוסף המרוחק מורכבת מיותר מקובץ אחד, אך הקבצים אינם ארוזים בתיקייה.

en: and
he: ו

en: WordPress Repository
he: מאגר וורדפרס

en: External Source
he: מקור חיצוני

en: Pre-Packaged
he: ארוז מראש

en: Not Installed
he: לא מותקן

en: Installed But Not Activated
he: מותקן אך לא הופעל

en: Required Update not Available
he: עדכון חובה אינו זמין

en: Requires Update
he: דורש עדכון

en: Update recommended
he: עדכון מומלץ

en: All <span class="count">(%s)</span>
he: כל ה-<span class="count">(%s)</span>

en: To Install <span class="count">(%s)</span>
he: להתקין <span class="count">(%s)</span>

en: Update Available <span class="count">(%s)</span>
he: לעדכן <span class="count">(%s)</span> זמינים

en: To Activate <span class="count">(%s)</span>
he: להפעיל <span class="count">(%s)</span>

en: unknown
he: לא ידוע

en: Installed version:
he: גרסה מותקנת:

en: Minimum required version:
he: הגרסה המינימלית הנדרשת:

en: Available version:
he: גרסה זמינה:

en: No plugins to install, update or activate.
he: אין תוספים להתקנה, לעדכון או להפעלה.

en: Plugin
he: חיבור

en: Source
he: מָקוֹר

en: Type
he: סוּג

en: Status
he: סטָטוּס

en: Install %2$s
he: התקן %2$s

en: Update %2$s
he: עדכן  %2$s

en: Activate %2$s
he: הפעל %2$s

en: Upgrade message from the plugin author:
he: שדרג הודעה ממחבר הפלאגין:

en: Install
he: להתקין

en: Update
he: עדכון

en: No plugins were selected to be installed. No action taken.
he: לא הותקנו תוספים להתקנה. לא נעשתה שום פעולה.

en: No plugins were selected to be updated. No action taken.
he: לא נבחרו תוספים לעדכון. לא נעשתה שום פעולה.

en: No plugins are available to be installed at this time.
he: אין תוספים זמינים להתקנה בשלב זה.

en: No plugins are available to be updated at this time.
he: אין תוספים זמינים להתעדכן בשלב זה.

en: No plugins were selected to be activated. No action taken.
he: לא נבחרו תוספים להפעלה. לא נעשתה שום פעולה.

en: No plugins are available to be activated at this time.
he: אין תוספים זמינים להיות מופעל בשלב זה.

en: Plugin activation failed.
he: הפעלת הפלאגין נכשלה.

en: Updating Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
he: מעדכן תוסף %1$s (%2$d/%3$d)

en: An error occurred while installing %1$s: <strong>%2$s</strong>.
he: אירעה שגיאה בעת ההתקנה %1$s: <strong>%2$s</strong>.

en: The installation of %1$s failed.
he: ההתקנה של %1$s נכשלה.

en: The installation and activation process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
he: תהליך ההתקנה וההפעלה מתחיל. תהליך זה עשוי להימשך זמן מה על כמה המארחים, אז אנא המתן בסבלנות.

en: %1$s installed and activated successfully.
he: %1$s הותקן והופעל בהצלחה.

en: Show Details
he: הראה פרטים

en: Hide Details
he: הסתר פרטים

en: All installations and activations have been completed.
he: כל ההתקנות וההפעלות הושלמו.

en: Installing and Activating Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
he: מתקין ומפעיל תוסף %1$s (%2$d/%3$d)

en: The installation process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
he: תהליך ההתקנה מתחיל. תהליך זה עשוי להימשך זמן מה על כמה המארחים, אז אנא המתן בסבלנות.

en: %1$s installed successfully.
he: %1$s הותקן בהצלחה.

en: All installations have been completed.
he: כל ההתקנות הושלמו.

en: Installing Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
he: מתקין תוסף %1$s (%2$d/%3$d)

en: Upgrade 2.0
he: שדרוג 2.0

en: Your comment is awaiting moderation.
he: ההערה שלך ממתינה למתינות.

en: Edit
he: לַעֲרוֹך

en: Reply
he: הגב

en: If you do not wish to be notified anymore please enter your account and delete the saved search.Thank you!
he: אם אתה לא רוצה לקבל הודעה עוד אנא הזן את החשבון שלך ולמחוק את החיפוש שנשמר.תודה לך!

en: Follow us on
he: עקבו אחרינו ב

en: Unverified Nonce!
he: לא מאומת לא!

en: %s Target Email address is not properly configured!
he: %s כתובת הדוא"ל היעד אינה מוגדרת כהלכה!

en: Name field is empty!
he: השדה שם ריק!

en: Provided Email address is invalid!
he: מסופק כתובת האימייל אינה חוקית!

en: Your message empty!
he: ההודעה שלך ריקה!

en: New message sent by %s using contact form at %s
he: הודעה חדשה שנשלחה על ידי %s באמצעות טופס יצירת קשר בכתובת %s

en: You have received a message from:
he: קיבלת הודעה מתוך:

en: Phone Number :
he: מספר טלפון:

en: User Type :
he: סוג משתמש:

en: Additional message is as follows.
he: הודעה נוספת היא כדלקמן.

en: Message Sent Successfully!
he: הודעה נשלחה בהצלחה!

en: Full Name :
he: שם מלא :

en: First Name :
he: שם פרטי

en: Last Name :
he: שם משפחה:

en: Email :
he: אימייל:

en: Mobile :
he: נייד :

en: Work Phone :
he: טלפון עבודה :

en: Address :
he: כתובת :

en: Country :
he: מדינה :

en: State :
he: אזור:

en: City :
he: עיר:

en: Zip/Postal Code :
he: מיקוד/מיקוד:

en: GDPR accepted on: %s at %s
he: GDPR התקבל בתאריך: %s בשעה %s

en: You have received new lead from:
he: קיבלת ליד חדש מ:

en: Inquiry Type :
he: סוג חקירה:

en: Property Type :
he: סוג נכס:

en: Price :
he: מחיר :

en: Beds :
he: מיטות:

en: Baths :
he: חדרי רחצה:

en: Area Size :
he: גודל המתחם

en: Area :
he: אזור:

en: You can see more details here %s
he: תוכל לראות פרטים נוספים כאן %s

en: %s Email address is not configured!
he: %s כתובת הדוא"ל אינה מוגדרת!

en: Phone field is empty!
he: שדה הטלפון ריק!

en: Invalid email address!
he: כתובת אימייל לא חוקית!

en: Email Sent Successfully!
he: אימייל נשלח בהצלחה!

en: Date field is empty!
he: שדה תאריך ריק!

en: Time field is empty!
he: שדה הזמן ריק!

en: The secret parameter is missing.
he: הפרמטר הסודי חסר.

en: The secret parameter is invalid or malformed.
he: הפרמטר הסודי אינו חוקי או פגום.

en: The response parameter is missing.
he: הפרמטר של התגובה חסר.

en: The response parameter is invalid or malformed.
he: פרמטר התגובה אינו חוקי או שגוי.

en: The request is invalid or malformed.
he: הבקשה אינה חוקית או פגומה.

en: reCAPTCHA Failed:
he: reCAPTCHA נכשל:

en: Houzez
he: הוזז

en: keyword
he: מילת מפתח

en: Bedrooms
he: חדרי שינה

en: Bathrooms
he: חדרי אמבטיה

en: Min Area
he: אזור מיני

en: Max Area
he: שטח מקסימלי

en: Min Price
he: מחיר מינימום

en: Max Price
he: מחיר מקסימלי

en: Property ID
he: מזהה נכס

en: Labels
he: תוויות

en: Min Land Area
he: שטח מינימלי של מתחם

en: Max Land Area
he: שטח מקסימלי

en: Country
he: מדינה

en: State
he: מדינה

en: City
he: עִיר

en: Area
he: אֵזוֹר

en: Geolocation
he: מיקום גיאוגרפי

en: Price Range
he: טווח מחירים

en: Garage
he: מוּסָך

en: Year Built
he: שנת יצור

en: Search Button
he: כפתור חיפוש

en: Bed
he: מיטה

en: Room
he: חדרים

en: Bath
he: מֶרחָץ

en: Area Size
he: שטח שטח

en: Land Area Size
he: גודל המתחם

en: Rooms
he: חדרים

en: Property Size
he: גודל הנכס

en: Land Size
he: גודל מגרש

en: Garage Size
he: גודל המוסך

en: Any
he: כל

en: Load More
he: טען עוד

en: <span aria-hidden="true"><i class="fa fa-angle-left"></i></span>
he: <span aria-hidden = "true"> <class = "fa fa-angle-left"> </ i> </ span>

en: <span aria-hidden="true"><i class="fa fa-angle-right"></i></span>
he: <span aria-hidden = "true"> <class = "fa fa-angle-right"> </ i> </ span>

en: Beds
he: מיטות

en: Baths
he: אמבטיות

en: Bedroom
he: חדר שינה

en: Bathroom
he: חדר אמבטיה

en: beds
he: מיטות

en: bed
he: מיטה

en: baths
he: אמבטיות

en: bath
he: מֶרחָץ

en: bd
he: ד

en: ba
he: תוֹאַר רִאשׁוֹן

en: None
he: אף אחד

en: Continue reading
he: המשך לקרוא

en: day
he: יְוֹם

en: days
he: ימים

en: week
he: שָׁבוּעַ

en: weeks
he: שבועות

en: month
he: חוֹדֶשׁ

en: months
he: חודשים

en: year
he: שָׁנָה

en: years
he: שנים

en: Afghanistan
he: אפגניסטן

en: Aland Islands
he: איי אלנד

en: Albania
he: אלבניה

en: Algeria
he: אלג'יריה

en: American Samoa
he: סמואה האמריקנית

en: Andorra
he: אנדורה

en: Angola
he: אנגולה

en: Anguilla
he: אנגווילה

en: Antarctica
he: אנטארקטיקה

en: Antigua and Barbuda
he: אנטיגואה וברבודה

en: Argentina
he: ארגנטינה

en: Armenia
he: אַרְמֶנִיָה

en: Aruba
he: ארובה

en: Australia
he: אוֹסטְרַלִיָה

en: Austria
he: אוֹסְטְרֵיָה

en: Azerbaijan
he: אזרבייג'אן

en: Bahamas the
he: איי בהאמה

en: Bahrain
he: בחריין

en: Bangladesh
he: בנגלדש

en: Barbados
he: ברבדוס

en: Belarus
he: בלארוס

en: Belgium
he: בלגיה

en: Belize
he: בליז

en: Benin
he: בנין

en: Bermuda
he: ברמודה

en: Bhutan
he: בהוטאן

en: Bolivia
he: בוליביה

en: Bosnia and Herzegovina
he: בוסניה והרצגובינה

en: Botswana
he: בוצואנה

en: Bouvet Island (Bouvetoya)
he: האי בובט (Bouvetoya)

en: Brazil
he: בְּרָזִיל

en: British Indian Ocean Territory (Chagos Archipelago)
he: הטריטוריה הבריטית באוקיינוס ​​ההודי (ארכיפלג Chagos)

en: British Virgin Islands
he: איי בתולה בריטיים

en: Brunei Darussalam
he: ברוניי דארוסלאם

en: Bulgaria
he: בולגריה

en: Burkina Faso
he: בורקינה פאסו

en: Burundi
he: בורונדי

en: Cambodia
he: קמבודיה

en: Cameroon
he: קמרון

en: Canada
he: קנדה

en: Cape Verde
he: קייפ ורדה

en: Cayman Islands
he: איי קיימן

en: Central African Republic
he: הרפובליקה המרכז - אפריקאית

en: Chad
he: צ'אד

en: Chile
he: צ'ילה

en: China
he: סין

en: Christmas Island
he: אי חג המולד

en: Cocos (Keeling) Islands
he: איי קוקוס (קילינג)

en: Colombia
he: קולומביה

en: Comoros the
he: קומורו

en: Congo
he: קונגו

en: Congo the
he: קונגו

en: Cook Islands
he: איי קוק

en: Costa Rica
he: קוסטה ריקה

en: Cote d'Ivoire
he: חוף השנהב

en: Croatia
he: קרואטיה

en: Cuba
he: קובה

en: Curaçao
he: קוראסאו

en: Cyprus
he: קַפרִיסִין

en: Czech Republic
he: הרפובליקה הצ'כית

en: Denmark
he: דנמרק

en: Djibouti
he: ג'יבוטי

en: Dominica
he: דומיניקה

en: Dominican Republic
he: הרפובליקה הדומיניקנית

en: Ecuador
he: אקוודור

en: Egypt
he: מִצְרַיִם

en: El Salvador
he: אל סלבדור

en: Equatorial Guinea
he: גיניאה המשוונית

en: Eritrea
he: אריתריאה

en: Estonia
he: אסטוניה

en: Ethiopia
he: אֶתִיוֹפִּיָה

en: Faroe Islands
he: איי פרו

en: Falkland Islands (Malvinas)
he: איי פוקלנד (Malvinas)

en: Fiji the Fiji Islands
he: פיג 'י את איי פיג' י

en: Finland
he: פינלנד

en: France
he: צָרְפַת

en: French Guiana
he: גיאנה הצרפתית

en: French Polynesia
he: פולינזיה הצרפתית

en: French Southern Territories
he: שטחים דרומיים של צרפת

en: Gabon
he: גבון

en: Gambia the
he: גמביה

en: Georgia
he: גאורגיה

en: Germany
he: גֶרמָנִיָה

en: Ghana
he: גאנה

en: Gibraltar
he: גיברלטר

en: Greece
he: יָוָן

en: Greenland
he: גרינלנד

en: Grenada
he: גרנדה

en: Guadeloupe
he: גוואדלופ

en: Guam
he: גואם

en: Guatemala
he: גואטמלה

en: Guernsey
he: גרנזי

en: Guinea
he: גינאה

en: Guinea-Bissau
he: גינאה ביסאו

en: Guyana
he: גיאנה

en: Haiti
he: האיטי

en: Heard Island and McDonald Islands
he: האי הרד ואיי מקדונלד

en: Holy See (Vatican City State)
he: הכס הקדוש (מדינת הוותיקן)

en: Honduras
he: הונדורס

en: Hong Kong
he: הונג קונג

en: Hungary
he: הונגריה

en: Iceland
he: אִיסלַנד

en: India
he: הוֹדוּ

en: Indonesia
he: אִינדוֹנֵזִיָה

en: Iran
he: אִירָן

en: Iraq
he: עִירַאק

en: Ireland
he: אירלנד

en: Isle of Man
he: האי מאן

en: Israel
he: ישראל

en: Italy
he: אִיטַלִיָה

en: Jamaica
he: ג'מייקה

en: Japan
he: יפן

en: Jersey
he: ג'רזי

en: Jordan
he: יַרדֵן

en: Kazakhstan
he: קזחסטן

en: Kenya
he: קניה

en: Kiribati
he: קיריבטי

en: Korea
he: קוריאה

en: Kuwait
he: כווית

en: Kyrgyz Republic
he: הרפובליקה הקירגיזית

en: Lao
he: לאו

en: Latvia
he: לטביה

en: Lebanon
he: לבנון

en: Lesotho
he: לסוטו

en: Liberia
he: ליבריה

en: Libyan Arab Jamahiriya
he: ג'מאהיריה הערבית בלוב

en: Liechtenstein
he: ליכטנשטיין

en: Lithuania
he: ליטא

en: Luxembourg
he: לוקסמבורג

en: Macao
he: מקאו

en: Macedonia
he: מוּקדוֹן

en: Madagascar
he: מדגסקר

en: Malawi
he: מלאווי

en: Malaysia
he: מלזיה

en: Maldives
he: המלדיביים

en: Mali
he: מאלי

en: Malta
he: מלטה

en: Marshall Islands
he: איי מרשל

en: Martinique
he: מרטיניק

en: Mauritania
he: מאוריטניה

en: Mauritius
he: מאוריציוס

en: Mayotte
he: מיוטה

en: Mexico
he: מקסיקו

en: Micronesia
he: מיקרונזיה

en: Moldova
he: מולדובה

en: Monaco
he: מונקו

en: Mongolia
he: מונגוליה

en: Montenegro
he: מונטנגרו

en: Montserrat
he: מונטסראט

en: Morocco
he: מָרוֹקוֹ

en: Mozambique
he: מוזמביק

en: Myanmar
he: מיאנמר

en: Namibia
he: נמיביה

en: Nauru
he: נאורו

en: Nepal
he: נפאל

en: Netherlands Antilles
he: האנטילים ההולנדים

en: Netherlands the
he: הולנדod

en: New Caledonia
he: קלדוניה החדשה

en: New Zealand
he: ניו זילנד

en: Nicaragua
he: ניקרגואה

en: Niger
he: ניז'ר

en: Nigeria
he: ניגריה

en: Niue
he: ניואה

en: Norfolk Island
he: אי נורפולק

en: Northern Mariana Islands
he: איי מריאנה הצפוניים

en: Norway
he: נורווגיה

en: Oman
he: Hd

en: Pakistan
he: פקיסטן

en: Palau
he: פאלאו

en: Palestinian Territory
he: טריטוריה פלסטינית

en: Panama
he: פנמה

en: Papua New Guinea
he: פפואה גינאה החדשה

en: Paraguay
he: פרגוואי

en: Peru
he: פרו

en: Philippines
he: פיליפינים

en: Pitcairn Islands
he: איי פיטקרן

en: Poland
he: פּוֹלִין

en: Portugal, Portuguese Republic
he: פורטוגל, הרפובליקה הפורטוגזית

en: Puerto Rico
he: פוארטו ריקו

en: Qatar
he: קטאר

en: Reunion
he: איחוד

en: Romania
he: רומניה

en: Russian Federation
he: הפדרציה הרוסית

en: Rwanda
he: רואנדה

en: Saint Barthelemy
he: סנט ברתלמי

en: Saint Helena
he: סנט הלנה

en: Saint Kitts and Nevis
he: סנט קיטס ונוויס

en: Saint Lucia
he: סנט לוסיה

en: Saint Martin
he: מרטין הקדוש

en: Saint Pierre and Miquelon
he: סנט פייר ומיקלון

en: Saint Vincent and the Grenadines
he: וינסנט הקדוש ו ה - גרנידיים

en: Samoa
he: סמואה

en: San Marino
he: סן מרינו

en: Sao Tome and Principe
he: סאו טומה ופרינסיפה

en: Saudi Arabia
he: ערב הסעודית

en: Senegal
he: סנגל

en: Serbia
he: סרביה

en: Seychelles
he: סיישל

en: Sierra Leone
he: סיירה לאונה

en: Singapore
he: סינגפור

en: Slovakia (Slovak Republic)
he: סלובקיה (הרפובליקה הסלובקית)

en: Slovenia
he: סלובניה

en: Solomon Islands
he: איי שלמה

en: Somalia, Somali Republic
he: סומליה, הרפובליקה הסומלית

en: South Africa
he: דרום אפריקה

en: South Georgia and the South Sandwich Islands
he: דרום ג'ורג'יה ואיי סנדוויץ 'הדרומיים

en: Spain
he: סְפָרַד

en: Sri Lanka
he: סרי לנקה

en: Sudan
he: סודאן

en: Suriname
he: סורינם

en: Svalbard & Jan Mayen Islands
he: סוולברד ואיי מאן

en: Swaziland
he: סווזילנד

en: Sweden
he: שבדיה

en: Switzerland
he: שוויץ

en: Syrian Arab Republic
he: הרפובליקה הערבית של סוריה

en: Taiwan
he: טייוואן

en: Tajikistan
he: טג'יקיסטן

en: Tanzania
he: טנזניה

en: Thailand
he: תאילנד

en: Timor-Leste
he: טימור-לסטה

en: Togo
he: ללכת

en: Tokelau
he: טוקלאו

en: Tonga
he: טונגה

en: Trinidad and Tobago
he: טרינידד וטובגו

en: Tunisia
he: תוניסיה

en: Turkey
he: טורקיה

en: Turkmenistan
he: טורקמניסטן

en: Turks and Caicos Islands
he: איי טורקס וקאיקוס

en: Tuvalu
he: טובאלו

en: Uganda
he: אוגנדה

en: Ukraine
he: אוקראינה

en: United Arab Emirates
he: איחוד האמירויות הערביות

en: United Kingdom
he: הממלכה המאוחדת

en: United States
he: ארצות הברית

en: United States Minor Outlying Islands
he: ארצות הברית

en: United States Virgin Islands
he: איי הבתולה של ארצות הברית

en: Uruguay, Eastern Republic of
he: אורוגוואי, הרפובליקה המזרחית של

en: Uzbekistan
he: אוזבקיסטן

en: Vanuatu
he: ונואטו

en: Venezuela
he: ונצואלה

en: Vietnam
he: וייטנאם

en: Wallis and Futuna
he: וואליס ופוטונה

en: Western Sahara
he: סהרה המערבית

en: Yemen
he: תֵימָן

en: Zambia
he: זמביה

en: Zimbabwe
he: זימבבואה

en: Portugal
he: פּוֹרטוּגָל

en: Netherlands
he: הולנד

en: Aland Islands
he: איי אלנד

en: Bahamas
he: איי בהאמה

en: Bolivia, Plurinational State of
he: בוליביה, מדינת רב-לאומית

en: Bonaire, Sint Eustatius and Saba
he: בונייר, סינט אוסטאטיוס וסבא

en: Bouvet Island
he: אי בובה

en: British Indian Ocean Territory
he: הטריטוריה הבריטית באוקיינוס ​​ההודי

en: Comoros
he: קומורו

en: Congo, the Democratic Republic of the
he: קונגו, הרפובליקה הדמוקרטית של

en: Fiji
he: פיג'י

en: Gambia
he: גמביה

en: Iran, Islamic Republic of
he: איראן, הרפובליקה האסלאמית

en: Korea, Democratic People's Republic of
he: קוריאה, הרפובליקה העממית הדמוקרטית של

en: Korea, Republic of
he: קוריאה, הרפובליקה של

en: Kyrgyzstan
he: קירגיזסטן

en: Lao People's Democratic Republic
he: הרפובליקה העממית הדמוקרטית של לאו

en: Micronesia, Federated States of
he: מיקרונזיה, ארצות הברית המאוחדת

en: Moldova, Republic of
he: מולדובה, הרפובליקה של

en: Palestinian Territory, Occupied
he: שטח פלסטיני, כבוש

en: Pitcairn
he: פיטקרן

en: Saint Barthélemy
he: סנט ברתלמי

en: Saint Martin (French part)
he: סנט מרטין (החלק הצרפתי)

en: Sint Maarten (Dutch part)
he: סינט מארטן (חלק הולנדי)

en: Slovakia
he: סלובקיה

en: Somalia
he: סומליה

en: Svalbard and Jan Mayen
he: סוולברד ויאן מאיין

en: Taiwan, Province of China
he: טייוואן, פרובינציה של סין

en: Tanzania, United Republic of
he: טנזניה, ארצות הברית

en: Uruguay
he: אורוגוואי

en: Venezuela, Bolivarian Republic of
he: ונצואלה, הרפובליקה הבוליבריאנית

en: Viet Nam
he: ויאטנם

en: Virgin Islands, British
he: איי הבתולה, בריטניה

en: Virgin Islands, U.S.
he: איי הבתולה, ארה”ב.

en: Home
he: בית

en: Search Results for "%s" Query
he: תוצאות החיפוש עבור "%s"

en: Error 404
he: שגיאה 404

en:  The type field is empty.
he:  שדה הטופס ריק.

en:  The username field is empty.
he:  השדה שם משתמש ריק.

en: Minimum 3 characters required
he: מינימום 3 תווים נדרשים

en: Invalid username (do not use special characters or spaces)!
he: שם משתמש לא חוקי (אל תשתמש בתווים או רווחים מיוחדים)!

en: The email field is empty.
he: שדה האימייל ריק.

en: This username is already registered.
he: שם המשתמש הזה כבר רשום.

en: This email address is already registered.
he: כתובת דוא"ל זו כבר רשומה.

en: Invalid email address.
he: כתובת אימייל לא חוקית.

en: Please enter your number
he: נא להזין את המספר שלך

en: One of the password field is empty!
he: אחד משדות הסיסמה ריק!

en: Passwords do not match
he: סיסמאות לא תואמות

en: Register successful, redirecting...
he: רשום בהצלחה, מפנה מחדש ...

en: Credit Card details are incorrect, please try again.
he: פרטי כרטיס האשראי אינם נכונים, נסה שוב.

en: Card holder’s name
he: שם בעל הכרטיס

en: Street address (64 characters max)
he: כתובת רחוב (64 תווים לכל היותר)

en: zipCode
he: מיקוד

en: Email Address
he: כתובת דוא"ל

en: Phone Number
he: מספר טלפון

en: Credit Card number
he: מספר כרטיס אשראי

en: Expiration date
he: תאריך תפוגה

en: Month
he: חוֹדֶשׁ

en: Year
he: שָׁנָה

en: Card security code
he: קוד אבטחה של כרטיס

en: 3 or 4 digits usually found on the signature strip.
he: 3 או 4 ספרות נמצאו בדרך כלל ברצועת החתימה.

en: Card holder’s name required
he: שם בעל הכרטיס נדרש

en: Street address required
he: נדרשת כתובת רחוב

en: City required
he: עיר נדרשת

en: State required
he: חובה המדינה

en: Zipcode required
he: נדרש מיקוד

en: Country field required
he: שדה חובה נדרש

en: Valid email address required
he: נדרשת כתובת דוא"ל חוקית

en: Pay with Credit Card
he: שלם עם כרטיס אשראי

en: Package Payment
he: תשלום חבילה

en: Submission Payment
he: תשלום הגשת

en: Submission & Featured Payment
he: הגשה ותשלום מובלט

en: Checkout Session created successfully!
he: הפעלת התשלום נוצרה בהצלחה!

en: Checkout Session creation failed!
he: יצירת ביקור בקופה נכשלה!

en: Listing payment on
he: תשלום עבור מודעת נכס מופעל

en: Submission & Featured Payment on
he: הגשה ותשלום מומלץ מופעל

en: Upgrade to featured listing on
he: שדרוג ל"נכס חם" פועל

en: Upgrade to Featured Listing
he: שדרג לרישום מוצלח

en: Listing with Featured Payment option
he: מודעה עם אפשרות תשלום מוצגת

en: Listing Payment
he: רישום תשלום

en: Membership payment on
he: תשלום חברות ב

en: Membership Payment
he: תשלום על תכנית פרסום\חברות ב

en: Account Downgraded,
he: החשבון שודרג לאחור,

en: Hello, You downgraded your subscription on  %s. Because your listings number was greater than what the actual package offers, we set the status of all your listings to "expired". You will need to choose which listings you want live and send them again for approval. Thank you!
he: שלום, המנוי שלך הורד ב-%s. כי מספר הרישומים שלך היה גדול יותר ממה שמציעה החבילה בפועל, שינינו את מצב הפרסומים שלך ל "פג תוקף". עליך לבחור אילו פרסומים תרצה להפעיל ולשלוח לאישור. תודה!

en: [%s] Account Downgraded
he: [%s] חשבון שנמוך

en: Reactivated
he: הופעל מחדש

en: No listings available
he: אין רישומים זמינים

en: Unlimited
he: ללא הגבלה

en: Your Current Package
he: החבילה הנוכחית שלך

en: Listings Included:
he: רשימה כוללת:

en: unlimited listings
he: רישומים בלתי מוגבל

en: Listings Remaining:
he: רישומים שנותרו:

en: Featured Included:
he: מוצעים כלול:

en: Featured Remaining:
he: מוצעים:

en: Ends On
he: מסתיים ב

en:  package on
he:  החבילה ב

en: Message sent successfully!
he: הודעה נשלחה בהצלחה!

en: Some errors occurred! Please try again.
he: אירעו שגיאות! בבקשה נסה שוב.

en: Thread success fully created!
he: הצמד הצלחה נוצר במלואו!

en: You have a new message on
he: יש לך הודעה חדשה

en: from
he: מ

en: Click here to see message on website dashboard.
he: לחץ כאן כדי לראות את ההודעה במרכז השליטה של ​​האתר.

en: You have new message!
he: יש לך הודעה חדשה!

en: You have received a message from:
he: קיבלת הודעה מ:

en: New message sent by %s using agent contact form at %s
he: הודעה חדשה שנשלחה על ידי %s באמצעות טופס יצירת קשר עם סוכן בכתובת %s

en: Choose Currency
he: בחר מטבע

en: Cookie update failed
he: עדכון קובץ ה- cookie נכשל

en: Please install and activate wp-currencies plugin!
he: בבקשה להתקין ולהפעיל תוסף WP- מטבעות!

en: Request not valid
he: הבקשה אינה חוקית

en: The Email you entered is not valid. Please try again.
he: כתובת האימייל שהזנת אינה חוקית. בבקשה נסה שוב.

en: This Email is already used by another user. Please try a different one.
he: דוא"ל זה כבר נמצא בשימוש על ידי משתמש אחר. נסה קובץ אחר.

en: Profile updated
he: הפרופיל עודכן

en: New password or confirm password is blank
he: סיסמא חדשה או אישור הסיסמה ריקה

en: Password Updated
he: הסיסמה עודכנה

en: Something went wrong
he: משהו השתבש

en: success
he: הַצלָחָה

en: Currency updated!
he: המטבע עודכן!

en: Role not updated!
he: התפקיד לא מעודכן!

en: Role updated!
he: התפקיד עודכן!

en: Reset password Session key expired.
he: איפוס הסיסמה פג תוקף.

en: Invalid password reset Key
he: מפתח איפוס סיסמה לא חוקי

en: Password reset successfully, you can login now.
he: הסיסמה איפסת בהצלחה, אתה יכול להתחבר עכשיו.

en: Title/Position
he: עמדת כותרת

en: Company Name
he: שם החברה

en: Phone
he: טלפון

en: Fax Number
he: מספר פקס

en: Mobile
he: נייד

en: Skype
he: סקייפ

en: Picture Url
he: תמונה של כתובת אתר

en: Agency ID
he: מזהה הסוכנות

en: User Agent ID
he: זיהוי סוכן משתמש

en: Facebook
he: פייסבוק

en: Twitter
he: טוויטר

en: Pinterest
he: פינטרסט

en: Instagram
he: אינסטגרם

en: Youtube
he: יאהו

en: TikTok
he: טיק טוק

en: Telegram
he: טלגרם

en: Vimeo
he: וימאו

en: Google Plus
he: גוגל פלוס

en: Agent Profile Info
he: פרטי פרופיל הסוכן

en: Agency Profile Info
he: פרופיל סוכנות פרופיל

en: Agency Name
he: שם הסוכנות

en: Author Profile Info
he: פרופיל משתמש מחבר

en: Profile Info
he: פרטי פרופיל

en: Language
he: שפה

en: License
he: רישיון

en: Tax Number
he: מספר מס

en: WhatsApp
he: ווטסאפ

en: Currency
he: מטבע

en: Enter currency shortcode
he: הזן קוד קצר של מטבע

en: Service Areas
he: אזורי שירות

en: Enter your service areas
he: הזן את אזורי השירות שלך

en: Specialties
he: התמחויות

en: Enter your specialties
he: הזן את ההתמחויות שלך

en: Address
he: כתובת

en: Enter your address
he: הזן כתובת

en: Package Info
he: מידע על החבילה

en: Package Id
he: מזהה חבילה

en: Package Activation
he: הפעלת החבילה

en: Listings available
he: רישומים זמינים

en: Featured Listings available
he: תכונות נבחרות זמין

en: Paypal Recuring Profile
he: פרופיל

en: Stripe Consumer Profile
he: פרופיל הצרכן פס

en: Social Info
he: מידע חברתי

en: Security check failed, please refresh page and try again.
he: בדיקת האבטחה נכשלה, אנא רענן את הדף ונסה שוב.

en: Email address is not valid.
he: כתובת האימייל אינה חוקית.

en: Please select request type.
he: אנא בחר את סוג הבקשה.

en: Fields are required
he: שדות נדרשים

en: Unable to initiate confirmation request. Please contact the administrator.
he: לא ניתן ליזום בקשת אישור. אנא צור קשר עם המנהל.

en: Confirmation request initiated successfully.
he: בקשת האישור הוזמנה בהצלחה.

en: Property Expirator
he: נכס expirator

en: Enable Property Expiration
he: הפעל תפוגת נכס

en: Day
he: יְוֹם

en: Hour
he: שָׁעָה

en: Minute
he: דַקָה

en: Never
he: לעולם לא

en: Featured Expiration:
he: תפוגה מומלצת:

en: Successfull
he: הצלחה

en: Expired
he: לא בתוקף

en: Expired (%s)
he: פג תוקף (%s)

en: Disapproved
he: נשלל

en: Disapproved (%s)
he: לא אושר (%s)

en: On Hold
he: בהשהייה

en: On Hold (%s)
he: בהמתנה (%s)

en: Sold
he: נמכר

en: Sold (%s)
he: נמכר (%s)

en: Search is saved. You will receive an email notification when new properties matching your search will be published
he: החיפוש נשמר. תקבל הודעת אימייל כאשר נכסים חדשים התואמים את החיפוש שלך יפורסמו

en: you don't have the right to delete this
he: אין לך את הזכות למחוק זאת

en: Deleted Successfully
he: נמחק בהצלחה

en: Sent for approval
he: נשלח לאישור

en: Added
he: נוסף

en: Removed
he: הוסר

en: Invalid Nonce
he: לא חוקי

en: Contact Information
he: פרטי התקשרות

en: Description
he: תיאור

en: Detail
he: פרט

en: Features
he: מאפיינים

en: Energy Efficiency
he: חסכון באנרגיה

en: Floor Plans
he: קומה תוכניות

en: Size
he: גודל

en: Price
he: מחיר

en: Property images
he: תמונות מאפיין

en: Failed to updated cookie !
he: נכשל קובץ ה- Cookie המעודכן!

en: Invalid Request !
he: בקשה שגויה !

en: Recurring
he: מַחזוֹרִי

en: One Time
he: פעם אחת

en: View my listing
he: הצג את הרישום שלי

en: Invoice
he: חשבונית

en: Date
he: תַאֲרִיך

en: To:
he: ל:

en: Email:
he: אֶלֶקטרוֹנִי:

en: Membership Plan
he: חבילת מנוי

en: Additional Information:
he: מידע נוסף:

en: Security check failed!
he: בדיקת האבטחה נכשלה!

en: No Property ID found
he: לא נמצא מזהה נכס

en: Property Deleted
he: נכס נמחק

en: Permission denied
he: ההרשאה נדחתה

en: Nothing found
he: לא נמצא דבר

en: Favorite
he: אהוב

en: Review title field is empty!
he: שדה כותרת הביקורת ריק!

en: Select rating!
he: בחר דירוג!

en: Write review!
he: כתוב ביקורת!

en: Sorry! You have already posted review on this listing!
he: מצטער! כבר פרסמת ביקורת על רישום זה!

en: Sorry! Listing owners can not post review on their listings!
he: מצטער! בעלי רישום לא יכולים לפרסם ביקורת על הרישומים שלהם!

en: Email already exists! Please login or change email
he: האימייל כבר קיים! אנא התחבר או שנה אימייל

en: Username already exist!
he: שם המשתמש כבר קיים!

en: A new rating has been received for %s
he: התקבל דירוג חדש עבור %s

en: Rating:
he: דירוג:

en: stars
he: כוכבים

en: Review Title:
he: כותרת הביקורת:

en: Comment:
he: תגובה:

en: You can view this at
he: אתה יכול לראות את זה ב

en: Do not reply to this email.
he: אל תשיב למייל זה.

en: Review has been submitted successfully!
he: הביקורת נשלחה בהצלחה!

en: Thanks for voting
he: תודה על הביקורת

en: You have already voted
he: כבר דירגת

en: Poor
he: עני

en: Fair
he: יריד

en: Average
he: מְמוּצָע

en: Good
he: טוב

en: Exceptional
he: יוֹצֵא דוֹפֶן

en: Agencies Options
he: אפשרויות סוכנויות

en: Order By
he: מיין לפי

en: Order
he: להזמין

en: Agency Information
he: מידע הסוכנות

en: Enter the email address
he: הזן את כתובת המייל

en: Visibility Hidden
he: נראות מוסתרת

en: Hide agency to show on front-end
he: הסתר סוכנות להצגה בחזית

en: Mobile Number
he: מספר טלפון נייד

en: Enter the mobile number
he: הזן את מספר הנייד

en: Enter the WhatsApp number with country code
he: הזינו את מספר הוואטסאפ עם קידומת המדינה

en: Enter the phone number
he: הזן את מספר הטלפון

en: Enter the fax number
he: הזן את מספר הפקס

en: Enter the language you speak
he: הזן את השפה שאתה מדבר

en: Enter the license
he: הזן את הרישיון

en: Enter the tax number
he: הזן את מספר המס

en: Website Url
he: כתובת אתר

en: Enter the website URL
he: הזן את כתובת האתר

en: Enter the full address
he: הזן את הכתובת המלאה

en: Enter your Facebook profile URL
he: הזן את כתובת האתר של פרופיל הפייסבוק שלך

en: Enter your Twitter profile URL
he: הזן את כתובת פרופיל הטוויטר שלך

en: Enter your Linkedin profile URL
he: הזן את כתובת האתר של פרופיל ה-Linkedin שלך

en: Enter your Google Plus profile URL
he: הזן את כתובת האתר של פרופיל Google Plus שלך

en: Enter your Youtube profile URL
he: הזן את כתובת האתר של פרופיל YouTube שלך

en: Enter your Tiktok profile URL
he: הזן את כתובת האתר של פרופיל Tiktok שלך

en: Enter your telegram profile URL
he: הזן את כתובת האתר של פרופיל הטלגרם שלך

en: Enter your instagram profile URL
he: הזן את כתובת האתר של פרופיל האינסטגרם שלך

en: Enter your Pinterest profile URL
he: הזן את כתובת האתר שלך לפרופיל Pinterest

en: Enter your Vimeo profile URL
he: הזן את כתובת האתר של פרופיל Vimeo שלך

en: Agents Options
he: אפשרויות סוכנים

en: Agent Category
he: קטגוריה הסוכן

en: Agent City
he: עיר הסוכן

en: Agent Information
he: מידע על הסוכן

en: Short Description
he: תיאור קצר

en: Enter a short description
he: הזן תיאור קצר

en: All messages related to the agent from the contact form on property details page, will be sent on this email address.
he: כל ההודעות הקשורות לסוכן מטופס יצירת הקשר בדף פרטי הנכס, יישלחו לכתובת דוא"ל זו.

en: Hide agent to show on front-end
he: הסתר את הסוכן כדי להציג אותו בחזית

en: Enter your service area
he: היכנס לאזור השירות שלך

en: Enter your speciaties
he: הכנס את המינים שלך

en: Position
he: עמדה

en: Enter your position. Example: CEO & Founder
he: הזן את עמדתך. דוגמה: מנכ"ל ומייסד

en: Enter the company name
he: הזן את שם החברה

en: Office Number
he: מספר משרד

en: Enter the office number
he: הזן את מספר המשרד

en: It will be used for invoices
he: זה ישמש עבור חשבוניות

en: Enter your Skype account
he: הזן את חשבון הסקייפ שלך

en: Website
he: אתר אינטרנט

en: Enter your website URL
he: הזן את כתובת האתר שלך

en: Company Logo
he: לוגו חברה

en: Agencies
he: סוכנויות

en: Which city has this area?
he: לאיזו עיר יש אזור זה?

en: Select City
he: בחר עיר

en: Select city which has this area.
he: בחר עיר שבה יש אזור זה.

en: Which state has this city?
he: איזו מדינה יש לעיר הזאת?

en: Select State
he: בחרה מדינה

en: Select state which has this city.
he: בחר מדינה שבה יש את העיר הזאת.

en: Advanced Search
he: חיפוש מתקדם

en: Global ( As theme options settings )
he: גלובלי (כגדרות אפשרויות נושא)

en: Custom Settings for this Page
he: הגדרות מותאמות אישית עבור דף זה

en: Search Options
he: אפשרויות חיפוש

en: Hide on this page
he: הסתר בדף זה

en: Show on this page
he: הצג בעמוד זה

en: Hide but show on scroll
he: הסתרה, אך הצג בגלילה

en: Search Position
he: חפש מיקום

en: Under Navigation
he: תחת ניווט

en: Under Banners (Sliders, Map, Video, etc)
he: תחת באנרים (מחוונים, מפה, וידאו וכו')

en: Global Color
he: צבע גלובלי

en: Inherit from default accent color
he: קבל בירושה בצבע ברירת המחדל

en: Custom
he: המותאם אישית

en: Choose color
he: בחרי צבע

en: Recently used
he: שומש לאחרונה

en: Color
he: צֶבַע

en: Content Area
he: אזור תוכן

en: Show Content Above Footer?
he: האם להציג תוכן מעל הכותרת התחתונה?

en: Yes
he: כן

en: Areas
he: אזורים

en: Types
he: סוגים

en: States
he: מדינות

en: Cities
he: ערים

en: Listings Template Settings
he: הגדרות תבנית רישומים

en: Number of listings to display
he: מספר הרישומים להצגה

en: Order Properties By
he: הזמנת נכסים לפי

en: Date New to Old
he: תאריך חדש לישן

en: Date Old to New
he: תאריך ישן לחדש

en: Price (High to Low)
he: מחיר (גבוה עד נמוך)

en: Price (Low to High)
he: מחיר מהנמוך לגבוה)

en: Show Featured Listings on Top
he: הצג רישומים נבחרים למעלה

en: Show Featured Listings
he: הצג רישומים נבחרים

en: Tabs
he: כרטיסיות

en: Enable/disable the tabs on the listing page(not work for half map and parallax listing template)
he: הפעל/השבת את הכרטיסיות בדף הרישום (לא עובד עבור חצי מפה ותבנית רישום פרלקסה)

en: Enabled
he: מופעל

en: Disabled
he: נָכֶה

en: Tabs One
he: כרטיסיות אחת

en: Choose the property status for this tab
he: בחר את קהל מקום האירוח עבור כרטיסיה זו

en: Tabs Two
he: כרטיסיות שתיים

en: Properties by Agents
he: מקום אירוח על ידי סוכנים

en: Minimum Beds
he: מינימום חדרים

en: Minimum Baths
he: מינימום חדרי שירותים

en: Random Listings
he: רשימות אקראיות

en: Paid Submission
he: הגשת תשלום

en: Page Sidebar
he: עמוד צדדי

en: Invoice Details
he: פרטי החשבונית

en: Payment Status
he: מצב תשלום

en: Package Details
he: פרטי החבילה

en: Paid Submission is disabled
he: הגשה בתשלום מושבתת

en: Payment Status:
he: קהל תשלום:

en: Paid
he: בתשלום

en: Not Paid
he: לא בתשלום

en: Change Payment Status:
he: שינוי מצב תשלום:

en: Show Specific Sidebar?
he: הצג סרגל צדדי ספציפי?

en: No
he: לא

en: Select Sidebar
he: בחר בסרגל הצד

en: Wire Payment Received - Activate the purchase
he: תשלום בנקאית התקבל - הפעל את הרכישה

en: Invoice ID
he: מזהה חשבונית

en: Billing For
he: חיוב עבור

en: Billing Type
he: סוג חיוב

en: Payment Method
he: אמצעי תשלום

en: Item ID (Listing or Package ID)
he: מזהה פריט (מזהה רישום או חבילה)

en: Item Price:
he: מחיר מוצר:

en: Tax:
he: מע’’מ:

en: Purchase Date:
he: תאריך רכישה:

en: Username (Buyer Name):
he: שם משתמש (שם קונה):

en: Email Address:
he: כתובת דוא"ל:

en: User ID (Buyer):
he: מזהה משתמש (קונה):

en: Paypal - Reccuring Payment ID:
he: Paypal - Reccuring מספר זיהוי:

en: Username:
he: שם משתמש:

en: Package:
he: חֲבִילָה:

en: Listings available:
he: רישומים זמינים:

en: Featured Listings available:
he: מודעות נבחרות זמין:

en: Package Activation:
he: הפעלת חבילה:

en: Expire Date:
he: תאריך תפוגה:

en: Billing Period
he: תקופת חיוב

en: Week
he: שָׁבוּעַ

en: Billing Frequency
he: תדירות חיוב

en: Enter the frequency number
he: הזן את מספר התדר

en: How many listings are included?
he: כמה רישומים כלולים?

en: Enter the number of listings
he: הזן את מספר הרישומים

en: Unlimited listings
he: רישומים ללא הגבלה

en: How many Featured listings are included?
he: כמה רישומים נבחרים כלולים?

en: Package Price
he: מחיר חבילה

en: Enter the price
he: הזן את המחיר

en: Package Stripe id (Example: gold_pack)
he: מזהה פס חבילה (דוגמה: gold_pack)

en: Is It Visible?
he: האם זה גלוי?

en: Stripe Tax ID
he: מזהה מס של פס

en: Enter your stripe account tax id.
he: הזן את מזהה המס של חשבון הפס שלך.

en: Taxes
he: מסים

en: Enter the tax percentage (Only digits)
he: הזן את אחוז המס (רק ספרות)

en: How many images are included per listing?
he: כמה תמונות כלולות ברישום?

en: Enter the number of images
he: הזן את מספר התמונות

en: Unlimited Images
he: תמונות בלתי מוגבלות

en: Same as defined in Theme Options
he: כמו שהוגדר באפשרויות ערכת נושא

en: Is Popular/Featured?
he: האם פופולרי / מוצעים?

en: Custom Link
he: קישור מותאם אישית

en: Leave empty if you do not want to custom link.
he: השאר ריק אם אינך רוצה ליצור קישור מותאם אישית.

en: Enter the custom link
he: הזן את הקישור המותאם אישית

en: Page Header Options
he: אפשרויות כותרת דף

en: Header Type
he: סוג כותרת

en: Properties Slider
he: מחוון מאפיינים

en: Revolution Slider
he: המהפכה

en: Properties Map
he: מפת מאפיינים

en: Image
he: תמונה

en: Video
he: וִידֵאוֹ

en: Elementor
he: אלמנטור

en: Select the page header type
he: בחר את סוג כותרת העמוד

en: Title
he: כותרת

en: Enter the title
he: הזן כותרת

en: Subtitle
he: כתוביות

en: Enter the subtitle
he: הזן את כותרת המשנה

en: MP4 File
he: קובץ MP4

en: Upload the video file
he: העלה את קובץ הווידאו

en: This file is mandatory
he: קובץ זה הוא חובה

en: WEBM File
he: קובץ WEBM

en: OGV File
he: קובץ OGV

en: Video Image
he: תמונת וידאו

en: Upload a video cover image
he: העלה תמונת שער של סרטון

en: Height
he: גובה

en: Enter the banner height
he: הזן את גובה הבאנר

en: Default is 600px
he: ברירת המחדל היא 600 פיקסלים

en: Height Mobile
he: גובה נייד

en: Enter the banner height for mobile devices
he: הזן את גובה הבאנר עבור מכשירים ניידים

en: Default is 400px
he: ברירת המחדל היא 400 פיקסלים

en: Overlay Color Opacity
he: שכבת צבע אטימות

en: Banner Search
he: חיפוש באנרים

en: Enable
he: לְאַפשֵׁר

en: Disable
he: השבת

en: Full Screen
he: מסך מלא

en: If "Enable" it will fit according to screen size
he: אם "הפעל" זה יתאים לפי גודל המסך

en: Select an Slider
he: בחר מחוון

en: Select a city where to start the property map on header page. You can select multiple cities or keep all un-select to display properties from all the cities
he: בחר עיר שבה להתחיל את מפת הנכסים בדף הכותרת. אתה יכול לבחור ערים מרובות או לבטל את הבחירה בכל כדי להציג נכסים מכל הערים

en: Page Template Options
he: אפשרויות תבנית דף

en: Page Title
he: כותרת העמוד

en: Show
he: לְהַצִיג

en: Hide
he: להתחבא

en: Page Breadcrumb
he: דף Breadcrumb

en: Right Sidebar
he: סרגל צד ימין

en: Left Sidebar
he: הסרגל הצידי השמאלי

en: Choose page Sidebar
he: בחר עמוד צידי

en: Page Background
he: רקע דף

en: Select the page background (only for page template)
he: בחר את רקע העמוד (רק עבור תבנית עמוד)

en: Partner Details
he: פרטי שותף

en: Partner website address
he: כתובת אתר של שותף

en: Enter the website address
he: הזן את כתובת האתר

en: Example: https://houzez.co/
he: דוגמה: https://avt.co.il/

en: Gallery Format
he: פורמט גלריה

en: Upload Gallery Images
he: העלה תמונות גלריה

en: Video Format
he: פורמט וידאו

en: Add the video URL
he: הוסף את כתובת האתר של הסרטון

en: Exmaple https://vimeo.com/120596335
he: דוגמה https://vimeo.com/120596335

en: Audio Format
he: פורמט אודיו

en: Add SoundCloud Audio
he: הוסף את SoundCloud Audio

en: Paste the page URL from SoundCloud
he: הדבק את כתובת האתר של הדף מ-SoundCloud

en: Additional Features
he: תכונות נוספות

en: Value
he: ערך

en: Enter the value
he: הזן את הערך

en: Property
he: נכס

en: Select an Agent
he: בחר סוכן

en: Select an Agency
he: בחר סוכנות

en: Property Top Type
he: סוג הנכס העליון

en: Set the property top area type.
he: הגדר את סוג האזור העליון של הנכס.

en: Global
he: גלוֹבָּלִי

en: Version 1
he: גרסה 1

en: Version 2
he: גרסה 2

en: Version 3
he: גרסה 3

en: Version 4
he: גרסה 4

en: Version 5
he: גרסה 5

en: Version 6
he: גרסה 6

en: Property Content Layout
he: פריסת תוכן מאפיינים

en: Set property content area type.
he: הגדר סוג אזור תוכן של נכס.

en: Tabs Vertical
he: כרטיסיות אנכי

en: Luxury Homes
he: בתי יוקרה

en: Minimal
he: מינימלי

en: Boxed
he: מאורגן

en: Booking Shortcode
he: קוד קצר להזמנה

en: Enter the booking form shortcode. Example [booking]
he: הזן את קוד הקיצור של טופס ההזמנה. דוגמה [הזמנה]

en: Details
he: פרטים

en: Where to display?
he: איפה להציג?

en: Property Detail Page
he: דף פרטי נכס

en: Agent Profile
he: פרופיל איש תמיכה

en: Agency Profile
he: פרופיל הסוכנות

en: Author Profile
he: פרופיל המפרסם

en: Select a property
he: בחר מקום אירוח

en: Select a Property
he: בחר מקום אירוח

en: Select an Author
he: בחר מחבר

en: Rating
he: דירוג

en: 1 Star - Poor
he: כוכב אחד - גרוע

en: 2 Star -  Fair
he: 2 כוכבים - הוגן

en: 3 Star - Average
he: 3 כוכבים - ממוצע

en: 4 Star - Good
he: 4 כוכבים - טוב

en: 5 Star - Excellent
he: 5 כוכבים - מעולה

en: Which country has this state?
he: איזו מדינה יש למדינה הזאת?

en: Select Country
he: בחר מדינה

en: Select country which has this state.
he: בחר מדינה שבה יש מצב זה.

en: Other Settings
he: הגדרות משתמש

en: Recommended image size 770 x 700 px
he: גודל תמונה מומלץ 770 x 700 פיקסלים

en: Map Marker Icon
he: סמל סמן מפה

en: Recommended image size 44 x 56 px
he: גודל תמונה מומלץ 44 x 56 פיקסלים

en: Map Marker Retina Icon
he: סמן מפה סמל רשתית

en: Recommended image size 88 x 112 px
he: גודל תמונה מומלץ 88 x 112 פיקסלים

en: Enter a custom link for this taxonomy if you want to link it with an external site
he: הזן קישור מותאם אישית לטקסונומיה זו אם ברצונך לקשר אותה לאתר חיצוני

en: Icon Type
he: סוג אייקון

en: Custom Image
he: תמונה מותאמת אישית

en: Icon
he: סמל

en: Enter the fontawesome icon class
he: היכנסו למחלקת הסמלים הפנטסטיים

en: Upload icon
he: סמל העלאה

en: Testimonial Details
he: פרטי עדות

en: Text
he: טֶקסט

en: Enter the testimonial message
he: הזן את הודעת העדות

en: Name
he: שֵׁם

en: Enter the testimonial name
he: הזן את שם העדות

en: Example: Founder & CEO.
he: דוגמה: מייסד ומנכ"ל.

en: Photo
he: תמונה

en: Page Navigation Options
he: אפשרויות ניווט בדף

en: Main Menu Transparent?
he: תפריט ראשי שקוף?

en: This option only works if you are using the header 4. You can choose the header 4 from theme options
he: אפשרות זו פועלת רק אם אתה משתמש בכותרת 4. אתה יכול לבחור את הכותרת 4 מתוך אפשרויות ערכת הנושא

en: Enter the page title
he: הזן את כותרת העמוד

en: Enter the page content
he: הזן את תוכן העמוד

en: Add New Property
he: הוסף נכס חדש

en: Add New Property Mode
he: הוספת קהל מקום אירוח החדש

en: Select between multi-steps or one step
he: בחר בין ריבוי שלבים או שלב אחד

en: Multi-steps
he: ריבוי שלבים

en: One-step
he: צעד אחד

en: New Submited Listings Approval
he: אישור רישום חדש שנשלח

en: Select yes if all new submissions must be approved by the administrator
he: בחר כן אם כל ההגשות החדשות חייבות להיות מאושרות על ידי מנהל המערכת

en: Edited Listings Approval
he: אישור רישומים ערוכים

en: Select yes if all updates must be approved by the administrator
he: בחר כן אם כל העדכונים חייבים להיות מאושרים על ידי מנהל המערכת

en: Multi Agents Mode
he: מצב ריבוי סוכנים

en: Enable or Disable the multi agents mode
he: הפעל או השבת את מצב ריבוי הסוכנים

en: Assign a property to several agents
he: הקצאת נכס למספר סוכנים

en: Range Values for Bedrooms, Bathrooms and Rooms
he: ערכי טווח עבור חדרי שינה, חדרי רחצה וחדרים

en: Note: Set search query Like for bedrooms, bathrooms and Rooms under <strong>Searches -> Settings</strong> to make it searchable.
he: הערה: הגדר שאילתת חיפוש כמו עבור חדרי שינה, חדרי אמבטיה ותת חדרים <strong>הגדרות > חיפושים כדי</strong> להפוך אותה לניתנת לחיפוש.

en: Enable range inputs for bedrooms, rooms and bathrooms fields. Example( 3 - 5, 2 - 4)
he: אפשר כניסות טווח עבור שדות חדרי שינה, חדרים וחדרי רחצה. דוגמה (3 - 5, 2 - 4)

en: Multi Selection
he: מבחר רב

en: Property Types
he: סוגי נכסים

en: Allow multiple selection of property types
he: אפשר בחירה מרובה של סוגי נכסים

en: Property Status
he: מצב הנכס

en: Allow multiple selection of property status
he: אפשר בחירה מרובה של סטטוס נכס

en: Property Labels
he: תוויות נכסים

en: Allow multiple selection of property labels
he: אפשר בחירה מרובה של תוויות נכסים

en: Display Drop-down Menus
he: הצג תפריטים נפתחים

en: Select Yes to replace the Property Location text fields with drop-down menus in order to select the property City, Area, County/State and Country
he: בחר כן כדי להחליף את שדות הטקסט של מיקום הנכס בתפריטים נפתחים כדי לבחור את הנכס עיר, אזור, מחוז\אזור ומדינה

en: Default area prefix
he: קידומת אזור ברירת מחדל

en: Default option for area prefix.
he: ברירת מחדל עבור קידומת אזור.

en: Allow user to change area prefix?
he: האם לאפשר למשתמש לשנות קידומת אזור?

en: Auto Generate Property ID ?
he: ייצור אוטומטי של מזהה נכס?

en: Enable/Disable auto generate property id
he: הפעלה / השבתה של מזהה נכס אוטומטי

en: Property ID Pattern
he: תבנית מזהה מקום האירוח

en: Enter pattern for property id. Example HZ-{ID}
he: הזן תבנית עבור מזהה מקום האירוח. דוגמה HZ-{ID}

en: Property ID Prefix
he: קידומת מזהה נכס

en: Enter prefix for property id, leave empty if you don't want to show prefix. Example HZ-
he: הזן קידומת עבור מזהה נכס, השאר ריק אם אינך רוצה להציג קידומת. דוגמה HZ-

en: Maximum Images
he: תמונות מקסימליות

en: Maximum images allow for single property.
he: תמונות מקסימליות מאפשרות לנכס יחיד.

en: Maximum File Size
he: גודל קובץ מרבי

en: Maximum upload image size. For example 10kb, 500kb, 1mb, 10m, 100mb
he: גודל התמונה המרבי להעלאה. לדוגמה 10kb, 500kb, 1mb, 10m, 100mb

en: Maximum Attachments
he: מקסימום קבצים מצורפים

en: Maximum File Size for attachments
he: גודל קובץ מקסימלי עבור קבצים מצורפים

en: Maximum upload attachment size. For example 10kb, 500kb, 1mb, 10m, 100mb
he: גודל מקסימלי של קובץ מצורף להעלאה. לדוגמה 10kb, 500kb, 1mb, 10m, 100mb

en: Layout Manager
he: מנהל פריסה

en: Description & Price
he: תיאור ומחיר

en: Property Media
he: מדיה מדיה

en: Property Details
he: פרטי נכס

en: Property Features
he: תכונות נכס

en: Property Location
he: מיקום הנכס

en: 360° Virtual Tour
he: 360 ° סיור וירטואלי

en: Multi Units / Sub Properties
he: יחידות מרובות / תכונות משנה

en: Private Notes
he: הערות פרטיות

en: Attachments
he: קבצים מצורפים

en: Energy Class
he: מחלקת אנרגיה

en: Area Size Unit
he: יחידת גודל

en: Land Area
he: שטח אדמה

en: Land Area Unit
he: יחידת מידה למתחם

en: Show/Hide Form Fields
he: הצג/הסתר שדות טופס

en: Add New Property Form Fields
he: הוסף שדות טופס נכס חדש

en: Select which fields you want to disable from the Add New Property form
he: בחר אילו שדות ברצונך להשבית מהטופס הוסף נכס חדש

en: Property Type
he: סוג נכס

en: Property Label
he: תווית נכס

en: Sale or Rent Price
he: מכירה או מחיר השכרה

en: Second Price
he: מחיר שני

en: After Price Label
he: לאחר תווית מחיר

en: Price Prefix
he: קידומת מחיר

en: Property Video Url
he: כתובת URL של סרטון מקום אירוח

en: Neighborhood
he: שְׁכוּנָה

en: Postal Code/Zip
he: מיקוד/מיקוד

en: County/State
he: איזור

en: Map Section
he: מדור מפה

en: Map Address
he: מפה כתובת

en: Additional Details
he: פרטים נוספים

en: Label
he: תווית

en: Second Price ( Display optional price for rental or square feet )
he: מחיר שני (הצגת מחיר אופציונלי להשכרה או רגל מרובע)

en: Garages
he: מוסכים

en: Required Form Fields
he: שדות טפסים נדרשים

en: Property Title Limit
he: מגבלת כותרת מקום אירוח

en: Limit Title length for add listing
he: הגבלת אורך הכותרת להוספת רישום

en: Number of Characters
he: מספר התווים בקטע

en: Enter number of allowed characters.ie 150
he: הזן את מספר characters.ie המותר 150

en: Required Fields
he: שדות חובה

en: Select which fields of the Add New Property form are mandatory
he: בחר אילו שדות בטופס הוסף נכס חדש הם חובה

en: Keyword
he: מילת מפתח

en: Min. Area
he: אזור מינימלי

en: Max. Area
he: אזור מרבי

en: Min. Price
he: מינימום. מחיר

en: Max. Price
he: מקסימום. מחיר

en: Price (Only Search v.3)
he: מחיר (חיפוש רק v.3)

en: Countries
he: מדינות

en: Min. Land Area
he: מינימום שטח אדמה

en: Max. Land Area
he: מקסימום שטח המתחם

en: Searches
he: חיפושים

en: Header Search
he: חיפוש עליון

en: Enable/Disable Search
he: הפעל / השבת חיפוש

en: Enable or disable the search bar below the navigation bar
he: הפעל או השבת את סרגל החיפוש מתחת לסרגל הניווט

en: Search Style
he: סגנון חיפוש

en: Select search style
he: בחר סגנון חיפוש

en: Search Layout
he: פריסת חיפוש

en: Full Width
he: רוחב מלא

en: Select the search layout
he: בחר את פריסת החיפוש

en: Search Position
he: חפש מיקום

en: Under banner ( Slider, Map etc )
he: תחת כרזה (המחוון, מפה וכו ')

en: Select the search position
he: בחר את מיקום החיפוש

en: Search Pages
he: דפי חיפוש

en: Only Homepage
he: רק דף הבית

en: Homepage + Inner Pages
he: דף הבית + דפים פנימיים

en: Only Inner Pages
he: רק דפים פנימיים

en: Specific Pages
he: דפים ספציפיים

en: Select on which pages you want to display the search
he: בחר באילו דפים ברצונך להציג את החיפוש

en: Specify Pages
he: ציין דפים

en: Specify which pages have to display the search. You can select multiple pages
he: ציין אילו דפים צריכים להציג את החיפוש. אתה יכול לבחור מספר עמודים

en: Enable or disable advnaced search on propery detail page.
he: אפשר או השבת חיפוש מתקדם בדף הפרטים המתאימים.

en: Taxonomy Pages
he: דפי טקסונומיה

en: Enable or disable advnaced search on taxonomy pages.
he: אפשר או השבת חיפוש מתקדם בדפי טקסונומיה.

en: Blog & Single Post Page
he: בלוג ועמוד פוסט בודד

en: Enable or disable search on blog & single post page.
he: הפעל או השבת את החיפוש בבלוג ובדף פוסט בודד.

en: Top Row Fields
he: שדות בשורה העליונה

en: Number of fields to show in search top row
he: מספר השדות להצגה בשורה העליונה של החיפוש

en: One
he: אחד

en: Two
he: שתיים

en: Three
he: שְׁלוֹשָׁה

en: Four
he: ארבעה

en: Five
he: חמישה

en: Enable Radius Search.
he: הפעל חיפוש רדיוס.

en: Enable or disable the advanced search radius search
he: הפעל או השבת את חיפוש רדיוס החיפוש המתקדם

en: Price Range Slider
he: מחוון טווח מחירים

en: If enabled, min and max price dropdown fields will not show
he: אם מופעל, השדות הנפתחים של מחיר מינימום ומקסימום לא יופיעו

en: Enable or disable the price range slider
he: הפעל או השבת את מחוון טווח המחירים

en: Price Range Slider for Mobile
he: Slider טווח מחירים לנייד

en: Other Features
he: תכונות אחרות

en: Enable or disable other features in searches
he: הפעל או השבת תכונות אחרות בחיפושים

en: Other Features for Mobile
he: תכונות אחרות לנייד

en: Advanced Filters Visible
he: מסננים מתקדמים גלויים

en: Use this option to keep the advanced search filters always visible
he: השתמש באפשרות זו כדי לשמור את מסנני החיפוש המתקדם גלויים תמיד

en: Note: If "Yes" it will remove advanced button in search and show all filters
he: הערה: אם "כן" זה יסיר את הכפתור המתקדם בחיפוש ויציג את כל המסננים

en: Sticky Advanced Search - Desktop
he: חיפוש מתקדם דביק - שולחן עבודה

en: Enable or disable the advanced sticky search
he: הפעל או השבת את החיפוש הדביק המתקדם

en: Note: It will only work when the main menu sticky is disabled
he: הערה: זה יעבוד רק כאשר התפריט הראשי דביק מושבת

en: Sticky Advanced Search - Mobile
he: Sticky Advanced Search - נייד

en: Enable or disable the advanced sticky search on mobile devices
he: הפעל או השבת את החיפוש הדביק המתקדם במכשירים ניידים

en: Dock Search
he: חיפוש עגינה

en: Advanced Search Panel
he: לוח חיפוש מתקדם

en: Enable or disable the advanced search panel over the header type like Header Map, Revolution Slider, Image, Property Slider and Video.
he: הפעל או השבת את חלונית החיפוש המתקדם מעל סוג הכותרת כמו מפת כותרת, מחוון מהפכה, תמונה, מחוון נכס ווידאו.

en: Choose Header Type
he: בחר 'סוג כותרת'

en: Choose on which header type you want to show the advanced search panel
he: בחר באיזה סוג כותרת ברצונך להציג את חלונית החיפוש המתקדם

en: Select Pages
he: בחר דפים

en: You can select multiple pages
he: ניתן לבחור מספר עמודים

en: Keep Advanced Search visible?
he: לשמור על חיפוש מתקדם גלוי?

en: If no, the advanced search panel over the header will be displayed in the closed position by default.
he: אם לא, חלונית החיפוש המתקדם מעל הכותרת תוצג במצב סגור כברירת מחדל.

en: Half Map Search
he: חצי חיפוש במפה

en: Show Search
he: הצג חיפוש

en: Enable or disable the search for half map
he: אפשר או השבת את החיפוש אחר חצי מפה

en: Select Version
he: בחר גרסה

en: Select the number of fields to display in the search top row
he: בחר את מספר השדות שיוצגו בשורה העליונה של החיפוש

en: Enable Radius Search On The Half Map Page.
he: אפשר חיפוש רדיוס בחצי המפה.

en: Enable or disable the radius search on the half map page
he: הפעל או השבת את חיפוש הרדיוס בדף חצי המפה

en: Price Range Slider for Half Map
he: סליידר טווח מחירים עבור חצי מפה

en: If enabled, the minimum and maximum price dropdown fields will not displayed
he: אם מופעל, השדות הנפתחים של מחיר המינימום והמקסימום לא יוצגו

en: Other Features for Half Map
he: תכונות אחרות עבור חצי מפה

en: Keep the advaced search filters always visible
he: שמור על מסנני החיפוש המתקדמים גלויים תמיד

en: Banner Search dropdown
he: תפריט נפתח של חיפוש באנרים

en: Select what you want to display as first field in the banner search
he: בחר מה ברצונך להציג כשדה ראשון בחיפוש הבאנר

en: Search Tabs
he: חיפוש כרטיסיות

en: Do you want to display tabs on the search banner?
he: האם ברצונך להציג כרטיסיות בבאנר החיפוש?

en: Tabs Limit
he: מגבלת כרטיסיות

en: Enter the number of tabs to display in banner search
he: הזן את מספר הכרטיסיות להצגה בחיפוש באנרים

en: Enable or disable the search radius search
he: הפעל או השבת את החיפוש ברדיוס החיפוש

en: Settings
he: הגדרות

en: Keyword Field
he: שדה מילות מפתח

en: Select the search criteria for the keyword field
he: בחר את קריטריוני החיפוש עבור שדה מילת המפתח

en: Property Title or Content
he: שם נכס או תוכן

en: Property address, street, zip or property ID
he: כתובת נכס, רחוב, מיקוד או מזהה נכס

en: Search State, City or Area
he: חפש מדינה, עיר או אזור

en: Auto Complete
he: השלמה אוטומטית

en: Enable or disable the auto complete functionality for the keyword field
he: הפעל או השבת את הפונקציונליות של השלמה אוטומטית עבור שדה מילת המפתח

en: Bedrooms, Rooms, Bathrooms
he: חדרי שינה, חדרים, חדרי רחצה

en: Select the search criteria for bedrooms, Rooms and bathrooms
he: בחר את קריטריוני החיפוש עבור חדרי שינה, חדרים וחדרי רחצה

en: Equal
he: שווה

en: Greater
he: גדול יותר

en: Like
he: אהבתי

en: State, City, Area dropdowns.
he: מחוז, עיר, אזור נפתחים.

en: Do you want to display the States, Cities, Areas fields if they have at least 1 property?
he: האם ברצונך להציג את השדות 'מדינות', 'ערים', 'אזורים' אם יש להם לפחות מקום אירוח אחד?

en: Show All
he: הצג הכל

en: Price Field Type
he: סוג שדה מחיר

en: Input Field
he: נתוני אזור

en: Select Field
he: בחירת שדה

en: Exclude Statuses
he: אל תכלול קהלים

en: Which statuses would you like to exclude from searches?
he: אילו קהלים תרצה לא לכלול בחיפושים?

en: Show multi-select for property type
he: הצג בחירה מרובה עבור סוג הנכס

en: Show multi-select for property status
he: הצג ריבוי בחירה עבור סטטוס נכס

en: Show multi-select for property label
he: הצג ריבוי בחירה עבור תווית נכס

en: Show multi-select for property city
he: הצג בחירה מרובה עבור עיר הנכס

en: Show multi-select for property Area
he: הצג אפשרויות בחירה מרובות עבור אזור מקום האירוח

en: Default Radius
he: רדיוס ברירת המחדל

en: Setup the default distance
he: הגדר את מרחק ברירת המחדל

en: Radius Unit
he: רדיוס יחידה

en: Select the distance unit
he: בחר את יחידת המרחק

en: Features Limit
he: הגבלת תכונות

en: Enter the number of features to show in the advanced search. Note: enter -1 to display them all.
he: הזן את מספר התכונות שיוצגו בחיפוש המתקדם. הערה: הזן -1 כדי להציג את כולם.

en: Save Search Button
he: לחצן שמור חיפוש

en: Enable the save search button option on search result page
he: הפעל את אפשרות לחצן שמור בדף תוצאות החיפוש

en: Send Emails
he: לשלוח מיילים

en: Daily
he: יום יומי

en: weekly
he: שְׁבוּעִי

en: Minimum Prices List for Advance Search Form
he: רשימת מחירים מינימלית עבור טופס חיפוש מראש

en: Only provide comma separated numbers. Do not add decimal points, dashes, spaces and currency signs.
he: רק לספק מספרים מופרדים בפסיקים. אל תוסיף נקודות עשרוניות, מקפים, רווחים וסימני מטבע.

en: Maximum Prices List for Advance Search Form
he: רשימת מחירים מקסימלית לטופס חיפוש מתקדם

en: <span class="font24">Rent Prices.</span>
he: <span class = "font24"> מחירי השכרה. </ span>

en: Visitors expect smaller values for rent prices, So please provide the list of minimum and maximum rent prices below
he: מבקרים מצפים לערכים קטנים יותר עבור מחירי השכירות, לכן אנא ציין את רשימת מחירי השכירות המינימליים והמקסימליים להלן

en: Select the Appropriate Rent Status
he: בחר את מצב השכירות המתאים

en: The rent prices will be displayed based on selected status.
he: מחירי השכירות יוצגו בהתאם לסטטוס שנבחר.

en: Minimum Prices List for Rent Only
he: רשימת מחירים מינימום להשכרה בלבד

en: Maximum Prices List for Rent Only
he: רשימת מחירים מקסימלית להשכרה בלבד

en: <span class="font24">Advanced Search Price range for price slider.</span>
he: <span class = "font24"> טווח מחיר חיפוש מתקדם עבור מחוון מחירים. </ span>

en: Minimum Price
he: מחיר מינימום

en: Enter the minimum price
he: הזן את המחיר המינימלי

en: Maximum Price
he: מחיר מקסימלי

en: Enter the maximum price
he: הזן מחיר מקסימאלי

en: Minimum Price For Rent Only
he: מחיר מינימום

en: Maximum Price For Rent Only
he: מחיר מקסימלי

en: <span class="font24">Bedrooms & Bathrooms</span>
he: <span class = "font24"> חדרי שינה וחדרי אמבטיה </ span>

en: Bedrooms List
he: רשימת חדרי שינה

en: Only provide comma separated numbers. Do not add dashes, spaces and currency signs.
he: רק לספק מספרים מופרדים בפסיקים. אל תוסיף מקפים, רווחים וסימני מטבע.

en: Rooms List
he: רשימת חדרים

en: Bathrooms List
he: רשימת חדרי אמבטיה

en: Search Results Page
he: דף תוצאות חיפוש

en: Search Reslt Page
he: חיפוש Reslt דף

en: Create this page using "Search Results" template
he: צור דף זה באמצעות תבנית "תוצאות חיפוש"

en: Search Result Page Layout
he: פריסת דף תוצאות חיפוש

en: Select the layout for search result page.
he: בחר את הפריסה עבור דף תוצאות החיפוש.

en: Properties Layout
he: פריסת מאפיינים

en: Select the properties layout for search result page.
he: בחר את פריסת המאפיינים עבור דף תוצאות החיפוש.

en: Default Order
he: סדר ברירת מחדל

en: Select the results page properties order.
he: בחר את סדר המאפיינים של דף התוצאות.

en: Number of Listings
he: מספר פרסומים

en: Enter the number of listings to display on the search result page
he: הזן את מספר הרישומים שיוצגו בדף תוצאות החיפוש

en: Agencies Layout
he: פריסת סוכנויות

en: Number of Agencies
he: מספר סוכנויות

en: Number of agencies to display on the All Agencies page template
he: מספר הסוכנויות להצגה בתבנית הדף של כל הסוכנויות

en: Enter the number of agencies
he: הזן את מספר הסוכנויות

en: Office Phone
he: טלפון במשרד

en: Fax
he: פַקס

en: Social
he: חֶברָתִי

en: Agency Detail Page
he: דף פרטי הסוכנות

en: Single Agency Layout
he: פריסת סוכנות אחת

en: Property status tabs displayed in the agency detail page
he: כרטיסיות סטטוס נכס המוצגות בדף הפרטים של הסוכנות

en: Enable or disable the tabs on agency detail page
he: הפעל או השבת את הכרטיסיות בדף הפרטים של הסוכנות

en: Tab 1
he: כרטיסייה 1

en: Property status tab in the agency detail page
he: הכרטיסיה קהל מקום האירוח בדף הפרטים של הסוכנות

en: Select the status
he: בחר את הסטטוס

en: Tab 2
he: טאב 2

en: Listings Layout
he: רישומים פריסה

en: Select the listings layout for the agency detail page
he: בחר את פריסת הרישומים עבור דף הפרטים של הסוכנות

en: Select the layout
he: בחר את הפריסה

en: Number of listings to display on the agency detail page
he: מספר הרישומים להצגה בדף הפרטים של הסוכנות

en: Listings order on the agency detail page
he: הזמנת רישומים בדף הפרטים של הסוכנות

en: Select the listings order.
he: בחר את סדר הרישומים.

en: Stats
he: נתונים סטטיסטיים

en: Enable or disable the stats on agency detail page
he: הפעל או השבת את הנתונים הסטטיסטיים בדף הפרטים של הסוכנות

en: Review & Rating
he: סקירה ודירוג

en: Agency Agents
he: סוכני סוכנות

en: Enable or disable agency agents
he: הפעל או השבת סוכני סוכנות

en: Enable or disable the agency listins section
he: הפעל או השבת את קטע רשימות הסוכנות

en: About agency
he: לגבי סוכנות

en: Enable or disable the about agency section
he: הפעל או השבת את הקטע אודות סוכנות

en: agency Sidebar
he: סרגל הצד של הסוכנות

en: Enable or disable the side on agency detail page
he: הפעל או השבת את הצד בדף הפרטים של הסוכנות

en: Agency Map
he: מפת הסוכנות

en: Agents
he: סוכנים

en: Agents Layout
he: פריסת סוכנים

en: Number of Agents
he: מס' המתווכים

en: Number of agents to display on the All Agents page template
he: מספר הסוכנים להצגה בתבנית דף כל הסוכנים

en: Enter the number of agents
he: הזן את מספר הסוכנים

en: Agent Detail Page
he: דף פרטי הסוכן

en: Single Agent Layout
he: פריסת סוכן יחיד

en: Property status tabs displayed in the agent detail page
he: כרטיסיות מצב נכס המוצגות בדף הפרטים של הסוכן

en: Enable or disable the tabs on agent detail page
he: הפעל או השבת את הכרטיסיות בדף הפרטים של הסוכן

en: Property status tab in the agent detail page
he: הכרטיסיה 'קהל מקומות האירוח' בדף פרטי הסוכן

en: Select the listings layout for the agent detail page
he: בחר את פריסת הרישומים עבור דף הפרטים של הסוכן

en: Number of listings to display on the agent detail page
he: מספר הרישומים להצגה בדף הפרטים של הסוכן

en: Listings order on the agent detail page
he: סדר רישומים בדף הפרטים של הסוכן

en: Enable or disable the stats on agent detail page
he: הפעל או השבת את הנתונים הסטטיסטיים בדף הפרטים של הסוכן

en: About Agent
he: לגבי הסוכן

en: Agent Sidebar
he: הסרגל הצידי

en: Agent Map
he: מפת הסוכנים

en: Banner Slider
he: סליידר באנר

en: Auto Play
he: הפעלה אוטומטית

en: Loop
he: לופ

en: Auto Play Speed
he: מהירות הפעלה אוטומטית

en: Enter auto play speed in milliseconds. Min value: 4000
he: הזן מהירות הפעלה אוטומטית באלפיות שניות. ערך מינימלי: 4000

en: Blog
he: בלוג

en: Page Layout
he: פריסת דף

en: Masonry Blog Template
he: תבנית בלוג בנייה

en: Number of posts to display on the Masonry blog pages
he: מספר הפוסטים להצגה בדפי הבלוג של בנייה

en: Enter the number of posts
he: הזן את מספר הפוסטים

en: Featured Image
he: תמונה ראשית

en: Enable or disable the featured image
he: הפעל או השבת את התמונה המוצגת

en: Displayed on the single post page
he: מוצג בעמוד הפוסט היחיד

en: Post Date
he: תאריך פרסום

en: Enable or disable the post date
he: הפעל או השבת את תאריך הפרסום

en: Displayed on the blog, archive and single post page
he: מוצג בבלוג, בארכיון ובעמוד פוסט בודד

en: Posts Author
he: מחבר פוסטים

en: Enable or disable the post author
he: הפעל או השבת את מחבר הפוסט

en: Tags
he: תגיות

en: Author Box
he: תיבת מחבר

en: Enable or disable the author box
he: הפעל או השבת את תיבת המחבר

en: Next/Prev Post
he: הפוסט הבא/הקודם

en: Related Posts
he: עוד פוסטים בנושא

en: Contact Forms
he: טפסי יצירת קשר

en: Agent Form Type
he: סוג טופס סוכן

en: Select which forms you want to use.
he: בחר באילו טפסים ברצונך להשתמש.

en: Follow <a target="_blank" href="https://favethemes.zendesk.com/hc/en-us/articles/360061352091-HubSpot">HubSpot Documentation</a>
he: עקוב אחר <a target="_blank" href="https://favethemes.zendesk.com/hc/en-us/articles/360061352091-HubSpot">תיעוד HubSpot</a>

en: "HubSpot" plugin required
he: נדרש תוסף "HubSpot"

en: Terms & Conditions Page
he: עמוד תקנון ותנאי שימוש

en: Select which page to use for Terms & Conditions
he: בחר באיזה דף להשתמש עבור התנאים וההגבלות

en: Agent Contact Form
he: טופס יצירת קשר של הסוכן

en: Enter the contact form shortcode for the agent form above image, sidebar and property gallery lightbox.
he: הזן את קוד הקיצור של טופס יצירת הקשר עבור טופס הסוכן מעל התמונה, סרגל הצד ו-lightbox של גלריית הנכסים.

en: Agent Contact Form Bottom
he: טופס יצירת קשר עם הסוכן

en: Enter the contact form shortcode for the agent form at the bottom of the property detail page.
he: הזן את הקוד הקצר של טופס יצירת הקשר עבור טופס המארח בתחתית דף פרטי מקום האירוח.

en: Schedule Tour Form
he: טופס תזמון סיור

en: Enter the contact form shortcode for the schedule tour form on property detail page.
he: הזן את קוד הקיצור של טופס יצירת הקשר לטופס לוח הזמנים של סיור בדף הפרטים של הנכס.

en: Agent Profile Page From
he: דף פרופיל סוכן מאת

en: Enter the contact form shortcode for the agent detail page.
he: הזן את קוד הקיצור של טופס יצירת הקשר עבור דף הפרטים של הסוכן.

en: Agency Profile Page Form
he: טופס דף פרופיל סוכנות

en: Enter the contact form shortcode for the agency detail page.
he: הזן את קוד הקיצור של טופס יצירת הקשר עבור דף הפרטים של הסוכנות.

en: Property Page
he: עמוד נכסים

en: Enable or disable the agent contact form on property featured image for property detail v.1
he: הפעלה או ביטול של טופס יצירת הקשר של המארח בתמונה המוצגת של מקום האירוח עבור פרטי מקום האירוח v.1

en: Property Page Sidebar Form
he: טופס סרגל צד של דף נכס

en: Enable or disable the agent contact form on the property detail page sidebar
he: הפעל או השבת את טופס יצירת הקשר עם הסוכן בסרגל הצד של דף פרטי הנכס

en: Show Schedule Tour Tabs With Agent Form
he: הצג כרטיסיות תזמון סיור עם טופס סוכן

en: Enable or disable schedule tour tab on the property detail page sidebar
he: הפעל או השבת את כרטיסיית לוח הזמנים של סיור בסרגל הצד של דף פרטי הנכס

en: Property Page Popup Gallery Form
he: טופס גלריה קופץ של דף נכס

en: Enable or disable the agent contact form on the property detail popup gallery
he: הפעל או השבת את טופס יצירת הקשר עם הסוכן בגלריית פרטי הנכס הקופצת

en: Agent Profile Page Form
he: טופס דף פרופיל סוכן

en: Enable or disable the agent contact form on the agent detail page
he: הפעל או השבת את טופס יצירת הקשר עם הסוכן בדף הפרטים של הסוכן

en: Enable or disable the agent contact form on the agency detail page
he: הפעל או השבת את טופס יצירת הקשר עם הסוכן בדף הפרטים של הסוכנות

en: View Listings Button
he: לחצן הצג רישומים

en: Enable or disable the view listings on the agent form.
he: הפעל או השבת את רישומי התצוגה בטופס הסוכן.

en: Do you want to display the agent phone number?
he: האם ברצונך להציג את מספר הטלפון של הסוכן?

en: Do you want to display the agent mobile number?
he: האם ברצונך להציג את מספר הטלפון הנייד של הסוכן?

en: Do you want to display the agent WhatsApp?
he: האם אתה רוצה להציג את הסוכן WhatsApp?

en: Direct Message Button
he: לחצן הודעה ישירה

en: Do you want to display direct message button for agent contact forms?
he: האם ברצונך להציג כפתור הודעה ישירה עבור טפסי יצירת קשר עם סוכן?

en: Please make sure you have create message page using User Dashboard Messages template.
he: אנא ודא שיש לך דף יצירת הודעות באמצעות תבנית הודעות לוח המחוונים של המשתמש.

en: Do you want to display the agent Skype?
he: האם ברצונך להציג את הסוכן Skype?

en: Social Icons
he: סמלים חברתיים

en: Do you want to display the agent social icons?
he: האם ברצונך להציג את הסמלים החברתיים של הסוכן?

en: Property Detail Agent Form
he: טופס סוכן פרטי נכס

en: Contact form Fields
he: שדות טופס יצירת קשר

en: Select which fields you want to disable from the property detail page agent contact form
he: בחר אילו שדות ברצונך להשבית מטופס יצירת הקשר של סוכן בדף פרטי הנכס

en: User Type
he: סוג משתמש

en: Agency & Agent Page Contact Form
he: טופס יצירת קשר בדף הסוכנות והסוכן

en: Select which fields you want to disable from the agency & agent page contact form
he: בחר אילו שדות ברצונך להשבית מהטופס ליצירת קשר בדף הסוכנות והסוכן

en: Terms & Condition and GDPR checkbox
he: תנאים ותנאי ותיבת הסימון GDPR

en: GDPR/Terms & Condition checkbox for forms
he: תיבת הסימון GDPR/תנאים ותנאים עבור טפסים

en: Redirection
he: הפניה

en: Select Page For Redirection
he: בחר דף להפניה מחדש

en: User will be redirected to selected page after agent form submission
he: המשתמש יופנה לדף הנבחר לאחר שליחת טופס הסוכן

en: Custom Code
he: קוד מותאם אישית

en: CSS Code
he: קוד CSS

en: Paste your CSS code here.
he: הדבק את קוד ה- CSS שלך כאן.

en: Custom JS Code
he: קוד JS מותאם אישית

en: Custom JavaScript/Analytics Header.
he: כותרת מותאמת אישית של JavaScript / Analytics.

en: Custom JavaScript/Analytics Footer.
he: מותאם אישית JavaScript / Analytics תחתונה.

en: Email Management
he: ניהול דוא"ל

en: Global variables: %website_url as website url,%website_name as website name, %user_email as user_email, %username as username
he: משתנים גלובליים:% website_url ככתובת אתר של אתר,% site_name כשם אתר,% user_email as user_email,% username as username

en: HTML Emails?
he: הודעות HTML?

en: Enable/Disable HTML emails, if enable then system will allow you to add html in email templates
he: הפעל / השבת הודעות דוא"ל HTML, אם לאפשר ואז המערכת תאפשר לך להוסיף HTML בדוא"ל תבניות

en: <span class="font24">Email Header</span>
he: <span class="font24">כותרת דוא"ל</span>

en: Enable Email Header.
he: הפעל כותרת דוא"ל.

en: Enable/Disable email header
he: הפעל / השבת את כותרת הדוא"ל

en: Logo
he: סֵמֶל

en: Upload your custom logo for email header.
he: העלה את הלוגו המותאם אישית שלך לכותרת הדוא"ל.

en: Header background Color
he: צבע רקע כותרת

en: <span class="font24">Email Footer</span>
he: <span class="font24">כותרת תחתונה באימייל</span>

en: Enable Email Footer.
he: אפשר כותרת תחתונה של דוא"ל.

en: Enable/Disable email footer
he: הפעלה / השבתה של כותרת תחתונה של הדוא"ל

en: Footer background Color
he: רקע כותרת תחתונה

en: Footer Content
he: תוכן תחתונה

en: <span class="font24">Social Link 1</span>
he: <span class = "font24"> קישור חברתי 1 </ span>

en: Social Icon
he: סמל חברתי

en: Link
he: קישור

en: Enter full url
he: הזן כתובת אתר מלאה

en: <span class="font24">Social Link 2</span>
he: <span class = "font24"> קישור חברתי 2 </ span>

en: <span class="font24">Social Link 3</span>
he: <span class = "font24"> קישור חברתי 3 </ span>

en: <span class="font24">Social Link 4</span>
he: <span class = "font24"> קישור חברתי 4 </ span>

en: Property Agent
he: סוכן נכס

en: <span class="font24">Property Agent Contact Form</span>
he: <span class="font24">טופס יצירת קשר עם מארח</span>

en: Use %sender_name , %sender_email , %sender_phone , %website_name , %property_title , %property_link , %property_id , %user_type ,  %sender_message
he: השתמש ב-%sender_name , %sender_email , %sender_phone , %website_name , %property_title , %property_link , %property_id , %user_type , %sender_message

en: Email subject for Propety Agent Contact
he: נושא הדוא"ל ליצירת קשר עם סוכן רכוש

en: Content
he: תוכן

en: Email content for Propety Agent Contact, HTML tags are allowed.
he: תוכן דוא"ל עבור אנשי קשר של סוכן נכסים, תגי HTML מותרים.

en: Schedule Tour
he: לוח זמנים סיור

en: <span class="font24">Property Schedule Tour</span>
he: <span class="font24">סיור בלוח הזמנים של הנכס</span>

en: Use %sender_name , %sender_email , %sender_phone , %website_name , %property_title , %property_link, %property_id, %schedule_date , %schedule_time ,  %sender_message, %schedule_tour_type
he: השתמש ב-%sender_name , %sender_email , %sender_phone , %website_name , %property_title , %property_link, %property_id, %schedule_date , %schedule_time , %sender_message, { 9}schedule_tour_type

en: Email subject for Propety Schedule Tour
he: נושא הדוא"ל לסיור בתוכנית Propety

en: Email content for Propety Schedule Tour, HTML tags are allowed.
he: תוכן בדוא"ל עבור סיור בתוכנית Propety Schedule, תגי HTML מותרים.

en: New Register
he: רישום חדש

en: <span class="font24">New Registered User</span>
he: <span class = "font24"> משתמש חדש רשום </ span>

en: %user_login_register as username, %user_pass_register as user password, %user_email_register as new user email, %user_phone_register as phone number
he: %user_login_register כשם משתמש, %user_pass_register כסיסמת משתמש, %user_email_register כדוא"ל משתמש חדש, %user_phone_register כמספר טלפון

en: Subject for New User Notification
he: נושא להודעת משתמש חדש

en: Email subject for new user notification
he: נושא הדוא"ל עבור הודעת משתמש חדשה

en: Your username and password on %website_url
he: שם המשתמש והסיסמה שלך ב-% website_url

en: Content for New User Notification
he: תוכן עבור הודעת משתמש חדשה

en: Email content for new user notification
he: שלח תוכן בדוא"ל להודעת משתמש חדשה

en: Hi there,
    Welcome to %website_url! You can login now using the below credentials:
    Username:%user_login_register
    Password: %user_pass_register
    If you have any problems, please contact us.
    Thank you!
he: שלום שם,
    ברוכים הבאים ל% website_url! אתה יכול להתחבר עכשיו באמצעות אישורי להלן:
    שם משתמש:% user_login_register
    סיסמה:% user_pass_register
    אם יש לך בעיות, אנא פנה אלינו.
    תודה!

en: Subject for New User Admin Notification
he: נושא עבור הודעת מנהל משתמש חדשה

en: Email subject for new user admin notification
he: נושא דוא"ל עבור הודעת מנהל משתמש חדשה

en: New User Registration
he: רישום משתמש חדש

en: Content for New User Admin Notification
he: תוכן עבור הודעת מנהל משתמש חדשה

en: Email content for new user admin notification
he: תוכן דוא"ל עבור הודעת מנהל משתמש חדשה

en: New user registration on %website_url.
    Username: %user_login_register,
    E-mail: %user_email_register
he: רישום משתמש חדש ב-% website_url.
    שם משתמש:% user_login_register,
    דואר אלקטרוני:% user_email_register

en: Package Activated
he: החבילה הופעלה

en: <span class="font24">Purchase Activated Packages</span>
he: <span class = "font24"> רכישת חבילות מופעלות </ span>

en: Packages wire transfer and other payments gateways purchase activate
he: חבילות העברה בנקאית ושערי תשלומים אחרים

en: Subject for Purchase Activated
he: נושא הרכישה הופעל

en: Email subject for purchase activated
he: נושא הדוא"ל לרכישה הופעל

en: Your purchase was activated
he: הרכישה שלך הופעלה

en: Content for Purchase Activated
he: תוכן עבור רכישה הופעל

en: Email content for Purchase Activated
he: תוכן דוא"ל לרכישה הופעל

en: Hi there,<br>
    Welcome to %website_url and thank you for purchasing a plan with us. We are excited you have chosen %website_name . %website_name is a great place to advertise and search properties.<br>
    
    You plan on  %website_url activated! You can now list your properties according to you plan.
he: היי, שם
    ברוכים הבאים אל website_url ותודה על רכישת תוכנית איתנו. אנו נרגשים שבחרת ב-% website_name. % website_name הוא מקום נהדר לפרסם ולחקור נכסים
    
    אתה מתכנן ב% website_url מופעל! כעת תוכל לרשום את הנכסים שלך בהתאם לתוכניתך.

en: Purchase Activated
he: הרכישה הופעלה

en: <span class="font24">Purchase Activated</span>
he: <span class = "font24"> רכישה הופעלה </ span>

en: Per listing wire transfer purchase activate
he: עבור כל רישום הרישום העברה בנקאית

en: Hi there,
    Your purchase on %website_url is activated! You should go and check it out.
he: שלום שם,
    הרכישה שלך ב-% site_url הופעלה! אתה צריך ללכת לבדוק את זה.

en: Approved, Expired & Disapproved Listing
he: רישום מאושר, פג תוקף ולא אושר

en: <span class="font24">Approved Listing</span>
he: <span class = "font24"> רשימה מאושרת </ span>

en: You can use %listing_title as listing title, %listing_url as listing link
he: תוכל להשתמש ב-% listing_title ככותרת הרישום,% listing_url כקישור רשימה

en: Subject for Approved Listing
he: נושא עבור רישום מאושר

en: Email subject for approved listing
he: נושא הדוא"ל עבור רישום מאושר

en: Your listing approved
he: הרישום שלך אושר

en: Content for Listing Approved
he: תוכן לרישום מאושר

en: Email content for listing approved
he: תוכן אימייל לרישום מאושר

en: Hi there,
    Your listing on %website_url has been approved.
    
    Listins Title:%listing_title
    Listing Url: %listing_url
he: שלום שם,
    הרישום שלך ב-% website_url אושר.
    
    רשימת כותרות:% listing_title
    רישום כתובת אתר:% listing_url

en: <span class="font24">Expired Listing</span>
he: <span class = "font24"> רישום שפג תוקפו </ span>

en: Subject for Expired Listing
he: נושא עבור רישום שפג תוקפו

en: Email subject for expired listing
he: נושא הדוא"ל עבור רישום שפג תוקפו

en: Your listing expired
he: פג תוקפו של הרישום שלך

en: Content for Listing Expired
he: תוכן עבור תוקף פג

en: Email content for listing expired
he: תוכן הדוא"ל עבור הרישום פג

en: Hi there,
    Your listing on %website_url has been expired.
    
    Listins Title:%listing_title
    Listing Url: %listing_url
he: שלום שם,
    הרישום שלך ב-% website_url פג.
    
    רשימת כותרות:% listing_title
    רישום כתובת אתר:% listing_url

en: <span class="font24">Disapproved Listing</span>
he: <span class="font24">רישום שלא אושר</span>

en: Subject for Disapproved Listing
he: נושא לרישום שלא אושר

en: Email subject for disapproved listing
he: נושא האימייל לרישום שלא אושר

en: Your listing Disapproved
he: הרישום שלך לא אושר

en: Content for Listing Disapproved
he: תוכן לרישום לא אושר

en: Email content for listing disapproved
he: תוכן האימייל עבור הרישום לא אושר

en: Hi there,
    Your listing on %website_url has been disapproved.
    
    Listins Title:%listing_title
    Listing Url: %listing_url
he: שלום שם,
    הרישום שלך ב-%website_url לא אושר.
    
    כותרת רשימה:%listing_title
    כתובת אתר של רישום: %listing_url

en: Wire Transfer
he: העברה בנקאית

en: <span class="font24">New Wire Transfer.</span>
he: <span class = "font24"> העברה בנקאית חדשה. </ span>

en: you can use %invoice_no as invoice number, %total_price as total price and %payment_details as payment details
he: תוכל להשתמש ב-% invoice_no כמספר חשבונית,% total_price כמחיר כולל וכ-% payment_details כפרטי תשלום

en: Subject for New wire Transfer
he: נושא עבור העברה בנקאית חדשה

en: Email subject for New wire Transfer
he: נושא דוא"ל עבור העברה בנקאית חדשה

en: You ordered a new Wire Transfer
he: הזמנת העברה בנקאית חדשה

en: Content for New wire Transfer
he: תוכן עבור העברה בנקאית חדשה

en: Email content for New wire Transfer
he: תוכן דוא"ל עבור העברה בנקאית חדשה

en: We received your Wire Transfer payment request on  %website_url !
    Please follow the instructions below in order to start submitting properties as soon as possible.
    The invoice number is: %invoice_no, Amount: %total_price.
    Instructions:  %payment_details.
he: קיבלנו את בקשת התשלום שלך באמצעות העברה בנקאית ב-% website_url!
    בצע את ההנחיות הבאות כדי להתחיל לשלוח נכסים בהקדם האפשרי.
    מספר החשבונית הוא:% invoice_no, סכום:% total_price.
    הוראות:% payment_details.

en: Subject for Admin - New wire Transfer
he: נושא עבור מנהל מערכת - העברה בנקאית חדשה

en: Somebody ordered a new Wire Transfer
he: מישהו הזמין העברה בנקאית חדשה

en: Content for Admin - New wire Transfer
he: תוכן עבור מנהל מערכת - העברה בנקאית חדשה

en: Paid Submission Per Listing
he: הגשה בתשלום לכל רישום

en: <span class="font24">Paid Submission Per Listing.</span>
he: <span class = "font24"> הגשת תשלום לכל רישום. </ span>

en: you can use %invoice_no as invoice number, %listing_title as listing title, %listing_url as listing link and %listing_id as listing id
he: אתה יכול להשתמש ב-%invoice_no כמספר חשבונית, %listing_title ככותרת הרישום, %listing_url כקישור לרישום ו-%listing_id כמזהה רישום

en: Subject for Paid Submission
he: נושא עבור הגשת תשלום

en: Email subject for paid submission per listing
he: דוא"ל נושא עבור הגשת תשלום לכל הרישום

en: Your new listing on %website_url
he: הרישום החדש שלך ב-% website_url

en: Content for Paid Submission
he: תוכן עבור הגשת תשלום

en: Email content for paid submission per listing
he: שלח דוא"ל לתוכן בתשלום לכל רישום

en: Hi there,
    You have submitted new listing on  %website_url!
    Listing Title: %listing_title
    Listing url: %listing_url
    Listing ID:  %listing_id
    The invoice number is: %invoice_no
he: שלום שם,
    שלחת רישום חדש ב-%website_url!
    כותרת הרישום: %listing_title
    כתובת אתר לרישום: %listing_url
    מזהה רישום: %listing_id
    מספר החשבונית הוא: %invoice_no

en: Subject for Admin - Paid Submission
he: נושא עבור מנהל מערכת - הגשת תשלום

en: New paid submission on %website_url
he: הגשת תשלום חדש ב-% website_url

en: Content for Admin - Paid Submission
he: תוכן עבור מנהל מערכת - הגשת תשלום

en: Hi there,
    You have a new paid submission on  %website_url!
    Listing Title: %listing_title
    Listing url: %listing_url
    Listing ID:  %listing_id
    The invoice number is: %invoice_no
he: שלום שם,
    יש לך הגשה חדשה בתשלום ב-%website_url!
    כותרת הרישום: %listing_title
    כתובת אתר לרישום: %listing_url
    מזהה רישום: %listing_id
    מספר החשבונית הוא: %invoice_no

en: <span class="font24">Featured Submission Per Listing.</span>
he: <span class = "font24"> הגשה מוצעת לכל מודעה. </ span>

en: you can use %invoice_no as invoice number, %listing_title as listing title , %listing_url as listing link and %listing_id as listing id
he: אתה יכול להשתמש ב-%invoice_no כמספר חשבונית, %listing_title ככותרת הרישום, %listing_url כקישור לרישום ו-%listing_id כמזהה רישום

en: Subject for Featured Submission
he: נושא להצגה מוצעת

en: Email subject for featured submission per listing
he: נושא הדוא"ל עבור כל פרסום מוצג

en: New featured upgrade on %website_url
he: שדרוג מובלט חדש ב-% website_url

en: Content for Featured Submission
he: תוכן עבור הגשת מוצגת

en: Email content for featured submission per listing
he: שלח תוכן אימייל להצגת מודעות לכל רישום

en: Hi there,
    You have a new featured submission on  %website_url!
    Listing Title: %listing_title
    Listing url: %listing_url
    Listing ID:  %listing_id
    The invoice number is: %invoice_no
he: שלום שם,
    יש לך הגשה מוצגת חדשה ב-%website_url!
    כותרת הרישום: %listing_title
    כתובת אתר לרישום: %listing_url
    מזהה רישום: %listing_id
    מספר החשבונית הוא: %invoice_no

en: Subject for Admin - Featured Submission
he: נושא עבור מנהל מערכת - הגשה מוצגת

en: New featured submission on %website_url
he: הגשת מודעה חדשה ב-% website_url

en: Content for Admin - Featured Submission
he: תוכן עבור מנהל מערכת - הגשת מוצעים

en: Free Submission Listing, Update Listing and Package Listing
he: רישום הגשה חינם, רישום עדכון ורישום חבילות

en: <span class="font24">Package and Free Submission Listings.</span>
he: <span class = "font24"> החבילה ורשימות הגשת חינם. </ span>

en: you can use %listing_title as listing title, %listing_url as listing link and %listing_id as listing id
he: אתה יכול להשתמש ב-%listing_title ככותרת הרישום, %listing_url כקישור רישום ו-%listing_id כמזהה רישום

en: Subject for Submission
he: נושא למשלוח

en: Email subject for package and free listing submission
he: דוא"ל נושא החבילה הגשת הרישום חינם

en: Content for Submission
he: תוכן להגשה

en: Email content for package and free listing submission
he: דוא"ל תוכן החבילה הגשת הרישום חינם

en: Hi there,
    You have submitted new listing on  %website_url!
    Listing Title: %listing_title
    Listing url: %listing_url
    Listing ID:  %listing_id
he: שלום שם,
    שלחת רישום חדש ב-%website_url!
    כותרת הרישום: %listing_title
    כתובת אתר לרישום: %listing_url
    מזהה רישום: %listing_id

en: Subject for Admin - Submission
he: נושא למנהלן - הגשה

en: New submission on %website_url
he: הגשה חדשה ב-% website_url

en: Content for Admin - Submission
he: תוכן עבור מנהל מערכת - הגשת

en: Hi there,
    You have a new submission on  %website_url!
    Listing Title: %listing_title
    Listing url: %listing_url
    Listing ID:  %listing_id
he: שלום שם,
    יש לך הגשה חדשה ב-%website_url!
    כותרת הרישום: %listing_title
    כתובת אתר לרישום: %listing_url
    מזהה רישום: %listing_id

en: <span class="font24">Update Listing.</span>
he: <span class="font24">עדכן את הרישום.</span>

en: Subject for Admin
he: נושא למנהל

en: Email subject for update listing
he: נושא האימייל לעדכון הרישום

en: Update Listing on %website_url
he: עדכן את הרישום ב-%website_url

en: Content for Admin
he: תוכן למנהל

en: Email content for update listing submission
he: תוכן בדוא"ל להגשת רישום עדכון

en: Hi there,
    You have a new updated listing on  %website_url!
    Listing Title: %listing_title
    Listing url: %listing_url
    Listing ID:  %listing_id
he: שלום שם,
    יש לך רישום חדש מעודכן ב-%website_url!
    כותרת הרישום: %listing_title
    כתובת אתר לרישום: %listing_url
    מזהה רישום: %listing_id

en: Expired Listing
he: מודעה שפגה תוקפה

en: <span class="font24">Free Listing Expired</span>
he: <span class = "font24"> רשימת תפוצה חינם </ span>

en: Can use %expired_listing_url as expired listing url and %expired_listing_name as expired listing name
he: ניתן להשתמש ב-%expired_listing_url ככתובת אתר של פרסום פג תוקף ו-%expired_listing_name בתור שם פרסום שפג תוקפו

en: Subject for Free Listing Expired
he: נושא עבור רשימת חינם פג

en: Email subject for free listing expired
he: דוא"ל נושא חינם הרישום פג

en: Free Listing expired on %website_url
he: רישום חינם פג בתאריך% website_url

en: Content for Free Listing Expired
he: תוכן עבור רשימת חינם פג

en: Email content for free listing expired
he: תוכן דוא"ל ללא תשלום פג

en: Hi there,
    One of your free listings on  %website_url has "expired". The listing is %expired_listing_url.
    Thank you!
he: שלום שם,
    אחת מהרישומים שלך בחינם ב-% website_url פג "פג". הרישום הוא% expired_listing_url.
    תודה!

en: <span class="font24">Featured Listing Expired</span>
he: <span class="font24">פג תוקף הרישום המוצג</span>

en: Subject for featured Listing Expired
he: נושא הרישום המוצג פג

en: Email subject for featured listing expired
he: פג תוקף נושא האימייל עבור הרישום המוצג

en: Featured Listing expired on %website_url
he: תוקף הרישום המוצג פג ב-%website_url

en: Content for Featured Listing Expired
he: פג תוקפו של תוכן עבור רישום מוצג

en: Email content for featured listing expired
he: פג תוקפו של תוכן האימייל עבור הרישום המוצג

en: <span class="font24">Expired Listings Resend For Approval.</span>
he: <span class = "font24"> רישומים פג תוקפים לאישור. </ span>

en: Subject for Admin - Expired Listing
he: נושא עבור מנהל מערכת - פג תוקף

en: Email subject for admin expired listing
he: נושא הדוא"ל עבור הרישום שפג תוקפו של מנהל המערכת

en: Expired Listing sent for approval on %website_url
he: תוקף הרשימה שפג תוקפה עבור אישור על% website_url

en: Content for Admin - Expired Listing
he: תוכן עבור מנהל מערכת - פג תוקף

en: Email content for admin expired listing
he: תוכן הדוא"ל עבור הרישום שפג תוקפו של מנהל המערכת

en: Hi there,
    A user has re-submited a new property on %website_url! You should go and check it out.
    This is the property title: %submission_title.
he: שלום שם,
    משתמש הגיש מחדש נכס חדש ב-% website_url! אתה צריך ללכת לבדוק את זה.
    זוהי כותרת הנכס:% submitted_title.

en: Matching Submission
he: פרסום תואם

en: <span class="font24">Matching Submission.</span>
he: <span class = "font24"> הגשת התאמה. </ span>

en: Use %matching_submissions as matching submissions list, %listing_count for number of listing count
he: השתמש ב-%matching_submissions בתור רשימת הגשות תואמות, %listing_count למספר ספירת הרישום

en: Subject for Matching Submissions
he: נושא להצעות תואמות

en: Email subject for matching submissions
he: נושא הדוא"ל עבור התאמות שנשלחו

en: Matching Submissions on %website_url
he: התראות תואמות ב-% website_url

en: Content for Matching Submissions
he: תוכן עבור הגשות תואמות

en: Email content for matching submissions
he: שלח תוכן אימייל לתצוגות תואמות

en: Recurring Payment & Membership Cancelled
he: תשלום חוזר והחברות בוטלו

en: <span class="font24">Recurring Payment</span>
he: <span class = "font24"> תשלום חוזר </ span>

en: Can use %recurring_package_name as recurring packacge name and %merchant as merchant name
he: ניתן להשתמש ב-% recurring_package_name בשם packacge חוזר ו-% סוחר כשם סוחר

en: Subject for Recurring Payment
he: נושא תשלום חוזר

en: Email subject for recurring payment
he: נושא דוא"ל לתשלום חוזר

en: Recurring Payment on %website_url
he: תשלום חוזר ב-% website_url

en: Content for Recurring Payment
he: תוכן לתשלום חוזר

en: Email content for recurring payment
he: תוכן דוא"ל לתשלום חוזר

en: Hi there,
    We charged your account on %merchant for a subscription on %website_url ! You should go and check it out.
he: שלום שם,
    גיבשנו את חשבונך ב-% סוחר עבור מנוי ב-% website_url! אתה צריך ללכת לבדוק את זה.

en: <span class="font24">Membership Cancelled</span>
he: <span class = "font24"> חברות בוטלה </ span>

en: Subject for Membership Cancelled
he: נושא לחברות בוטל

en: Email subject for membership cancelled
he: נושא הדוא"ל עבור חברות בוטל

en: Membership Cancelled on %website_url
he: חברות בוטלה ב-% website_url

en: Content for Membership Cancelled
he: תוכן לחברות בוטל

en: Email content for membership cancelled
he: תוכן הדוא"ל עבור חברות בוטל

en: Hi there,
    Your subscription on %website_url was cancelled because it expired or the recurring payment from the merchant was not processed. All your listings are no longer visible for our visitors but remain in your account.
    Thank you.
he: שלום שם,
    המנוי שלך ב-% website_url בוטל משום שפג תוקפו או שהתשלום החוזר מהסוחר לא עובד. כל הרישומים שלך אינם גלויים עוד למבקרים שלנו אלא נשארים בחשבונך.
    תודה.

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Footer Layout
he: פריסת כותרת תחתונה

en: Select the footer layout
he: בחר את פריסת הכותרת התחתונה

en: Footer Bottom
he: כותרת תחתונה

en: Select the bottom version
he: בחר את הגרסה התחתונה

en: Upload the logo.
he: העלה את הלוגו.

en: Copyright
he: זכויות יוצרים

en: Enter the copyright text
he: הזן את הטקסט של זכויות היוצרים

en: Footer social media
he: כותרת תחתונה מדיה חברתית

en: Enable or disable social media links
he: הפעל או השבת קישורי מדיה חברתית

en: Enter Facebook profile url
he: הזן את כתובת האתר של פרופיל פייסבוק

en: Enter Twitter profile url
he: הזן את כתובת האתר של פרופיל טוויטר

en: Enter Google Plus profile url
he: הזן את כתובת האתר של פרופיל Google Plus

en: Linkedin
he: לינקדאין

en: Enter Linkedin profile url
he: הזן את כתובת האתר של פרופיל Linkedin

en: Enter Instagram profile url
he: הזן כתובת אתר של פרופיל Instagram

en: Enter Pinterest profile url
he: הזן כתובת אתר של Pinterest פרופיל

en: Yelp
he: לְיַלֵל

en: Enter Yelp profile url
he: הזן כתובת אתר של פרופיל Yelp

en: Enter Behance profile url
he: הזן את כתובת האתר של פרופיל Behance

en: Enter Youtube profile url
he: הזן כתובת אתר של פרופיל Youtube

en: Enter the WhatsApp number
he: הזן את מספר הווטסאפ

en: Enter the tiktok profile URL
he: הזן את כתובת האתר של פרופיל tiktok

en: Enter the Telegram username
he: הזן את שם המשתמש של טלגרם

en: Enter the Skype username
he: הזן את שם המשתמש של Skype

en: GDPR Agreement
he: הסכם GDPR

en: GDPR for Add Property
he: GDPR עבור הוספת מקום אירוח

en: Enable/Disable GRPR on add property page.
he: הפעל/השבת את GRPR בדף הוסף נכס.

en: GDPR Label.
he: תווית GDPR.

en: GDPR Description
he: תיאור GDPR

en: General
he: כללי

en: Site Container Width
he: רוחב מיכל האתר

en: Select website container width.
he: בחר רוחב של מיכל אתר.

en: Back to Top
he: חזרה לתחילת העמוד

en: Show back to top button
he: הצג כפתור חזרה למעלה

en: Show breadcrumb
he: הצג פירורי לחם

en: Phone/Mobile Number
he: מספר טלפון/נייד

en: Show full phone number for agents, agencies across the site.
he: הצג מספר טלפון מלא לסוכנים, סוכנויות ברחבי האתר.

en: Gallery Image Caption?
he: כיתוב תמונה בגלריה?

en: Show impage caption for property detail page gallery?
he: האם להציג כיתוב תמונה עבור גלריית דף פרטי הנכס?

en: Popup Gallery Image Caption?
he: כיתוב תמונה של גלריית קופצים?

en: Show impage caption for popup gallery?
he: האם להציג כיתוב תמונה עבור גלריה קופצת?

en: Language for datepicker
he: שפה עבור תאריך תאריכים

en: This applies for the calendar field type available for properties.
he: הדבר חל על סוג שדה היומן הזמין לנכסים.

en: Block Users Admin Access?
he: לחסום גישה למנהל משתמשים?

en: Restrict user admin panel access
he: הגבל את גישת לוח הבקרה של משתמש

en: Templates
he: תבניות

en: Select templates which you want to remove from template list when add new page
he: בחר תבניות שברצונך להסיר מרשימת התבניות בעת הוספת דף חדש

en: Page Filters
he: מסנני דפים

en: Select which taxonomy filters you want to remove when add new page in admin panel.
he: בחר אילו מסנני טקסונומיה ברצונך להסיר בעת הוספת דף חדש בלוח הניהול.

en: Statuses
he: סטטוסים

en: Measurement Unit Globally
he: יחידת המדידה בעולם

en: Enable/Disable property measurement unit globally, it will overwrite measurement unit added for single properties
he: הפעלה / השבתה של יחידת מדידת מאפיינים ברחבי העולם, היא תחליף יחידת מדידה שנוספה עבור מאפיינים בודדים

en: Measurement Unit
he: יחידת מדידה

en: Select the measurement unit you will use on the website
he: בחר את יחידת המידה שבה תשתמש באתר

en: Square Feet Text
he: טקסט רגליים

en: Enter text for square feet
he: הזן טקסט עבור מטר מרובע

en: Square Meters Text
he: טקסט מרובע

en: Enter text for square meters
he: הזן טקסט עבור מטרים רבועים

en: Sticky Sidebar
he: הסרגל הצידי

en: Select in which page templates you want the sidebars to be sticky
he: בחר באילו תבניות עמוד אתה רוצה שסרגלי הצד יהיו דביקים

en: Default Page Template (Blog)
he: תבנית ברירת מחדל לדף (בלוג)

en: Listing Page
he: דף רישומות

en: Agent Profile Page
he: דף פרופיל הסוכן

en: Agency Profile Page
he: דף פרופיל הסוכנות

en: Search Result Page
he: דף תוצאות חיפוש

en: Page Template
he: תבנית עמוד

en: Half Map
he: חצי מפה

en: Half Map Listings Template
he: תבנית חצי מפה של רשימות

en: Select property layout to display on the half map page.
he: בחר פריסת נכס להצגה בדף חצי המפה.

en: Headers
he: כותרות

en: Style
he: סִגְנוֹן

en: Header Style
he: עיצוב כותרת

en: Header Layout
he: פריסת הדר

en: Select the header layout
he: בחר את פריסת הכותרת

en: Header Width
he: רוחב ההאדר

en: Navigation Align
he: ניווט יישור

en: Left Align
he: משמאל

en: Right Align
he: יישור ישר

en: Select the navigation align
he: בחר את יישור הניווט

en: Header Height
he: גובה כותרת

en: Header Top Height
he: גובה עליון של כותרת עליונה

en: Header Bottom Height
he: הגובה התחתון של הכותרת העליונה

en: Sticky Menu - Desktop Devices
he: תפריט דביק - מכשירי שולחן עבודה

en: Enable or disable the sticky menu on desktop devices
he: הפעל או השבת את התפריט הדביק במכשירים שולחניים

en: Layout
he: מַעֲרָך

en: Enable or disable phone numder for header 1 & 4
he: הפעל או השבת את מספר הטלפון עבור כותרות 1 ו-4

en: Call Us
he: התקשר אלינו

en: Call us number in header
he: התקשר אלינו למספר בכותרת

en: Enable or disable the call us box in the header
he: הפעל או השבת את תיבת התקשר אלינו בכותרת

en: Upload image
he: העלאת תמונה

en: Recommended size 85 x 85
he: גודל מומלץ 85 x 85

en: Enable or disable the contact information
he: הפעל או השבת את פרטי הקשר

en: Enable or disable the address
he: הפעל או השבת את הכתובת

en: Line 1
he: שורה 1

en: Enter the address line 1
he: הזן את שורת הכתובת 1

en: Line 2
he: שורה 2

en: Enter the address line 2
he: הזן את שורת הכתובת 2

en: Office Timing
he: תזמון משרד

en: Enable or disable the office time
he: הפעל או השבת את זמן המשרד

en: Opening Hours
he: שעות פתיחה

en: Enter the opening hours
he: הזינו את שעות הפתיחה

en: Opening Days
he: ימי פתיחה

en: Enter the opening days
he: הכנס את ימי הפתיחה

en: Social Media
he: מדיה חברתית

en: Social Media Icons
he: סמלי מדיה חברתית

en: Only for header style 2, 3 and the top bar
he: רק עבור סגנון כותרת 2, 3 והסרגל העליון

en: Enable or disable the social media in the header
he: הפעל או השבת את המדיה החברתית בכותרת

en: Enter the Facebook profile URL
he: הזן את כתובת האתר של פרופיל פייסבוק

en: Enter the Twitter profile URL
he: הזן את כתובת האתר של פרופיל טוויטר

en: Enter Google Plus profile URL
he: הזן את כתובת האתר של פרופיל Google Plus

en: Linked In
he: מקושר ב

en: Enter the Linkedin profile URL
he: הזן את כתובת האתר של פרופיל Linkedin

en: Enter the Instagram profile URL
he: הזן את כתובת האתר של פרופיל אינסטגרם

en: Enter the Pinterest profile URL
he: הזן את כתובת האתר של פרופיל Pinterest

en: Enter the Youtube profile URL
he: הזן את כתובת האתר של פרופיל YouTube

en: Enter the Yelp profile URL
he: הזן את כתובת האתר של פרופיל Yelp

en: Enter the Behance profile URL
he: הזן את כתובת האתר של פרופיל Behance

en: Create Listing Button
he: לחצן יצירת רשימה

en: Enable or disable the Create Listing button on the header
he: הפעל או השבת את הלחצן צור רישום בכותרת

en: Button Behavior
he: התנהגות כפתורים

en: Is the login required to create a new listing?
he: האם נדרשת התחברות כדי ליצור רישום חדש?

en: Theme Options
he: אפשרויות ערכת נושא

en: Options Options
he: אפשרויות אפשרויות

en: Support
he: תמיכה

en: Insights Options
he: אפשרויות תובנות

en: Insights Clearance
he: אישור תובנות

en: Delete data older then?
he: למחוק נתונים ישנים יותר אז?

en: Always Keep
he: תמיד לשמור

en: 7 Days
he: 7 ימים

en: 14 Days
he: 14 ימים

en: 30 Days
he: 30 ימים

en: 60 Days
he: 60 ימים

en: Number of Days
he: מספר ימים

en: Invoice Options
he: אפשרויות חשבוניות

en: Logo to use in the invoices tenplate
he: לוגו לשימוש בלוח החשבוניות

en: Upload the logo
he: העלה את הלוגו

en: Enter the company address
he: הזן את כתובת החברה

en: Enter the company phone number
he: הזן את מספר הטלפון של החברה

en: Additional Information
he: מידע נוסף

en: Enter additional infomartion if needed
he: הזן מידע נוסף במידת הצורך

en: Thank You Message
he: הודעת תודה

en: Enter the thank you message
he: הכנס את הודעת התודה

en: Listings Options
he: אפשרויות רישומים

en: Manage list or grid view information on the listing pages
he: נהל מידע על רשימה או תצוגת רשת בדפי הרישום

en: Sidebar Position
he: מיקום סרגל צידי

en: Choose sidebar position for listing templates
he: בחר מיקום סרגל צד עבור תבניות רישום

en: Sidebar on Right
he: סרגל צד מימין

en: Sidebar on Left
he: סרגל צד משמאל

en: Compare Buttom
he: השווה את Buttom

en: Enable or disable the compare button on the listing page
he: הפעל או השבת את לחצן ההשוואה בדף הרישום

en: Add To Favorite Button
he: כפתור הוסף למועדף

en: Enable or disable the add to favorite button on the listing page
he: הפעל או השבת את כפתור ההוספה למועדף בדף הרישום

en: Preview Button
he: לחצן תצוגה מקדימה

en: Enable or disable the preview button on the listing grid
he: הפעל או השבת את לחצן התצוגה המקדימה ברשת הרישום

en: Enable or disable address on listing grids and detail page
he: הפעל או השבת כתובת ברשתות רישום ובדף הפרטים

en: Agent Name
he: שם סוכן

en: Enable or disable the agent name on the listing page
he: הפעל או השבת את שם הסוכן בדף הרישום

en: Property Date
he: תאריך נכס

en: Enable or disable the property date on the listing page
he: הפעל או השבת את תאריך הנכס בדף הרישום

en: Details Button
he: כפתור פרטים

en: Enable or disable the detail button on the listing page
he: הפעל או השבת את לחצן הפירוט בדף הרישום

en: It shows only for the listing page v1, v4 and v5
he: זה מופיע רק עבור דף הרישום v1, v4 ו-v5

en: Enable or disable the property type on the listing page (It shows only for the listing page v1, v4 and v5)
he: הפעל או השבת את סוג הנכס בדף הרישום (הוא מופיע רק עבור דף הרישום v1, v4 ו-v5)

en: Enable or disable the property status for grids
he: הפעל או השבת את מצב המאפיין עבור רשתות

en: Enable or disable the property label for grids
he: הפעלה או ביטול של תווית מקום אירוח עבור רשתות

en: Composer
he: מַלחִין

en: Maximum 4 options allowed
he: מותרות 4 אפשרויות לכל היותר

en: Drag and drop layout manager, to quickly organize your grid and list meta.
he: גרור ושחרר את מנהל הפריסה, כדי לארגן במהירות את מטא הרשת והרשימה שלך.

en: Manage address meta for list, grid and listing detail
he: נהל מטא כתובת עבור רשימה, רשת ופרטי רישום

en: Street Address
he: כתובת רחוב

en: Gallery
he: גלריה

en: Manage gallery for listings grid/list
he: נהל גלריה עבור רשת/רשימה של רישומים

en: Property Gallery
he: גלריית נכסים

en: Enable or disable images gallery for grid/list
he: הפעל או השבת את גלריית התמונות עבור רשת/רשימה

en: Exclude Featured Image
he: אל תכלול תמונה מוצגת

en: Exlude property featured image from gallery for grid/list
he: הוצאת תמונה מוצגת מנכס מהגלריה עבור רשת/רשימה

en: Gallery Behaviour
he: התנהגות גלריה

en: Choose gallery behaviour
he: בחר התנהגות בגלריה

en: Show Gallery as Active
he: הצג את הגלריה כפעילה

en: Show Gallery on Hover
he: הצג גלריה ברחף

en: Icons Type
he: סוג סמלים

en: Houzez Default Icons
he: סמלי ברירת מחדל של Houzez

en: Custom Image Icons
he: סמלי תמונה מותאמים אישית

en: Upload jpg, png or svg icon
he: העלה סמל jpg, png או svg

en: Add font awesome icon class
he: הוסף כיתת אייקונים מדהימה של גופן

en: Icons
he: סמלים

en: Manage list or grid icons on the listing pages
he: נהל סמלי רשימה או רשת בדפי הרישום

en: Meta v1, v4 and v7
he: Meta v1, v4 ו-v7

en: Manage list or grid (grid v.1, v.4 and v.7) meta type on the listing pages
he: נהל סוג מטא של רשימה או רשת (גריד v.1, v.4 ו-v.7) בדפי הרישום

en: Meta Type v1, v4 and v7
he: Meta Type v1, v4 ו-v7

en: This option only works on the list view and grid v.1, v.4 and v.7
he: אפשרות זו פועלת רק בתצוגת הרשימה וברשת v.1, v.4 ו-v.7

en: Select meta type
he: בחר סוג מטא

en: Icons + Text
he: סמלים + טקסט

en: Meta v2
he: מטא v2

en: Manage the meta type for the grid v2
he: נהל את סוג המטא עבור ה-grid v2

en: Meta Type v2
he: מטא סוג v2

en: This option only works on the grid view v.2
he: אפשרות זו פועלת רק בתצוגת הרשת v.2

en: With Icons
he: עם אייקונים

en: Without Icons
he: בלי אייקונים

en: Listing Preview lightbox
he: תצוגה מקדימה של רישום lightbox

en: Manage listing preview information
he: נהל מידע על תצוגה מקדימה של רישום

en: Meta Type
he: מטא-סוג

en: Select meta type for listing preview lightbox
he: בחר סוג מטא ל-lightbox בתצוגה מקדימה של הרישום

en: Maximum 6 options allowed
he: מותרות 6 אפשרויות לכל היותר

en: Drag and drop layout manager, to quickly organize your preview meta.
he: גרור ושחרר את מנהל הפריסה, כדי לארגן במהירות את מטא התצוגה המקדימה שלך.

en: Placeholder
he: ממלא מקום

en: Manage listings default Placeholder
he: ניהול רישומים ברירת המחדל של מציין מיקום

en: Upload default placeholder. Recommended Size 1170 x 850 pixels
he: העלה מציין מיקום ברירת מחדל. גודל מומלץ 1170 x 850 פיקסלים

en: Mark as Sold
he: סמן כנמכר

en: Enable Mark as Sold
he: אפשר סמן כמוכר

en: Mark as Sold - Status
he: סמן כנמכר - סטטוס

en: Select property status which you want to use for mark as sold feature.
he: בחר סטטוס נכס שבו ברצונך להשתמש כדי לסמן כתכונה נמכרת.

en: Login & Register
he: התחברות והרשמה

en: Login
he: התחברות

en: Display the login in the header
he: הצג את ההתחברות בכותרת

en: Register
he: הירשם

en: Display the register in the header
he: הצג את הרישום בכותרת

en: Login, register type
he: סוג התחברות\הרשמה

en: Show as Icon
he: הצג כסמל

en: Show as Text
he: הצג כטקסט

en: Logged In Menu
he: תפריט מחובר

en: Disable LoggedIn menu
he: השבת את תפריט התחברות

en: First Name
he: שם פרטי

en: Show first name field for register form
he: הצג שדה שם פרטי עבור טופס הרשמה

en: Last Name
he: שם משפחה

en: Show last name field for register form
he: הצג את שדה שם המשפחה עבור טופס הרישום

en: Show phone number field for register form
he: הצג את שדה מספר הטלפון עבור טופס ההרשמה

en: Users can type the password on registration form
he: משתמשים יכולים להקליד את הסיסמה בטופס ההרשמה

en: If no, users will get the auto generated password via email
he: אם לא, המשתמשים יקבלו את הסיסמה שנוצר אוטומטית באמצעות דוא"ל

en: Frontend register user as agent or agency
he: Frontend לרשום משתמש כסוכן או סוכנות

en: If set to "Yes" then every user register from front-end role Agent will be auto create in agent custom post type and role Agency will be auto create in agency custom post type
he: אם להגדיר את "כן" אז כל משתמש לרשום מ-חזיתי תפקיד התפקיד יהיה אוטומטי ליצור סוכן סוג הודעה אישית ותפקיד הסוכנות יהיה אוטומטי ליצור סוכנות סוג פוסט מותאם אישית

en: Agent/Agency Visibility
he: נראות סוכן/סוכנות

en: Front-end registered agent/agency should not show automatically on front-end
he: סוכן/סוכנות רשום בקצה הקצה לא אמור להופיע באופן אוטומטי בחזית הקצה

en: Not Show
he: לא מציג

en: After Login Redirect Page
he: לאחר הכניסה לדף הפניה מחדש

en: Current Page
he: העמוד הנוכחי

en: Different Page
he: דף שונה

en: Enter Redirect Page Link
he: הזן קישור לדף הפניה מחדש

en: This must be a URL.
he: כתובת האתר חייבת להיות כתובת אתר.

en: Terms & Conditions
he: תנאים והתניות

en: Allow login via Facebook ?
he: לאפשר כניסה דרך Facebook?

en: Facebook Api key
he: מפתח

en: Facebook Api key for facebook login
he: מפתח. עבור כניסה לפייסבוק

en: Facebook Secret Code
he: פייסבוק קוד סודי

en: Facebook secret code for facebook login
he: פייסבוק קוד סוד עבור

en: Allow login via Google ?
he: לאפשר כניסה באמצעות Google?

en: Google OAuth Client ID
he: זיהוי לקוח של Google OAuth

en: Google oAuth client id for google login
he: מזהה לקוח של Google oAuth עבור התחברות ל- Google

en: Google Client Secret
he: סוד הלקוח של Google

en: Google client secret code for google login
he: קוד הלקוח הסודי של Google עבור

en: User Roles
he: תפקידי משתמש

en: Registration Form
he: טופס רישום

en: If enabled, the registration form displays a drop-down menu with the list of user roles
he: אם מופעל, טופס ההרשמה מציג תפריט נפתח עם רשימת תפקידי המשתמש

en: Enable or disable the user role selection on the register form
he: הפעל או השבת את בחירת תפקיד המשתמש בטופס ההרשמה

en: Enable user roles on profile page
he: אפשר תפקידי משתמש בדף הפרופיל

en: If enabled, it allow users to change role from their profile page
he: אם מופעל, זה מאפשר למשתמשים לשנות תפקיד מדף הפרופיל שלהם

en: Enable or disable the user role selection on the profile page
he: הפעל או השבת את בחירת תפקיד המשתמש בדף הפרופיל

en: Enable/Disable User Roles
he: הפעל/השבת תפקידי משתמש

en: Select which user roles you want to disable
he: בחר את תפקידי המשתמש שברצונך להשבית

en: Agent
he: סוֹכֵן

en: Agency
he: סוֹכְנוּת

en: Owner
he: בעלים

en: Buyer
he: קוֹנֶה

en: Seller
he: מוֹכֵר

en: Manager
he: מנהל

en: Agent Role
he: תפקיד הסוכן

en: Change the default name of the agent role
he: שנה את שם ברירת המחדל של תפקיד הסוכן

en: Enter a name for the agent role (Default is Agent)
he: הזן שם לתפקיד הסוכן (ברירת המחדל היא סוכן)

en: Agency Role
he: תפקיד הסוכנות

en: Change the default name of the agency role
he: שנה את שם ברירת המחדל של תפקיד הסוכנות

en: Enter a name for the agncy role (Default: Agency)
he: הזן שם לתפקיד הסוכנות (ברירת מחדל: סוכנות)

en: Owner Role
he: תפקיד הבעלים

en: Change the default name of the owner role
he: שנה את שם ברירת המחדל של תפקיד הבעלים

en: Enter a name for the owner role (Default: Owner)
he: הזן שם לתפקיד הבעלים (ברירת מחדל: בעלים)

en: Buyer Role
he: תפקיד הקונה

en: Change the default name of the buyer role
he: שנה את שם ברירת המחדל של תפקיד הקונה

en: Enter a name for the buyer role (Default: Buyer)
he: הזן שם לתפקיד הקונה (ברירת מחדל: קונה)

en: Seller Role
he: תפקיד המוכר

en: Change the default name of the seller role
he: שנה את שם ברירת המחדל של תפקיד המוכר

en: Enter a name for the seller role (Default: Seller)
he: הזן שם לתפקיד המוכר (ברירת מחדל: מוכר)

en: Manager Role
he: תפקיד מנהל

en: Change the default name of the manager role
he: שנה את שם ברירת המחדל של תפקיד המנהל

en: Enter a name for the manager role (Default: Manager)
he: הזן שם לתפקיד המנהל (ברירת מחדל: מנהל)

en: Logos & Favicon
he: לוגו & Favicon

en: Logo (For Retina Screens)
he: לוגו (עבור מסכי רשתית)

en: The retina logo have to be double size of the regular logo
he: הלוגו של הרשתית חייב להיות בגודל כפול מהלוגו הרגיל

en: Upload the logo for retina devices
he: העלה את הלוגו עבור מכשירי רשתית

en: Mobile Logo
he: לוגו נייד

en: Upload the logo for mobile devices.
he: העלה את הלוגו למכשירים ניידים.

en: Mobile Logo (For Retina Screens)
he: לוגו נייד (עבור מסכי רשתית)

en: Splash Page & Transparent Header Logo
he: Splash Page ולוגו כותרת שקוף

en: Upload the logo for the splash page and the transparent header
he: העלה את הלוגו של דף הפתיחה והכותרת השקופה

en: Splash Page & Transparent Header Logo (For Retina Screens)
he: Splash Page ולוגו כותרת שקוף (עבור מסכי רשתית)

en: Upload the retina logo for the splash page and the transparent header
he: העלה את לוגו הרשתית עבור דף הפתיחה והכותרת השקופה

en: Mobile Splash Page Logo
he: לוגו דף Splash לנייד

en: Upload your custom logo for mobile splash page.
he: העלה את הלוגו המותאם אישית שלך עבור דף הפתיחה לנייד.

en: Mobile Splash Page Logo (For Retina Screens)
he: לוגו Mobile Splash Page (עבור מסכי רשתית)

en: Upload the retina logo for the mobile splash page
he: העלה את הלוגו של הרשתית עבור דף התזת הנייד

en: Standard Logo Height
he: גובה לוגו רגיל

en: Enter the standard logo height
he: הזן את גובה הלוגו הסטנדרטי

en: Standard Logo Width
he: רוחב לוגו סטנדרטי

en: Enter the standard logo width
he: הזן את רוחב הלוגו הסטנדרטי

en: Mobile Logo Height
he: גובה לוגו נייד

en: Mobile Logo Width
he: רוחב לוגו נייד

en: Favicon
he: סמל Favicon

en: Upload the favicon.
he: העלה את ה-favicon.

en: Apple iPhone Icon
he: סמל iPhone

en: Upload the iPhone icon (57px by 57px).
he: העלה את סמל האייפון (57px על 57px).

en: Apple iPhone Retina Icon
he: אייקון רטינה לאייפון

en: Upload the iPhone retina icon (114px by 114px).
he: העלה את סמל הרשתית של האייפון (114 פיקסלים על 114 פיקסלים).

en: Apple iPad Icon
he: אייקון לiPad

en: Upload the iPad icon (72px by 72px).
he: העלה את סמל האייפד (72px על 72px).

en: Apple iPad Retina Icon
he: אייקון רטינה לiPad

en: Upload the iPad retina icon (144px by 144px).
he: העלה את סמל הרשתית של האייפד (144 פיקסלים על 144 פיקסלים).

en: Lightbox Logo
he: לוגו Lightbox

en: Upload logo for lightbox.
he: טען לוגו עבור lightbox.

en: Dashboard Logo
he: לוגו לוח בקרה

en: Upload the logo for dashboard
he: העלה את הלוגו ללוח המחוונים

en: Map Settings
he: הגדרות מפה

en: Map System
he: מערכת מפות

en: Select the map system that you want to use
he: בחר את מערכת המפה שבה אתה רוצה להשתמש

en: Google Maps API KEY
he: מפתח API של מפות Google

en: We strongly encourage you to get an APIs Console key and post the code in Theme Options. You can get it from <a target="_blank" href="https://developers.google.com/maps/documentation/javascript/tutorial#api_key">here</a>.
he: אנו ממליצים לך מאוד לקבל מפתח מסוף של ממשק API ולפרסם את הקוד באפשרויות ערכת נושא. תוכל לקבל אותו מ <a target="_blank" href="https://developers.google.com/maps/documentation/javascript/tutorial#api_key"> כאן </a>.

en: Enter your google maps api key
he: הזן את מפתח ה- API של מפות Google שלך

en: Mapbox API KEY
he: מפתח API של Mapbox

en: Please enter the Mapbox API key, you can get from <a target="_blank" href="https://account.mapbox.com/">here</a>.
he: נא להזין את מפתח ה-API של Mapbox, אתה יכול לקבל <a target="_blank" href="https://account.mapbox.com/">מכאן</a> .

en: Map Type
he: סוג מפה

en: Select the map type
he: בחר את סוג המפה

en: Marker Type
he: סוג סמן

en: Select marker type for Google Maps
he: בחר סוג סמן עבור מפות Google

en: Marker Icon
he: אייקון סמן

en: Price Pins
he: סיכות מחיר

en: Short Price
he: מחיר קצר

en: Please note that the currency switcher will not work if the short price functionality is enabled.
he: שים לב שמחליף המטבעות לא יפעל אם פונקציונליות המחיר הקצר מופעלת.

en: Enable or disable the short price numbers like 12K, 10M, 10B.
he: הפעל או השבת את מספרי המחירים הקצרים כמו 12K, 10M, 10B.

en: Overlapping Marker Spiderfier
he: Marker Spiderfier חופף

en: Do you want to display the Overlapping Marker Spiderfier?
he: האם ברצונך להציג את סמן העכביש החופף?

en: Default Latitude
he: קו רוחב ברירת מחדל

en: Enter default latitude for maps
he: הזן קו רוחב ברירת מחדל עבור מפות

en: Default Longitude
he: קו אורך ברירת מחדל

en: Enter default longitude for maps
he: הזן קו אורך ברירת מחדל עבור מפות

en: Limit to Country
he: הגבל למדינה

en: Geo autocomplete limit to specific country
he: הגבלת ההשלמה האוטומטית של גיאוגרפי למדינה ספציפית

en: Geo Auto Complete Country
he: גיאו אוטומטי השלם מדינה

en: Limit Geo auto complete to specific country
he: להגביל את הגיאו אוטומטי מלא למדינה ספציפית

en: Cluster
he: אֶשׁכּוֹל

en: Markers cluster
he: מקבץ סמנים

en: enable or disable the marker cluster
he: הפעל או השבת את אשכול הסמנים

en: Map Cluster
he: מפה אשכול

en: Upload the map cluster icon.
he: העלה את סמל אשכול המפה.

en: Cluster Zoom Level
he: אשכול רמת זום

en: Enter the maximum zoom level for the cluster to appear. From 1 to 20 the fefault is 12
he: הזן את רמת הזום המקסימלית כדי שהאשכול יופיע. מ-1 עד 20 הכשל הוא 12

en: Single Listing Map
he: מפת רישום יחיד

en: Pin or Circle
he: סיכה או עיגול

en: Select what to show on map, Marker or Circle
he: בחר מה להציג במפה, סמן או עיגול

en: Marker Pin
he: סיכת סמן

en: Circle
he: עיגול

en: Single Listing Map Zoom
he: זום מפת רישום בודד

en: Enter a number from 1 to 20 the fefault is 12
he: הזן מספר מ-1 עד 20, התקלה היא 12

en: Map Style
he: סגנון מפה

en: Style for Google Map
he: סגנון מפת Google

en: Use https://snazzymaps.com/ to create styles
he: השתמש ב- https://snazzymaps.com/ כדי ליצור סגנונות

en: Membership
he: חֲבֵרוּת

en: Enable Paid Submission
he: אפשר הגשת תשלום

en: Select the submission type.
he: בחר את סוג ההגשה.

en: Free (Pay For Featured)
he: חינם (שלם עבור מומלצים)

en: Per Listing
he: רישום לכל

en: Enable Recurring Payments
he: אפשר תשלומים חוזרים

en: Enable or disable recurring option for PayPal & Stripe.
he: הפעל או השבת אפשרות חוזרת עבור PayPal ו-Stripe.

en: Auto Recurring Payments
he: תשלומים חוזרים אוטומטיים

en: Enable auto recurring payments for PayPal & Stripe.
he: אפשר תשלומים חוזרים אוטומטיים עבור PayPal ו-Stripe.

en: Expire Days
he: פג תוקף ימים

en: Only for "Per Listings" and "Free (Pay for Featured)"
he: רק עבור "לכל רישומים" ו"חינם (שלם עבור מומלצים)"

en: Want to set single listing expire days?
he: רוצה להגדיר ימים בודדים לפוג ימים?

en: Number Of Expiring Days
he: מספר הימים לתפוגה

en: It starts from the moment the property is published on the website
he: זה מתחיל מרגע פרסום הנכס באתר

en: Enter the number of days
he: הזן את מספר הימים

en: Featured Listings - Expiring Days
he: רישומים מומלצים - ימים שפג תוקף

en: It starts from the moment the property is set to featured
he: זה מתחיל מרגע שהנכס מוגדר להצגת מודעות

en: Select the currency to use for paid submissions
he: בחר את המטבע לשימוש עבור הגשות בתשלום

en: Submission Price
he: מחיר הפרסום

en: Enter the price to list a property
he: הזן את המחיר כדי לרשום מקום אירוח

en: Featured Price
he: מחיר מומלץ

en: Enter the price to feature a property
he: הזן את המחיר כדי להציג מקום אירוח

en: Paypal, Stripe and 2Checkout Api
he: Paypal, פס ו 2Checkout Api

en: Sandbox = test API. LIVE = real payments API
he: ממשק API של Sandbox = test. LIVE = ממשק API לתשלומים אמיתיים

en: Update PayPal, Stripe and 2Checkout settings according to API type selection
he: עדכן את הגדרות PayPal, Stripe ו- 2Checkout בהתאם לבחירת סוג ה- API

en: Thank You Page
he: דף תודה

en: Thank you for your business with us
he: תודה על העסק שלך איתנו

en: Enter the page message
he: הזן את הודעת העמוד

en: Payment Gateways
he: אמצעי תשלום

en: Choose Payment gateway type
he: בחר סוג שער תשלום

en: Follow <a target="_blank" href="https://favethemes.zendesk.com/hc/en-us/articles/360045293072">WooCommerce Documentation</a>
he: עקוב אחר <a target="_blank" href="https://favethemes.zendesk.com/hc/en-us/articles/360045293072">תיעוד WooCommerce</a>

en: "houzez-woo-addon" and "woocommerce" plugin required
he: נדרש תוסף "houzez-woo-addon" ו-"woocommerce"

en: Paypal Settings
he: הגדרות

en: Enable PayPal
he: אפשר PayPal

en: Enable or disable PayPal
he: הפעל או השבת את PayPal

en: Client ID
he: מזהה לקוח

en: Enter the PayPal client ID
he: הזן את מזהה הלקוח של PayPal

en: Client Secret Key
he: מפתח סודי ללקוח

en: Enter the PayPal client secret key
he: הזן את המפתח הסודי של לקוח PayPal

en: Receiving Email
he: מקבל אימייל

en: Enter the PayPal receiving email account
he: הזן את חשבון האימייל המקבל PayPal

en: Stripe Settings
he: הגדרות פס

en: Enable Stripe
he: הפעל פס

en: Enable or disable Stripe
he: הפעל או השבת את Stripe

en: Secret Key
he: מפתח סודי

en: Info is taken from your account at https://dashboard.stripe.com/login
he: המידע נלקח מחשבונך בכתובת https://dashboard.stripe.com/login

en: Enter the Stripe secret key
he: הזן את המפתח הסודי של Stripe

en: Publishable Key
he: מפתח הניתן לפרסום

en: Enter the Stripe publishable key
he: הזן את המפתח שניתן לפרסום ב-Stripe

en: Direct Payment / Wire Payment
he: תשלום ישיר / תשלום בנקאית

en: Enable Wire Transfer
he: אפשר העברה בנקאית

en: Enable or disable the Wire Transfert
he: הפעל או השבת את העברה בנקאית

en: Wire instructions
he: ביצוע העברה

en: Enter the wire instructions and detail to send the payment
he: הזן את הוראות העברה ופרטים כדי לשלוח את התשלום

en: <span class="font24">Direct pay / Wire Transfer</span>
he: <span class = "font24"> תשלום ישיר / העברה בנקאית </ span>

en: Optimizations
he: אופטימיזציות

en: Combine JS Scripts
he: שלב סקריפטים של JS

en: Combine all third party js scripts into one file
he: שלב את כל סקריפטי js של צד שלישי לקובץ אחד

en: Combine CSS Styles
he: שלב סגנונות CSS

en: Combine all css styles into one file
he: שלב את כל סגנונות ה-CSS לקובץ אחד

en: Minify JS
he: צמצם את JS

en: Use minify version of js files
he: השתמש Minify גירסה של קבצי js

en: On
he: עַל

en: Off
he: כבוי

en: Minify CSS
he: צמצם CSS

en: By default the theme loads a style.css that is not minified. If you wish you can enable this setting to instead load a single style-min.css file with the code minified. If you are using a child theme you will have to change the @import from pointing to style.css to point to style-min.css
he: כברירת מחדל, הנושא נטען בסגנון style.css שאינו מוקטן. אם תרצה, תוכל להפעיל הגדרה זו במקום לטעון קובץ style-min.css יחיד עם הקוד המצומצם. אם אתה משתמש בערכת נושא של ילד, יהיה עליך לשנות את ה - @port מתוך הצבעה על style.css כדי להצביע על style-min.css

en: Remove Version Parameter From JS & CSS Files
he: הסר גרסה פרמטר מ JS & CSS קבצים

en: Most scripts and style-sheets called by WordPress include a query string identifying the version. This can cause issues with caching and such, which will result in less than optimal load times. You can toggle this setting on to remove the query string from such strings.
he: רוב הסקריפטים וסדיני הסגנון הנקראים על ידי WordPress כוללים מחרוזת שאילתה המזהה את הגירסה. דבר זה עלול לגרום לבעיות במטמון וכאלה, דבר שיביא לפחות מזמני הטעינה האופטימליים. ניתן להחליף את ההגדרה הזו כדי להסיר את מחרוזת השאילתה ממחרוזות כאלו.

en: Preload Pages
he: טעינת דפים מראש

en: Preload pages right before a user clicks on it for blazing fast browsing between pages.
he: טען מראש דפים ממש לפני שמשתמש לוחץ עליהם לגלישה מהירה בין דפים.

en: NOTE: if you are using login/register for front-end site then better to not enable this option.
he: הערה: אם אתה משתמש בכניסה/הרשמה לאתר חזיתי אז עדיף לא להפעיל אפשרות זו.

en: Lazy Load Images
he: טען תמונות בעצלתיים

en: Enable lazy loading for images, it will boost page loading speed
he: אפשר טעינה עצלה לתמונות, זה יגביר את מהירות טעינת הדפים

en: Disable Emoji Script
he: השבת את סקריפט האמוג'י

en: Remove WP emoji scripts from front-end.
he: הסר סקריפטים של WP אימוג'י מהחזית.

en: JPEG 100% Quality
he: איכות JPEG 100%

en: By default images cropped with WordPress are resized/cropped at 90% quality. Enable this setting to set all JPEGs to 100% quality.
he: כברירת מחדל תמונות קצוץ עם וורדפרס הם גודל / קצוץ באיכות של 90%. אפשר הגדרה זו כדי להגדיר את כל קבצי JPEG ל- 100% איכות.

en: Price & Currency
he: מחיר ומטבע

en: Multi-currency
he: ריבוי מטבעות

en: Please note: the currency switcher will not work if this option is enabled
he: שימו לב: מחליף המטבעות לא יפעל אם אפשרות זו מופעלת

en: Enable or disable multi-currency
he: הפעל או השבת ריבוי מטבעות

en: Default Currency
he: מטבע ברירת מחדל

en: Select the default currency
he: בחר את מטבע ברירת המחדל

en: Info
he: מידע

en: <a target="_blank" href="admin.php?page=houzez_currencies">Add Currencies</a>
he: <a target="_blank" href="admin.php?page=houzez_currencies">הוסף מטבעות</a>

en: Please note: the currency switcher will not work if the short price option is enabled
he: שימו לב: מחליף המטבעות לא יעבוד אם אפשרות המחיר הקצר מופעלת

en: Short Price Indian - Format
he: Short Price Indian - פורמט

en: Enable or disable the short price numbers like 1 Hundred, 10 thousand, 10 crore.
he: הפעל או השבת את מספרי המחירים הקצרים כמו 100, 10 אלף, 10 crore.

en: Indian Currency Format
he: פורמט מטבע הודי

en: Enable or disable the Indian Currency format
he: הפעל או השבת את פורמט המטבע ההודי

en: Currency Symbol
he: סמל המטבע

en: Enter the currency sign. (For Example: $)
he: הזן את סימן המטבע. (לדוגמה: $)

en: Currency Symbol Position
he: מיקום סמל המטבע

en: Before the price
he: לפני המחיר

en: After the price
he: אחרי המחיר

en: Select the currency symbol position
he: בחר את מיקום סמל המטבע

en: Number of decimal points
he: מספר נקודות עשרוניות

en: Select the decimal points
he: בחר את הנקודות העשרוניות

en: Decimal Points Separator
he: מפריד נקודות עשרוניות

en: Enter the decimal points separator (For Example: .)
he: הזן את מפריד הנקודות העשרוניות (לדוגמה: .)

en: Thousands Separator
he: אלפים מפריד

en: Enter the thousands separator (For Example: ,)
he: הזן את מפריד האלפים (לדוגמה: ,)

en: Price Separator
he: מפריד מחירים

en: Provide what you want to show between price and price label. Example: / or empty space
he: ספק את מה שברצונך להציג בין המחיר לתווית המחיר. דוגמה: / או חלל ריק

en: Print Property
he: הדפס נכס

en: Print Property Logo
he: הדפס לוגו נכס

en: Upload your custom site logo for print property.
he: העלה את לוגו האתר המותאם אישית שלך עבור מאפיין הדפסה.

en: Property Description
he: תיאור הנכס

en: Gallery Images
he: גלריית תמונות

en: QR Code
he: קוד QR

en: Property Detail
he: פרטי הנכס

en: Property Banner
he: באנר נכס

en: Select the banner version you want to display in the property detail page
he: בחר את גרסת הבאנר שברצונך להציג בדף פרטי הנכס

en: Select the banner version
he: בחר את גרסת הבאנר

en: Select the content layout
he: בחר את פריסת התוכן

en: Property Banner Active Tab
he: כרטיסייה פעילה באנר נכס

en: The property top banner has three tabs, the image/gallery, map view and street view. Select the one you want to display first
he: באנר העליון של הנכס יש שלוש כרטיסיות, התמונה/גלריה, תצוגת מפה ותצוגת רחוב. בחר את זה שאתה רוצה להציג ראשון

en: Active tab must be enable in "Media Tabs Manager" below
he: הכרטיסייה הפעילה חייבת להיות מופעלת ב"מנהל כרטיסיות המדיה" למטה

en: Image/Gallery
he: תמונה / גלריה

en: Map View
he: תצוגת מפה

en: 360 Virtual Tour
he: 360 סיור וירטואלי

en: Street View
he: תצוגת רחוב

en: Full Width Property Content Layout
he: פריסת תוכן נכס ברוחב מלא

en: If you select yes the property page will be full-width without the sidebar
he: אם תבחר כן, דף המאפיינים יהיה ברוחב מלא ללא סרגל הצד

en: Do you want to make the property page full width?
he: האם אתה רוצה להפוך את דף הנכס ברוחב מלא?

en: Property Tools Position in mobile
he: מיקום כלי נכס במובייל

en: Set position of share & favorite icons for mobile
he: הגדר את מיקום השיתוף והסמלים המועדפים לנייד

en: Under Banner
he: תחת באנר

en: Under Property Title
he: תחת כותרת הנכס

en: Details section columns
he: עמודות מקטע פרטים

en: Select number of columns you show for details section
he: בחר את מספר העמודות שתציג לקטע הפרטים

en: 1 Column
he: עמודה 1

en: 2 Columns
he: 2 עמודות

en: 3 Columns
he: 3 עמודות

en: Address section columns
he: עמודות מקטע כתובת

en: Select number of columns you show for address section
he: בחר את מספר העמודות שתציג עבור מקטע הכתובות

en: Features section columns
he: כולל עמודות מדור

en: Select number of columns you show for features section
he: בחר את מספר העמודות שתציג עבור קטע תכונות

en: Property Detail Navigation
he: ניווט פרטי נכס

en: It works only for default layout
he: זה עובד רק עבור פריסת ברירת מחדל

en: Do you wan to display the property detail page sticky navigation bar?
he: האם אתה רוצה להציג את סרגל הניווט הדביק של דף פרטי הנכס?

en: Address Map Section
he: מדור מפת כתובות

en: If enabled, the map in the top banner will not displayed
he: אם מופעל, המפה בבאנר העליון לא תוצג

en: Enable or disable the map in the address section
he: הפעל או השבת את המפה בקטע הכתובות

en: Do you want to receive the copy of message sent to agent ?
he: האם ברצונך לקבל את עותק ההודעה שנשלח לסוכן?

en: Email address to receive message copy.
he: כתובת דוא"ל כדי לקבל עותק להודעה.

en: This email address will receive a copy of message sent to agent from property detail page.
he: כתובת דוא"ל זו תקבל עותק של ההודעה שנשלחה לסוכן מדף פרטי הנכס.

en: Layout Manager - Default
he: מנהל פריסה - ברירת מחדל

en: Overview
he: סקירה כללית

en: Mortgage Calculator
he: מחשבון משכנתא

en: Agent bottom
he: הסוכן למטה

en: Similar Listings
he: מקומות אירוח דומים

en: Overview v2
he: סקירה כללית v2

en: Near by Places
he: מקומות קרובים

en: Section Gallery
he: גלריית המדור

en: Schedule Tour v2
he: תזמון סיור v2

en: Multi Unit / Sub Listings
he: יחידת רב / תת רשימות

en: Adsense Space 1
he: מרחב אדסנס 1

en: Availability Calendar
he: לוח הזמינות

en: Section Gallery Number of Visible Images
he: גלריית מדור מספר תמונות גלויות

en: Section Gallery Images in a row
he: גלריית מדור תמונות ברצף

en: Layout Manager - Tabs
he: מנהל פריסה - כרטיסיות

en: Agent contact form section
he: קטע טופס יצירת קשר עם סוכן

en: Enable or disable agent contact for section section.
he: הפעל או השבת איש קשר של סוכן עבור מקטע.

en: Enable or disable the availability calendar section.
he: הפעל או השבת את קטע לוח השנה הזמינות.

en: Enable or disable the energy class sectio.
he: הפעל או השבת את קטע מחלקת האנרגיה.

en: Enable or disable mortgage calculator section.
he: הפעל או השבת את סעיף מחשבון המשכנתא.

en: Sub Listings
he: תת רשימות

en: Enable or disable the sub listings section.
he: הפעל או השבת את קטע רישומי המשנה.

en: Enable or disable the schedule a tour form.
he: הפעל או השבת את טופס תזמון סיור.

en: Layout Manager - Luxury Homes
he: מנהל פריסה - בתי יוקרה

en: Description & Details
he: תיאור ופרטים

en: Agent Contact
he: צור קשר עם הסוכן

en: Nearby
he: סָמוּך

en: Gallery Popup
he: גלריה קופץ

en: Gallery lightbox type
he: סוג ה-lightbox של הגלריה

en: Select which popup lightox you want to use for property gallery.
he: בחר באיזה Lightox קופץ תרצה להשתמש עבור גלריית נכסים.

en: Photo Swipe
he: החלקת תמונה

en: Overview Section
he: סעיף סקירה

en: Show property id in section header.
he: הצג את מזהה הנכס בכותרת המדור.

en: Drag and drop data manage for overview section
he: גרור ושחרר ניהול נתונים לקטע סקירה כללית

en: Energy Classes
he: שיעורי אנרגיה

en: Enter comma separated energy classes
he: הזן מחלקות אנרגיה מופרדות בפסיקים

en: Class 1 Color
he: צבע מחלקה 1

en: Class 2 Color
he: צבע מחלקה 2

en: Class 3 Color
he: צבע מחלקה 3

en: Class 4 Color
he: צבע דרגה 4

en: Class 5 Color
he: צבע דרגה 5

en: Class 6 Color
he: צבע מחלקה 6

en: Class 7 Color
he: צבע כיתה 7

en: Class 8 Color
he: צבע דרגה 8

en: Class 9 Color
he: צבע כיתה 9

en: Class 10 Color
he: צבע מחלקה 10

en: Updated Date
he: תאריך עדכון

en: State/county
he: מדינה/מחוז

en: Zip/Postal Code
he: מיקוד

en: Show/Hide Data
he: הצג / הסתר נתונים

en: Enable/Disable print property button
he: הפעל / השבת את לחצן מאפייני ההדפסה

en: Featured Label
he: תווית מוצגת

en: Enable/Disable featured label
he: הפעל/השבת תווית מוצגת

en: Enable/Disable property status
he: הפעל/השבת את סטטוס הנכס

en: Enable/Disable property labels
he: הפעל/השבת תוויות מאפיינים

en: Favorite Property
he: נכס מועדף

en: Enable/Disable favorite property button
he: הפעל / השבת את לחצן המאפיין המועדף

en: Share Property
he: שתף נכס

en: Enable/Disable share property button
he: הפעל / השבת את מאפיין השיתוף

en: Documents Download
he: הורדת מסמכים

en: Enable/Disable documents download only for registers users.
he: הפעל / השבת מסמכים להורדה רק עבור משתמשים רושמים.

en: Property Detail Information
he: פרטי נכס

en: Select which information you want to hide from the property detail page
he: בחרו איזה מידע תרצו להסתיר מדף פרטי מקום האירוח

en: Adsense Spaces
he: מרחבי אדסנס

en: Paste your banner JS or Google Adsense code, html banner also allowed.
he: הדבק את קוד הבאנר JS או Google Adsense, גם באנר HTML מותר.

en: Enable or disable the Walkscore section on property detail page.
he: הפעילו או השביתו את המקטע מרחק הליכה בעמוד הפרטים של מקום האירוח.

en: Walkscore API Key
he: מפתח API של מרחק הליכה

en: Enter your Walkscore API key code. <a target="_blank" href="https://www.walkscore.com/professional/api.php">Get an API code</a>
he: הזן את קוד מפתח ה-API של Walkscore. <a target="_blank" href="https://www.walkscore.com/professional/api.php">קבל קוד API</a>

en: Yelp Nearby Places
he: Yelp מקומות קרובים

en: Enable or disable Yelp on the property detail page.
he: הפעל או השבת את Yelp בדף פרטי הנכס.

en: Please note that Yelp is not working for all countries. See here <a target="_blank" href="https://www.yelp.com/factsheet">https://www.yelp.com/factsheet</a> the list of countries where Yelp is available.
he: שים לב ש- Yelp אינו פועל עבור כל הארצות. ראה כאן <a target="_blank" href="https://www.yelp.com/factsheet"> https://www.yelp.com/factsheet </a> רשימת הארצות שבהן Yelp זמינה.

en: Yelp API Key
he: מפתח API של Yelp

en: Enter your Yelp API key code. <a target="_blank" href="https://www.yelp.com/developers/v3/manage_app">Get an API code</a>
he: הזן את קוד מפתח ה-API של Yelp. <a target="_blank" href="https://www.yelp.com/developers/v3/manage_app">קבל קוד API</a>

en: Yelp Categories
he: Yelp קטגוריות

en: Select the Yelp categories that you want to display.
he: בחר את קטגוריות ה-Yelp שברצונך להציג.

en: Yelp Results Limit
he: מגבלת תוצאות ב-Yelp

en: Enter the number of result that you want to display
he: הזן את מספר התוצאות שברצונך להציג

en: Yelp Distance Unit
he: יחידת מרחק של Yelp

en: Select the distance unit.
he: בחר את יחידת המרחק.

en: Schedule a Tour
he: תזמן סיור

en: Time Slots
he: משבצות זמן

en: Use the comma to separate the time slots. (For example: 12:00 am, 12:15 am, 12:30 am)
he: השתמש בפסיק כדי להפריד בין משבצות הזמן. (לדוגמה: 12:00 בבוקר, 12:15 בבוקר, 12:30 בבוקר)

en: Select the Status
he: בחר את הסטטוס

en: Select status where you want to hide schedule tour section
he: בחר סטטוס שבו ברצונך להסתיר את קטע תזמון הסיור

en: Redirect to
he: הפנה מחדש אל

en: Enter url where form will be redirect after success
he: הזן כתובת אתר שבה הטופס יופנה מחדש לאחר הצלחה

en: Luxury Homes Icons
he: אייקונים של בתי יוקרה

en: Icons for the Luxury Homes property detail page
he: אייקונים עבור דף הפרטים של נכס בתי יוקרה

en: Select status where you want to hide mortgage calculator
he: בחר סטטוס שבו ברצונך להסתיר את מחשבון המשכנתא

en: Default Down Payment
he: ברירת מחדל למקדמה

en: Enter default down payment percentage(%)
he: הזן את אחוז התשלום המוגדר כברירת מחדל (%)

en: Default Terms(years)
he: תנאי ברירת מחדל (שנים)

en: Default Interest Rate(%)
he: ריבית ברירת מחדל (%)

en: Property Tax
he: מס על הנכס

en: Enable or disable property tax
he: הפעל או השבת מס רכוש

en: Default Property tax
he: ברירת מחדל ארנונה

en: Homey Insurance
he: ביטוח ביתי

en: Enable or disable homey insurance
he: הפעל או השבת את ביטוח הבית

en: Default Homey Insurance
he: ברירת מחדל ביטוח Homey

en: Enable or disable pmi
he: הפעל או השבת את pmi

en: Default PMI
he: PMI ברירת מחדל

en: Similar Properties
he: מאפיינים דומים

en: Enable or disable the similar properties on the property detail page.
he: הפעל או השבת את המאפיינים הדומים בדף פרטי הנכס.

en: Similar Properties Criteria
he: קריטריוני מאפיינים דומים

en: Choose which criteria you want to use to display similar properties.
he: בחר באילו קריטריונים תרצה להשתמש כדי להציג מאפיינים דומים.

en: Property Feature
he: תכונה נכס

en: Property Country
he: איזור מקום האירוח

en: Property State
he: מדינת רכוש

en: Property City
he: נכס עיר

en: Property Area
he: בריכה במקום האירוח

en: Random
he: אקראי

en: Similar Properties View
he: מקומות אירוח דומים שנצפו

en: Select the view to display for similar properties.
he: בחר את התצוגה להצגה עבור נכסים דומים.

en: Similar Properties Number
he: מספר מקומות אירוח דומים

en: Select how many similar properties to display
he: בחר כמה מאפיינים דומים להציג

en: Reviews & Ratings
he: ביקורות ודירוגים

en: Enable or disable the reviews & ratings on the property detail page.
he: הפעל או השבת את הביקורות והדירוגים בדף הפרטים של הנכס.

en: Allow review only for loggedIn user?
he: אפשר סקירה רק עבור משתמש רשום?

en: New Ratings Approved By Admin
he: דירוגים חדשים שאושרו על ידי מנהל מערכת

en: New reviews & ratings must be approved by the administrator
he: ביקורות ודירוגים חדשים חייבים באישור המנהל

en: Updated Ratings Approved by Admin
he: דירוגים מעודכנים אושרו על ידי מנהל מערכת

en: Updated reviews & ratings must be approved by the administrator
he: ביקורות ודירוגים מעודכנים חייבים באישור המנהל

en: Number of Reviews
he: מספר הביקורות

en: Enter the number of reviews to display on the property detail page
he: הזן את מספר הביקורות שיוצגו בדף פרטי הנכס

en: Breadcrumbs
he: פירורי לחם

en: Choose breadcrumb type for single property page
he: בחר סוג פירורי לחם עבור דף נכס בודד

en: Property Status and Type
he: קהל יעד וסוג מקום האירוח

en: Property City and Area
he: נכס עיר ואזור

en: Next/Prev Property
he: נכס הבא/הקודם

en: Next/Prev Property Navigation
he: ניווט במקומות אירוח הבא/הקודם

en: Enable or disable the next/prev property navigation at the end of the property detail page
he: הפעל או השבת את ניווט הנכס הבא/הקודם בסוף דף פרטי הנכס

en: Disclaimer
he: כתב ויתור

en: Show Disclaimer
he: הצג כתב ויתור

en: Enable or disable disclaimer
he: הפעלה או השבתה של כתב ויתור

en: Disclaimer Text
he: תניית פטור

en: Add disclaimer text globally for all properties, this can be also set on single property level when add/edit property
he: הוסף טקסט כתב ויתור באופן כללי עבור כל המאפיינים, ניתן להגדיר זאת גם ברמת מאפיין יחיד בעת הוספה/עריכה של מאפיין

en: reCaptcha
he: אימות

en: Enable or disable Google reCaptcha on forms
he: הפעל או השבת את Google reCaptcha בטפסים

en: <p>If you do not have keys already then visit <kbd>
                <a href = "https://www.google.com/recaptcha/admin">
                    https://www.google.com/recaptcha/admin</a></kbd> to generate them.
            Set the respective keys in <kbd>Site Key</kbd> and
            <kbd>Secret Key</kbd></p>
he: <p> אם אין לך כבר מפתחות אז בקר <kbd>
                <a href = "https://www.google.com/recaptcha/admin">
                    https://www.google.com/recaptcha/admin </a> </ kbd> כדי ליצור אותם.
            הגדר את המקשים המתאימים ב <kbd> מפתח האתר </ kbd>
            <kbd> מפתח סודי </ kbd> </ p>

en: reCaptcha Version
he: גרסת reCaptcha

en: Get new keys for V3 as V2 keys will not work!
he: קבל מפתחות חדשים עבור V3 מכיוון שמפתחות V2 לא יעבדו!

en: Site Key
he: מפתח אתר

en: Enter your Google reCaptha site key.
he: הזן את מפתח האתר שלך ב-Google reCaptha.

en: Enter your Google reCaptha Secret key.
he: הזן את המפתח הסודי של Google reCaptha.

en: Splash Page
he: דף הפתיחה

en: Select the spash page header Layout
he: בחר את פריסת כותרת הדף הספש

en: Page Background Type
he: סוג רקע עמוד

en: Select the page background type
he: בחר את סוג הרקע של הדף

en: Navigation
he: ניווט

en: Enable or disable the splash page navigation
he: הפעל או השבת את הניווט בדף הפתיחה

en: Search
he: לחפש

en: Enable or disable the search on the splash page
he: הפעל או השבת את החיפוש בדף הפתיחה

en: Background Image Options
he: אפשרויות תמונת רקע

en: Recommended image size 2000px x 1000px.
he: גודל תמונה מומלץ 2000px x 1000px.

en: Background Slider Options
he: אפשרויות רקע המחוון

en: Add/Edit Images
he: הוסף / ערוך תמונות

en: Background Video Options
he: רקע אפשרויות וידאו

en: Upload the mp4 file
he: העלה את קובץ mp4

en: Upload the webm file
he: העלה את קובץ webm

en: Upload the ogv file
he: העלה את קובץ ogv

en: Video Cover Image
he: תמונת שער וידאו

en: Upload the cover image file
he: העלה את קובץ תמונת השער

en: Welcome Title
he: כותרת ברוכים הבאים

en: Splash Page Subtitle
he: כותרת כתוביות

en: Enter the sub-title
he: הזן את כותרת המשנה

en: Enter the text
he: הזן את הטקסט

en: Enable or disable the social media icons
he: הפעל או השבת את סמלי המדיה החברתית

en: Enter the Google Plus profile URL
he: הזן את כתובת האתר של פרופיל Google Plus

en: Enter the telegram profile URL
he: הזן את כתובת האתר של פרופיל הטלגרם

en: Logo Link
he: קישור לוגו

en: Splash Page Logo Link
he: קישור לדף

en: Select a page from the list or custom
he: בחר דף מהרשימה או מותאם אישית

en: Enter the URL
he: הזן את כתובת האתר

en: Styling
he: סִגנוּן

en: Body
he: גוּף

en: Text Color
he: צבע טקסט

en: Select the body text color
he: בחר את צבע גוף הטקסט

en: Body Background Color
he: צבע רקע הגוף

en: Select body background color
he: בחר צבע רקע גוף

en: Select body background color for listing grid v7, agents v2, agencies v2
he: בחר צבע רקע לגוף עבור רישום רשת v7, סוכנים v2, סוכנויות v2

en: Primary Color
he: צבע יסוד

en: Select the primary color.
he: בחר את הצבע הראשי.

en: Primary Hover Color
he: צבע מעבר ראשוני

en: Select the primary hover color.
he: בחר את צבע הרחף הראשי.

en: Secondary Color
he: צבע משני

en: Select the secondary color.
he: בחר את הצבע המשני.

en: Secondary Hover Color
he: צבע מעבר משני

en: Select the secondary hover color.
he: בחר את צבע הריחוף המשני.

en: Navigation Bar
he: סרגל ניווט

en: Background Color
he: צבע רקע

en: Select the navigation background color
he: בחר את צבע הרקע לניווט

en: Menu Tabs Text Color
he: תפריט כרטיסיות צבע טקסט

en: Select the text color of the menu tabs
he: בחר את צבע הטקסט של לשוניות התפריט

en: Menu Tabs Text Color On Hover
he: כרטיסיות תפריט צבע טקסט ברחף

en: Select the text color of the menu tabs on hover
he: בחר את צבע הטקסט של לשוניות התפריט כאשר ריחוף

en: Menu Tabs Background Color On Hover
he: כרטיסיות תפריט צבע רקע ברחף

en: Select the background color of the menu tabs on hover
he: בחר את צבע הרקע של לשוניות התפריטים ברחף

en: Top Area
he: אזור עליון

en: Select the top area background color
he: בחר את צבע הרקע של האזור העליון

en: Select the top area text color
he: בחר את צבע הטקסט של האזור העליון

en: Menu Background Color
he: צבע רקע בתפריט

en: Select the menu background color
he: בחר את צבע הרקע של התפריט

en: Menu Tabs Border Color
he: תפריט כרטיסיות צבע גבול

en: Select the border color of the menu tabs
he: בחר את צבע הגבול של לשוניות התפריט

en: Top Area Background Color
he: צבע רקע של אזור עליון

en: Call Us Color
he: התקשר אלינו צבע

en: Select the call us text color
he: בחר את צבע הטקסט של התקשר אלינו

en: Call Us Background Color
he: התקשר אלינו צבע רקע

en: Select the call us background color
he: בחר את צבע הרקע של התקשר אלינו

en: Menu Tabs Background Color
he: כרטיסיות תפריט צבע רקע

en: Select the background color of the menu tabs
he: בחר את צבע הרקע של לשוניות התפריט

en: Social Icons color
he: צבע סמלים חברתיים

en: Select the social icons color
he: בחר את צבע הסמלים החברתיים

en: Select the background color
he: בחירת צבע הרקע

en: Social Icons Color
he: צבע אייקונים רשתות חברתיות

en: Select the color of the social icons
he: בחר את הצבע של הסמלים החברתיים

en: Transparent Menu Options (The transparent navigation is displayed on the splash page and when you select the trasparent header)
he: אפשרויות תפריט שקוף (הניווט השקוף מוצג בדף הפתיחה וכאשר אתה בוחר בכותרת השקופה)

en: Border Bottom
he: גבול תחתון

en: Select the border dimention and style
he: בחר את הממד והסגנון של הגבול

en: Border Bottom Color
he: פירורי לחם גבול תחתון צבע

en: Select the border color
he: בחר את צבע הגבול

en: Sub Menu
he: תפריט משנה

en: Menu Tabs Text Background Color On Hover
he: כרטיסיות תפריט טקסט צבע רקע ברחף

en: Border color
he: צבע גבול

en: Button Text Color
he: צבע טקסט של הכפתור

en: Select the text color
he: בחר את צבע הטקסט

en: Button Text Color On Hover
he: צבע טקסט לחצן על ריחוף

en: Select the text color on hover
he: בחר את צבע הטקסט על ריחוף

en: Button Background Color
he: צבע הרקע של הכפתור

en: Select the button background color
he: בחר את צבע הרקע של הכפתור

en: Button Background Color On Hover
he: צבע רקע של כפתור על ריחוף

en: Select the button background color on hover
he: בחר את צבע הרקע של הכפתור על ריחוף

en: Button Border
he: גבול הגבול

en: Select the button border options
he: בחר את אפשרויות גבול הלחצן

en: Button Border On Hover
he: כפתור גבול על ריחוף

en: Select the button border color on hover
he: בחר את צבע הגבול של הכפתור בעת ריחוף

en: Transparent Header - Create Listing Button
he: כותרת שקופה - לחצן יצירת רישום

en: Text Color On Hover
he: צבע טקסט על ריחוף

en: Transparent Header - Login & Register
he: כותרת שקופה - כניסה והרשמה

en: Mobile Menu
he: תפריט נייד

en: Mobile Header Background Color
he: צבע רקע הדר

en: Select the background color of the mobile header
he: בחר את צבע הרקע של הכותרת הנייד

en: Mobile Header Icon Color
he: צבע סמל כותרת נייד

en: Navicon and User-menu icon color
he: צבע סמל Navicon ותפריט משתמש

en: Select the color of the incons in the mobile header
he: בחר את צבע הסמלים בכותרת הנייד

en: Border
he: גבול

en: Select the advanced search background color
he: בחר את צבע הרקע של החיפוש המתקדם

en: Half Map Search Background Color
he: חצי צבע רקע של חיפוש מפה

en: Select the background color for half map side search
he: בחר את צבע הרקע לחיפוש בצד חצי מפה

en: Fields Border Color
he: צבע גבול שדות

en: Select the border color of the search fields
he: בחר את צבע הגבול של שדות החיפוש

en: Fields Placeholder Color
he: צבע מציין מיקום של שדות

en: Select placeholder text color
he: בחר צבע טקסט של מציין מיקום

en: Text color for price range slider and other features
he: צבע טקסט עבור מחוון טווח מחירים ותכונות אחרות

en: Half Map Text Color
he: חצי צבע טקסט מפה

en: Text color for price range slider and other features for half map side search
he: צבע טקסט עבור המחוון של טווח מחירים ותכונות אחרות לחיפוש בצד חצי מפה

en: Search Button Background Color
he: צבע רקע של לחצן חיפוש

en: Select the search button background color
he: בחר את צבע הרקע של לחצן החיפוש

en: Search Button Text Color
he: צבע טקסט לחצן חיפוש

en: Select the search button text color
he: בחר את צבע הטקסט של לחצן החיפוש

en: Search Button Border Color
he: צבע גבול של לחצן חיפוש

en: Select the search button border color
he: בחר את צבע הגבול של לחצן החיפוש

en: Advanced Button Text Color
he: צבע טקסט לחצן מתקדם

en: Select the advanced button text color
he: בחר את צבע הטקסט של הכפתור המתקדם

en: Advanced Button Background Color
he: צבע רקע לחצן מתקדם

en: Select the advanced button background color
he: בחר את צבע הרקע של הכפתור המתקדם

en: Advanced Button Border Color
he: צבע גבול לחצן מתקדם

en: Select the advanced button border color
he: בחר את צבע הגבול של הכפתור המתקדם

en: Padding
he: ריפוד

en: Add top and bottom padding for header search
he: הוסף ריפוד עליון ותחתון לחיפוש כותרות

en: Open/Close Button Background Color
he: פתח / סגור לחצן רקע צבע

en: This setting works for the advanced search over headers map, video, image, etc.
he: הגדרה זו פועלת עבור החיפוש המתקדם מעל כותרות מפה, וידאו, תמונה וכו'.

en: Select the open/close button background color
he: בחר את צבע הרקע של לחצן הפתיחה/סגירה

en: Open/Close Button Color
he: פתח / סגור לחצן צבע

en: Select the open/close button text color
he: בחר את צבע הטקסט של לחצן הפתיחה/סגור

en: Saved Search Button
he: לחצן חיפוש שמור

en: Text Color Hover
he: צבע הטקסט במעבר עכבר

en: Background Color Hover
he: ריחוף צבע רקע

en: Border Color
he: צבע גבול

en: Border Color Hover
he: ריחוף צבע גבול

en: User Account Menu
he: תפריט חשבון משתמש

en: Dashboard Menu
he: תפריט מרכז השליטה

en: Sub Menu Active Color
he: תפריט משנה צבע פעיל

en: Select submenu active color
he: בחר צבע פעיל בתפריט המשנה

en: Property Details Module Background Color
he: פרטי נכס צבע רקע של מודול

en: Select property details module background color.
he: בחר צבע רקע של מודול פרטי נכס.

en: Property Details Border Color
he: פרטי נכס צבע גבול

en: Select property details module border color.
he: בחר צבע גבול של מודול פרטי נכס.

en: Select the label background color
he: בחר את צבע הרקע של התווית

en: Select the label text color
he: בחר את צבע הטקסט של התווית

en: Top Bar
he: בר למעלה

en: Hover Color
he: צבע מעבר

en: Links Color
he: צבע קישורים

en: Widgets
he: ווידג'טים

en: Widgets Custom Design
he: עיצוב מותאם אישית של ווידג'טים

en: Enable or disable widgets custom design
he: הפעל או השבת עיצוב מותאם אישית של ווידג'טים

en: Where to Apply Custom Design?
he: היכן ליישם עיצוב מותאם אישית?

en: Border Radius
he: הרדיוס של המסגרת

en: Example: 4px
he: דוגמה: 4 פיקסלים

en: Example: 30px
he: דוגמה: 30 פיקסלים

en: Footer Top Background Color
he: צבע הרקע של כותרת תחתונה עליון

en: Select the footer top background color
he: בחר את צבע הרקע העליון של הכותרת התחתונה

en: Footer Bottom Background Color
he: תחתונה רקע רקע צבע

en: Select the footer bottom background color
he: בחר את צבע הרקע התחתון של הכותרת התחתונה

en: Select the footer text color
he: בחר את צבע הטקסט של הכותרת התחתונה

en: Links Hover Color
he: קישורים

en: Select the footer links hover color
he: בחר את צבע הרחף של קישורי כותרת תחתונה

en: Taxonomies Layout
he: פריסת טקסונומיה

en: Select taxonomies (type, status, country, city, state, features, areas, labels) pages layout
he: בחירת טקסונומיות (סוג, קהלים, עיר, תכונות, אזורים, תוויות) פריסת דפים

en: Content Position
he: מיקום תוכן

en: Select content position for taxonomies pages. Content can be added in desciption field for each taxonomy
he: בחר מיקום תוכן עבור דפי טקסונומיות. ניתן להוסיף תוכן בשדה התיאור עבור כל טקסונומיה

en: Above listings
he: מעל הרישומים

en: Below listings
he: מתחת לרישומים

en: Select the listings layout for the taxonomy page.
he: בחר את פריסת הרישומים עבור דף הטקסונומיה.

en: Select the taxonomy page listings order.
he: בחר את סדר רשימות דפי הטקסונומיה.

en: Number of Listings to Show
he: מספר הרשימות להצגה

en: Enter the number of listings to display.
he: הזן את מספר הרישומים להצגה.

en: Enable/Disable header top bar
he: הפעלה / השבתה של סרגל עליונה של כותרת

en: Hide Top Bar in Mobile?
he: הסתר סרגל עליון בנייד?

en: Top Bar Left Area
he: אזור שמאל שמאלי למעלה

en: What would you like to show on top bar left area.
he: מה היית רוצה להראות על הדף העליון שמאלה.

en: Nothing
he: שום דבר

en: Menu ( Create and assing menu under Appearance -> Menus )
he: תפריט (יצירת תפריט תחת תפריט -> תפריטים)

en: Contact Info
he: פרטים ליצירת קשר

en: Slogan
he: סִיסמָה

en: Currency Switcher + Area Switcher
he: מחליף מטבע + מחליף אזור

en: Top Bar Right Area
he: אזור בר עליון

en: What would you like to show on top bar right area.
he: מה היית רוצה להראות על הדף העליון בר הזכות.

en: Enter website slogan
he: הזן סיסמת אתר

en: Enable/Disable currency switcher in top bar
he: הפעלה / השבתה של מחליף מטבעות בסרגל העליון

en: Guide
he: המדריך

en: Please find full list of available currencies at <a target="_blank" href="https://openexchangerates.org/currencies">https://openexchangerates.org/currencies</a><br/>Add api key under Houzez -> Currency Converter API
he: אנא מצא רשימה מלאה של מטבעות זמינים בכתובת <a target="_blank" href="https://openexchangerates.org/currencies">https://openexchangerates.org/currencies</a><br/> הוסף מפתח API תחת Houzez -> API של ממיר מטבעות

en: Base Currency
he: מטבע בסיס

en: Please select base currency which will use as base currency for all conversions.
he: בחר מטבע בסיס שישמש כמטבע בסיס עבור כל ההמרות.

en: Your Supported Currencies.
he: המטבעות הנתמכים שלך.

en: Please provide comma separated currencies code in Capital Letters.
he: ספק קוד מטבעות מופרדים בפסיקים באותיות קפיטל.

en: Expiry time
he: זמן תפוגה

en: Select expiry time for selected currency.
he: בחר זמן תפוגה עבור המטבע הנבחר.

en: One Hour
he: שעה אחת

en: One Day
he: יום אחד

en: One Week
he: שבוע אחד

en: One Month
he: חודש אחד

en: Area Switcher
he: מחליף שטח

en: Enable/Disable area switcher in top bar
he: הפעלה / השבתה של מחליף אזור בסרגל העליון

en: Base Area
he: אזור הבסיס

en: Selected area will be used as base area for all conversions.
he: האזור הנבחר ישמש כאזור בסיס עבור כל ההמרות.

en: Translation
he: תרגום

en: Common
he: נפוץ

en: Manage common strings accross site
he: נהל מחרוזות נפוצות בכל האתר

en: Featured
he: מומלצים

en: Properties
he: נכסים

en: Favourite
he: מועדף

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Add Compare
he: הוסף מקום אירוח להשואות

en: Remove Compare
he: הסר השווה

en: None Label
he: ללא תווית

en: Select Label
he: בחרו תווית

en: Only digits Label
he: רק ספרות תווית

en: Only digits
he: רק ספרות

en: For Example Label
he: למשל תווית

en: Hide Label
he: הסתר תווית

en: Show Label
he: הציגי תווית

en: Yes Label
he: תווית כן

en: No Label
he: תווית לא

en: OR Label
he: תווית או

en: Select All
he: בחר הכל

en: Deselect All
he: בטל בחירה להכל

en: No results matched
he: אין תוצאות תואמות

en: Manage labels for searches accross the site
he: נהל תוויות עבור חיפושים ברחבי האתר

en: items selected
he: פריטים שנבחרו

en: Address, town, street, zip or property ID
he: כתובת, עיר, רחוב, מיקוד או מזהה נכס

en: Enter an address, town, street, zip or property ID
he: הזן כתובת, עיר, רחוב, מיקוד או מזהה נכס

en: City, State or Area
he: עיר, מחוז או אזור

en: Search City, State or Area
he: חפש עיר, מדינה או אזור

en: Location
he: מקום

en: Radius
he: רַדִיוּס

en: types selected
he: סוגים שנבחרו

en: statuses selected
he: קהלים שנבחרו

en: All Status
he: כל הסטטוס

en: Studio
he: סטודיו

en: From
he: מ

en: To
he: אל

en: All Countries
he: כל הארצות

en: All States
he: כל המדינות

en: All Cities
he: כל הערים

en: All Areas
he: כל האזורים

en: Areas Selected
he: אזורים נבחרים

en: Cities Selected
he: ערים נבחרות

en: Advanced Button
he: כפתור מתקדם

en: Advanced
he: מִתקַדֵם

en: Go Button
he: כפתור Go

en: Go
he: ללכת

en: Dock Search Main Title
he: עגינה חיפוש כותרת ראשית

en: More Options Button
he: לחצן אפשרויות נוספות

en: More Options
he: אפשרויות נוספות

en: Clear
he: נקה

en: Grid, List, Card & Preview
he: רשת, רשימה, כרטיס ותצוגה מקדימה

en: Manage titles for listings Grid, List, Card and Preview views
he: נהל כותרות עבור תצוגות רשת, רשימה, כרטיס ותצוגה מקדימה

en: Bedroom Label
he: תווית חדר שינה

en: Bedrooms Label
he: תווית חדרי שינה

en: Bathroom Label
he: תווית חדר אמבטיה

en: Bathrooms Label
he: תווית חדרי אמבטיה

en: Bed Label
he: תווית מיטה

en: Beds Label
he: תווית מיטות

en: Room Label
he: תווית חדר

en: Rooms Label
he: תווית חדרים

en: Bath Label
he: תווית אמבטיה

en: Baths Label
he: תווית אמבטיות

en: Garage Label
he: תווית חניה

en: Garages Label
he: תווית מוסכים

en: Year Built Label
he: תווית שנה בנויה

en: ID Label
he: תווית תעודת זהות

en: ID
he: מזהה

en: Listing ID Label
he: תווית מזהה רישום

en: Details Button Label
he: תווית לחצן פרטים

en: Manage titles for property detail page.
he: נהל כותרות עבור דף פרטי הנכס.

en: Sections Titles
he: כותרות סעיפים

en: Manage Single Property page section titles
he: ניהול כותרות מקטעים של עמוד מקום אירוח יחיד

en: Overview title
he: כותרת לסקירה כללית

en: Description title
he: כותרת התיאור

en: Property Documents title
he: כותרת מסמכי נכס

en: Property Documents
he: מסמכי רכוש

en: Details title
he: כותרת הפרטים

en: Additional details title
he: כותרת פרטים נוספים

en: Additional details
he: פרטים נוספים

en: Address title
he: כותרת הכתובת

en: Features title
he: כותרת תכונות

en: Video title
he: כותרת סרטון

en: 360° Virtual Tour title
he: כותרת סיור וירטואלי ב-360°

en: Sub listings title
he: כותרת רישומי משנה

en: Sub listings
he: רישומי משנה

en: Energy Class title
he: כותרת מחלקת אנרגיה

en: Floor Plans title
he: כותרת תכניות קומה

en: Mortgage Calculator title
he: כותרת מחשבון משכנתא

en: Walkscore title
he: כותרת Walkscore

en: What's Nearby? title
he: מה נמצא בקרבת מקום? כותרת

en: What's Nearby?
he: מה קרוב?

en: Schedule a Tour title
he: קבע תור לסיור

en: Contact title
he: כותרת איש הקשר

en: Contact
he: איש קשר

en: Contact Information title
he: כותרת פרטי הקשר

en: Your information title
he: כותרת המידע שלך

en: Your information
he: הפרטים שלך

en: Enquire About This Property title
he: שאל על כותרת מקום אירוח זה

en: Reviews title
he: כותרת ביקורות

en: Similar Listings title
he: כותרת רישומים דומים

en: Property Detail Labels
he: תוויות פרטי נכס

en: Manage property detail page labels
he: נהל תוויות של דפי פרטי נכס

en: Garage Size Label
he: תווית גודל חניה

en: Lot
he: מִגרָשׁ

en: Open on Google Maps
he: פתח במפות Google

en: Address Label
he: תווית כתובת

en: Zip/Postal Code Label
he: תווית מיקוד

en: Country Label
he: תווית מדינה

en: State/county Label
he: תווית מדינה/מחוז

en: City Label
he: תווית עיר

en: Area Label
he: תווית אזור

en: Manage labels for agent contact forms and schedule tour
he: נהל תוויות עבור טפסי יצירת קשר עם סוכן ותזמן סיור

en: Name Placeholder
he: מציין מיקום של שם

en: Phone Placeholder
he: מציין מקום טלפון

en: Email Placeholder
he: מציין מיקום של דואר אלקטרוני

en: Message Placeholder
he: מציין מיקום של הודעה

en: Message Default Prefix
he: קידומת ברירת מחדל להודעה

en: Hello, I am interested in
he: שלום, אני מעוניין

en: I'm a
he: אני

en: I'm a buyer
he: אני לקוח

en: I'm a tennant
he: רוצה לשכור מקום אירוח

en: I'm an agent
he: אני סוכנ.ת

en: View Listings link
he: צפה בקישור רשימות

en: View Listings
he: הצג מקום אירוח

en: Tour Type
he: סוג טיול

en: In Person
he: באופן אישי

en: Video Chat
he: צ'אט וידאו

en: Date Placeholder
he: מציין מקום של תאריך

en: Select tour date
he: בחר תאריך סיור

en: Time
he: זְמַן

en: Send Email Button
he: לחצן שלח אימייל

en: Call Button
he: כפתור חיוג

en: Send Message Button
he: לחצן שלח הודעה

en: Send Message
he: לשלוח הודעה

en: Request Information Button
he: לחצן בקשת מידע

en: Submit a Tour Request Button
he: שלח לחצן בקשת סיור

en: By submitting this form I agree to
he: על ידי שליחת טופס זה אני מסכים

en: Terms of Use
he: תנאי השימוש

en: Terms of Use Checkbox Validation Message
he: תנאי שימוש הודעת אימות תיבת סימון

en: Manage labels for energy class section
he: נהל תוויות עבור סעיף מחלקת אנרגיה

en: Energetic class
he: שיעור אנרגטי

en: Global Energy Performance Index
he: מדד ביצועי האנרגיה העולמי

en: Renewable energy performance index
he: מדד ביצועי אנרגיה מתחדשת

en: Energy performance of the building
he: ביצועים אנרגטיים של הבניין

en: EPC Current Rating
he: דירוג נוכחי של EPC

en: EPC Potential Rating
he: דירוג פוטנציאל EPC

en: Energy class
he: מחלקת אנרגיה

en: Manage labels for mortgage calculator section
he: נהל תוויות למדור מחשבון משכנתא

en: Principal & Interest
he: מנהל ועניין

en: Home Insurance
he: ביטוח הבית

en: Total Amount
he: הכמות הכוללת

en: Down Payment
he: מקדמה

en: Interest Rate
he: גובה הריבית

en: Loan Term
he: תנאי הלוואה

en: Monthly
he: יַרחוֹן

en: Calculate Button
he: כפתור חשב

en: Calculate
he: לחשב

en: Buttons and links
he: כפתורים וקישורים

en: Manage buttons and links titles front-end
he: נהל כפתורים וכותרות קישורים בחזית

en: Submit Property
he: שלח נכס

en: Save as Draft
he: שמור כטיוטה

en: Save Changes
he: שמור שינויים

en: View Property
he: הצג נכס

en: Cancel
he: לְבַטֵל

en: Back
he: חזור

en: Next
he: הַבָּא

en: Manage create listing page section titles front-end and admin
he: נהל יצירת כותרות קטעי דפי רישום ממשק קצה ומנהל

en: Media
he: מדיה

en: Private Note
he: הערה פרטית

en: Map
he: מַפָּה

en: Information
he: מֵידָע

en: Property Settings
he: הגדרות הנכס

en: Slider
he: מחוון

en: Rental Details
he: פרטי השכרה

en: Fields Labels and Placeholders
he: תוויות שדות ומצייני מיקום

en: Property Title
he: כותרת הנכס

en: Property Title Placeholder
he: מציין מקום של כותרת הנכס

en: Enter your property title
he: הזן את שם המאפיין שלך

en: Sale or Rent Price Placeholder
he: מציין מיקום של מחיר

en: Second Price (Optional)
he: מחיר שני (אופציונלי)

en: Second Price Placeholder
he: מציין מחיר שני

en: Price Postfix
he: מחיר לאחר תיקון

en: Price Postfix Placeholder
he: מחיר Postfix Placeholder

en: Price Postfix Tooltip
he: כלי תאור של מחיר

en: Price Prefix Placeholder
he: מציין מקום קידומת מחיר

en: Bedrooms Placeholder
he: מציין מקום לחדרי שינה

en: Enter number of bedrooms
he: הזן מספר חדרי שינה

en: Rooms Placeholder
he: מציין מקום לחדרים

en: Bathrooms Placeholder
he: מציין מקום לשירותים

en: Enter number of bathrooms
he: הזן מספר חדרי אמבטיה

en: Area Size Placeholder
he: מציין מיקום גודל מתחם

en: Enter property area size
he: הזן גודל שטח מאפיין

en: Size Postfix
he: גודל Postfix

en: Size Postfix Placeholder
he: גודל Postfix Placeholder

en: Size Postfix Tooltip
he: גודל Postfix Tooltip

en: Land Area Placeholder
he: מציין מיקום שטח המתחם

en: Land Area Size Postfix
he: שטח שטח

en: Land Area Size Postfix Placeholder
he: גודל שטח המתחם

en: Land Area Size Postfix Tooltip
he: תיאור כלי Postfix של גודל שטח המתחם

en: Garages Placeholder
he: מוסכים מקום מציין

en: Enter number of garages
he: הזן מספר מוסכים

en: Garage Size Placeholder
he: מציין מיקום של גודל חניה

en: Garage Size Tooltip
he: כלי תאור גודל חניה

en: Year Built Placeholder
he: מציין מקום בנוי שנה

en: Enter year built
he: הזן שנה מובנית

en: Property ID Placeholder
he: מציין מיקום של מזהה נכס

en: Enter property ID
he: הזן מזהה נכס

en: Property ID Tooltip
he: כלי תאור של מזהה מקום אירוח

en: Additional Details Title
he: כותרת פרטים נוספים

en: Additional Details Title Placeholder
he: פרטים נוספים מציין מקום של כותרת

en: Eg: Equipment
he: לדוגמה: ציוד

en: Additional Details Value
he: פרטים נוספים ערך

en: Additional Details Value Placeholder
he: פרטים נוספים Value Placeholder

en: Grill - Gas
he: גריל - גז

en: Drag & Drop Text
he: גרור ושחרר טקסט

en: Drag & Drop Title
he: גרור ושחרר כותרת

en: Image Size
he: גודל תמונה

en: Select Image Button
he: בחר לחצן תמונה

en: Make Featured text
he: צור טקסט נבחר

en: Video Url
he: לינק לוידאו

en: Video URL
he: לינק לוידאו

en: Video Url Placeholder
he: מציין מיקום של כתובת אתר וידאו

en: YouTube, Vimeo, SWF File and MOV File are supported
he: YouTube, Vimeo, קובץ SWF ו קובץ MOV נתמכים

en: Energy Class Placeholder
he: מציין מקום למחלקת אנרגיה

en: Global Energy Performance Index Placeholder
he: מדד ביצועי האנרגיה העולמי

en: Renewable energy performance index Placeholder
he: מדד ביצועי אנרגיה מתחדשת Placeholder

en: Energy performance of the building Placeholder
he: ביצועים אנרגטיים של הבניין Placeholder

en: EPC Current Rating Placeholder
he: מציין מקום דירוג נוכחי של EPC

en: Virtual Tour Placeholder
he: מציין מיקום של סיור וירטואלי

en: Enter virtual tour iframe/embeded code
he: הזן קוד iframe / embreded סיור וירטואלי

en: Private Note Label
he: תווית הערה פרטית

en: Write private note for this property, it will not display for public.
he: כתוב הערה פרטית עבור מאפיין זה, הוא לא יוצג לציבורי.

en: Private Note Placeholder
he: מציין מיקום של הערה פרטית

en: Address Placeholder
he: מציין מיקום של כתובת

en: Enter your property address
he: הזן את כתובת הנכס שלך

en: Zip/Postal Code Placeholder
he: מציין מיקוד/מיקוד

en: Country Placeholder
he: מציין מקום של מדינה

en: Enter the country
he: היכנסו לארץ

en: State/county Placeholder
he: מציין מקום של מדינה/מחוז

en: City Placeholder
he: מציין מקום בעיר

en: Enter the city
he: הכנס עיר

en: Area Placeholder
he: מציין מיקום של אזור

en: Latitude
he: קו רוחב

en: Latitude Placeholder
he: מציין מיקום Latitude

en: Longitude
he: קו אורך

en: Longitude Placeholder
he: מציין מיקום קו אורך

en: Place pin buttton
he: מניחים כפתור סיכה

en: Make Featured Text
he: צור טקסט נבחר

en: Login to view title
he: התחבר כדי לראות את הכותרת

en: Login to view description
he: היכנס לצפייה בתיאור

en: Mortgage Calulator Placeholder
he: מחשבון משכנתא

en: Documents Text
he: טקסט מסמכים

en: Attachment button
he: כפתור מצורף

en: Uploaded Attachments
he: קבצים מצורפים שהועלו

en: Contact Info Text
he: טקסט פרטי קשר

en: What information do you want to display in agent data container?
he: איזה מידע ברצונך להציג במכל נתוני סוכן?

en: Author Info
he: פרטי מחבר

en: Agent Info
he: מידע על הסוכן

en: Agent Info Placeholder
he: מציין מיקום של מידע סוכן

en: Agency Info
he: מידע על הסוכנות

en: Agency Info Placeholder
he: מציין מיקום של מידע סוכנות

en: Do not display
he: אל תציג

en: Add to Slider
he: הוסף למחוון

en: Add to Slider Placeholder
he: הוסף למציין מיקום של המחוון

en: Upload an image below if you selected yes.
he: העלה תמונה למטה אם בחרת כן.

en: Slider Image
he: תמונה מחוון

en: Slider Image Size
he: גודל תמונת המחוון

en: Suggested size 2000px x 700px
he: גודל מוצע 2000px x 700px

en: Plan Title
he: כותרת תוכנית

en: Plan Title Placeholder
he: מציין מיקום של כותרת מקום במתחם

en: Plan Bedrooms
he: תוכנית חדרי שינה

en: Plan Bedrooms Placeholder
he: תוכנית חדרי שינה Placeholder

en: Plan Bathrooms
he: אמבטיות תכנון

en: Plan Price
he: מחיר התכנית

en: Plan Price Placeholder
he: מציין מיקום של מחיר היחידה במתחם

en: Plan Price Postfix
he: מחיר מקום\יחידה במתחם

en: Plan Price Postfix Placeholder
he: מציין מיקום של מחיר יחידה\מקום במתחם

en: Plan Size
he: גודל תוכנית

en: Plan Size Placeholder
he: מציין מיקום של גודל מקום\יחידה במתחם

en: Plan Image
he: תמונה תוכנית

en: Plan Image Button
he: לחצן תמונת תוכנית

en: Plan Image Size
he: תוכנית גודל תמונה

en: Plan Description
he: תיאור התוכנית

en: Plan Description Placeholder
he: תיאור מקום\יחידה במתחם

en: Title Placeholder
he: מציין מקום של כותרת

en: Price Placeholder
he: מציין מיקום מחיר

en: Property Size Placeholder
he: מציין מקום של גודל נכס

en: Property Type Placeholder
he: מציין מקום מסוג נכס

en: Availability Date
he: תאריך זמינות

en: Availability Date Placeholder
he: מציין מקום של תאריך זמינות

en: Listing IDs
he: מזהי נכס

en: Listing IDs Placeholder
he: מזהי רישום

en: Listing IDs Tooltp
he: מזהי רישום Tooltp

en: Manage labels for dashboard menu
he: נהל תוויות עבור תפריט לוח המחוונים

en: Board
he: לוח

en: Activities
he: פעילויות

en: Deals
he: מבצעים

en: Leads
he: לידים

en: Inquiries
he: שאלות

en: Insight
he: תוֹבָנָה

en: All
he: את כל

en: Published
he: יצא לאור

en: Pending
he: ממתין ל

en: Draft
he: טְיוּטָה

en: Create a Listing
he: יצירת מקום אירוח חדש

en: Favorites
he: אהבתי

en: Messages
he: הודעות

en: Saved Searches
he: חיפושים שמורים

en: Invoices
he: חשבוניות

en: My Profile
he: הפרופיל שלי

en: GDPR Request
he: בקשת GDPR

en: Add New
he: הוסף חדש

en: Log Out
he: התנתק

en: Typography
he: טיפוגרפיה

en: Select the main content font.
he: בחר את גופן התוכן הראשי.

en: Navigations
he: ניווטים

en: Select the navigation font.
he: בחר את גופן הניווט.

en: Letter Spacing
he: ריווח אותיות

en: Navigation letter spacing
he: מרווח אותיות ניווט

en: Select the footer font.
he: בחר את גופן הכותרת התחתונה.

en: Select the top bar font.
he: בחר את גופן הסרגל העליון.

en: Headings
he: כותרות

en: Select the heading font ( h1, h2, h3, h3 etc ).
he: בחר את גופן הכותרת (h1, h2, h3, h3 וכו').

en: Webhook URL
he: כתובת Webhook

en: Enter the integration URL (like Zapier) that will receive the form's submitted data.
he: הזן את כתובת ה- URL של האינטגרציה (כגון Zapier) שתקבל את הנתונים שנשלחו על ידי הטופס.

en: Property Agent Form
he: טופס סוכן רכוש

en: Enable webhook for single property agent contact form.
he: הפעל webhook עבור טופס יצירת קשר של סוכן נכס יחיד.

en: Property Schedule Tour Form
he: טופס תזמון סיור בנכס

en: Enable webhook for single property schedule tour form.
he: אפשר טופס סיור ללוח זמנים של נכס יחיד.

en: Enable webhook for agent profile page form.
he: הפעל webhook עבור טופס דף פרופיל סוכן.

en: Enable webhook for agency profile page form.
he: הפעל webhook עבור טופס דף פרופיל סוכנות.

en: Add New Property Form
he: הוספת שדות טופס של מאפיין חדש

en: Enable webhook for add new property Form.
he: אפשר webhook לזמין להוספת טופס מאפיין חדש.

en: Featured on Top
he: רישומים נבחרים מעל

en: Section Title
he: כותרת הסעיף

en: Title:
he: כותרת:

en: Enter section title
he: הזן כותרת של מקטע

en: Sub Title:
he: כתוביות:

en: Enter section sub title
he: הזן כותרת משנה של מקטע

en: Align:
he: ישר:

en: Empty Space
he: חלל ריק

en: By Favethemes
he: מאת Favethemes

en: Height of the space(px)
he: גובה השטח (px)

en: Set height of the space. You can add white space between elements to separate them beautifully.
he: הגדר גובה של החלל. ניתן להוסיף רווח לבן בין אלמנטים כדי להפריד ביניהם יפה.

en: Enter search title
he: הזן את כותרת החיפוש

en: Property Cards v1
he: כרטיסי נכס v1

en: Layout:
he: מַעֲרָך:

en: Property Type filter:
he: מסנן סוג נכס:

en: Property Status filter:
he: מסנן סטטוס נכס:

en: Property State filter:
he: נכס מסנן המדינה:

en: Property City filter:
he: נכס מסנן סיטי:

en: Property Area filter:
he: מסנן שטח נכס:

en: Property label filter:
he: מסנן תווית נכס:

en: Author
he: מְחַבֵּר

en: User Role:
he: תפקיד משתמש:

en: - Any -
he: - כל -

en: Without Featured
he: ללא מומלצים

en: Only Featured
he: מוצגים בלבד

en: Featured Properties:
he: מאפיינים נבחרים:

en: You can make a post featured by clicking featured properties checkbox while add/edit post
he: תוכל ליצור פוסט בהשתתפות על ידי לחיצה על תיבת הסימון מאפיינים נבחרים בזמן הוספה / עריכה של פוסט

en: Limit post number:
he: הגבל את מספר הפוסט:

en: Sort By
he: מיין לפי

en: Offset posts:
he: אופסט הודעות:

en: Pagination
he: עימוד

en: Number
he: מספר

en: Property Cards v2
he: כרטיסי נכס v2

en: Property Cards v3
he: כרטיסי נכס v3

en: Property Cards v4
he: כרטיסי נכס v4

en: Property Cards v5
he: כרטיסי נכס v5

en: Property Cards v6
he: כרטיסי נכס v6

en: Grid/List Style:
he: רשת / סגנון רשימה:

en: Choose grid/list style, default will be version 1
he: בחר רשת / סגנון רשימה, ברירת המחדל תהיה גירסה 1

en: Properties Carousel v1
he: קרוסלת מאפיינים v1

en: Properties IDs:
he: מזהה נכס:

en: Enter properties ids comma separated. Ex 12,305,34
he: הזן מאפייני מאפיינים המופרדים בפסיקים. לדוגמה, 12,305,34

en: All - Button Text:
he: טקסט של כל לחצן:

en: All - button url:
he: כתובת אתר של כל הלחצן:

en: Auto Play:
he: הפעלה אוטומטית:

en: Infinite Scroll:
he: גלילה אינסופית:

en: Auto Play Speed:
he: מהירות הפעלה אוטומטית:

en: Slides To Show:
he: שקפים להצגה:

en: Slides To Scroll:
he: שקפים לגלילה:

en: Next/Prev Navigation:
he: הבא / ניווט קודם:

en: Dots Nav:
he: נקודות ניווט:

en: Properties Carousel v2
he: קרוסלת מאפיינים v2

en: Properties Carousel v3
he: קרוסלת מאפיינים v3

en: Meta Position:
he: מטא מיקום:

en: Optional - Custom Title:
he: אופציונלי - כותרת מותאמת אישית:

en: Properties Carousel v5
he: קרוסלת מאפיינים v5

en: Properties Carousel v6
he: קרוסלת מאפיינים v6

en: Houzez Grids
he: רשתות הויז

en: Choose Grid:
he: בחר רשת:

en: Choose Taxonomy
he: בחר בטקסונומיה

en: Property States
he: מדינות רכוש

en: Property Cities
he: ערי נכסים

en: Property Areas
he: שטחי רכוש

en: Show Child:
he: הצג את הילד:

en: Order By:
he: מיין לפי:

en: Order:
he: להזמין:

en: Hide Empty:
he: הסתר רוקן:

en: Number of Items to Show:
he: מספר הפריטים להצגה:

en: Property by ID
he: נכס לפי מזהה

en: Show single property by id
he: הצג נכס יחיד לפי מזהה

en: Choose grid/list style, default will be v1
he: בחר בסגנון רשת/רשימה, ברירת המחדל תהיה v1

en: Property ID:
he: מזהה נכס:

en: Enter property ID. Ex 305
he: הזן מזהה נכס. דוגמה 305

en: Properties by IDs
he: מאפיינים לפי תעודות זהות

en: Show properties by IDs
he: הצג מאפיינים לפי מזהים

en: Choose grid/list style, default will be  v1
he: בחר בסגנון רשת/רשימה, ברירת המחדל תהיה v1

en: Properties Grids
he: רשתות נכסים

en: Grid Style:
he: סגנון רשת:

en: Price Table
he: טבלת מחירים

en: Select Package:
he: בחר חבילה:

en: Data Type:
he: סוג מידע:

en: Popular?
he: פופולרי?

en: Package Name:
he: שם חבילה:

en: Package Price:
he: מחיר חבילה:

en: Package Currency:
he: מטבע מטבע:

en: Content:
he: תוֹכֶן:

en: Button Text:
he: טקסט של לחצן:

en: Team
he: קְבוּצָה

en: Facebook Profile Link
he: פייסבוק קישור פרופיל

en: Twitter Profile Link
he: טוויטר פרופיל קישור

en: LinkedIn Profile Link
he: LinkedIn פרופיל LinkedIn

en: Pinterest Profile Link
he: קישור פרופיל Pinterest

en: Google Plus Profile Link
he: קישור פרופיל Google Plus

en: Testimonials
he: עדויות

en: Testimonials Type:
he: עדויות סוג:

en: Limit:
he: לְהַגבִּיל:

en: Agents Type:
he: סוכנים סוג:

en: Category filter:
he: מסנן קטגוריה:

en: City:
he: עִיר:

en: Optional - Custom Sub Title:
he: אופציונלי - כותרת משנה מותאמת אישית:

en: Columns:
he: טורים:

en: Partners
he: שותפים

en: Blog Posts Grid
he: בלוג הודעות רשת

en: Offset
he: לְקַזֵז

en: Number of posts to show
he: מספר הפוסטים שיוצגו

en: All Posts Text
he: כל ההודעות טקסט

en: All Posts Link
he: כל ההודעות קישור

en: Blog Posts Carousel
he: בלוג הודעות קרוסלה

en: Please set an icon. The entire list of icons can be found at <a href='http://fortawesome.github.io/Font-Awesome/icons/' target='_blank'>FontAwesome project page</a>.
he: נא להגדיר סמל. ניתן למצוא את כל רשימת הסמלים <a href='http://fortawesome.github.io/Font-Awesome/icons/' target='_blank'>בדף הפרויקט של FontAwesome</a> .

en: - All -
he: - הכל -

en: Toggle Select
he: החלף בחירה

en: There are no taxonomy found
he: לא נמצאו טקסונומיה

en: HOUZEZ: About Site
he: HOUZEZ: על האתר

en: About site widget
he: על יישומון האתר

en: Read more
he: קרא עוד

en: Image Url:
he: כתובת אתר של תמונה:

en: Text:
he: טֶקסט:

en: Read More Link:
he: קרא עוד קישור:

en: HOUZEZ: Advanced Search
he: HOUZEZ: חיפוש מתקדם

en: HOUZEZ: Agency Search
he: HOUZEZ: חיפוש סוכנות

en: Agency Search
he: חיפוש סוכנות

en: HOUZEZ: Agent Search
he: HOUZEZ: חיפוש הסוכן

en: Agents Search
he: חיפוש סוכנים

en: HOUZEZ: Code Banner
he: HOUZEZ: קוד באנר

en: Paste your banner JS or Google Adsense code
he: הדבק את הבאנר שלך JS או קוד Google AdSense

en: JS or Google AdSense Code
he: או קוד Google AdSense

en: Do not display the title
he: אל תציג את הכותרת

en: HOUZEZ: Contact Us
he: HOUZEZ: צור קשר

en: Contact us widget
he: צור קשר עם יישומון

en: Contact us
he: תיצור איתנו קשר

en: Address:
he: כתובת:

en: Phone Number (Text|Number):
he: מספר טלפון (טקסט|מספר):

en: Fax:
he: פַקס:

en: Link:
he: קישור:

en: HOUZEZ: Featured Properties
he: HOUZEZ: מאפיינים נבחרים

en: Show featured properties
he: הצג מאפיינים נבחרים

en: Maximum posts to show:
he: פוסטים מרביים להצגה:

en: Display Properties as Slider
he: מאפייני תצוגה כמו מחוון

en: Display Properties as List
he: הצג מאפיינים כרשימה

en: Show photos from Flickr.
he: הצג תמונות מ Flickr.

en: Flickr ID
he: מזהה Flickr

en: What's my Flickr ID?
he: מהו מזהה Flickr שלי?

en: Example ID: 23100287@N07
he: מזהה דוגמה: 23100287 @ N07

en: Number of photos
he: מספר התמונות

en: Thumbnail width
he: רוחב תמונה ממוזערת

en: Thumbnail height
he: גובה תמונה ממוזערת

en: Houzez: Instagram Slider
he: Houzez: מחוון Instagram

en: A widget that displays a slider/thumbs with instagram images
he: יישומון המציג מחוון / אגודל עם תמונות אינסטגרמה

en: Instagram Slider
he: מחוון

en: Instagram user ID:
he: מזהה משתמש של Instagram:

en: Instagram access token:
he: אסימון גישה לאינסטגרם:

en: Images Layout
he: פריסת תמונות

en: Slider - Overlay Text
he: מחוון - טקסט כיסוי

en: Thumbnails
he: תמונות ממוזערות

en: Link Images To:
he: קישור תמונות אל:

en: Instagram Image
he: תמונה של

en: Instagram Profile
he: פרופיל

en: Number of Images to Show:
he: מספר התמונות להצגה:

en: ( max 20 )
he: (מקסימום 20)

en: HOUZEZ: Login
he: HOUZEZ: התחברות

en: houzez login widget
he: יישומון הכניסה

en: Log out
he: להתנתק

en: HOUZEZ: Image Banner 300x250
he: HOUZEZ: תמונה באנר 300x250

en: Add image banner 300x300 or 300x250
he: הוסף מודעת באנר בגודל 300x300 או 300x250

en: Image Banner URL:
he: כתובת אתר של מודעת באנר של תמונה:

en: Image Banner Link:
he: קישור באנר תמונה:

en: HOUZEZ: Latest Posts
he: HOUZEZ: הודעות אחרונות

en: Show latest posts by category
he: הראה את ההודעות האחרונות לפי קטגוריה

en: Category:
he: קטגוריה:

en: HOUZEZ: Mortgage Calculator
he: HOUZEZ: מחשבון משכנתא

en: Add a responsive mortgage calculator widget
he: הוסף תגובה יישומון מחשבון משכנתא

en: Loan Term (Years)
he: תקופת ההלוואה (שנים)

en: Bi-Weekly
he: דו - שבועי

en: Weekly
he: שְׁבוּעִי

en: Principal Amount:
he: סכום עיקרי:

en: Years:
he: שנים:

en: Balance Payable With Interest:
he: יתרה לתשלום עם ריבית:

en: Total With Down Payment:
he: סך הכל עם מקדמה:

en: HOUZEZ: Recent View Properties
he: HOUZEZ: תכונות תצוגה אחרונות

en: Show properties Recently viewed properties
he: הצג מאפיינים נכסים שנצפו לאחרונה

en: HOUZEZ: Properties
he: HOUZEZ: מאפיינים

en: Show properties
he: הצג מאפיינים

en:  - All -
he:  - את כל -

en: Property Label filter:
he: מסנן תווית נכס:

en: HOUZEZ: Property Taxonomies
he: HOUZEZ: מאפיינים רכוש

en: Show property type, status, features, cities, states
he: הצג סוג נכס, סטטוס, תכונות, ערים, מדינות

en: Taxonomy
he: טקסונומיה

en: Property Neighbourhood
he: שכונה

en: Count
he: לספור

en: Show Count
he: הצג את הרוזן

en: Hide Count
he: הסתרת הרוזן

en: Child
he: יֶלֶד

en: Hide Child
he: הסתר ילד

en: Show Child
he: הצג ילד

en: Number of Records:
he: מספר רשומות:

en: Top Menu
he: תפריט עליון

en: Main Menu
he: תפריט ראשי

en: Menu Left
he: תפריט שמאל

en: Menu Right
he: תפריט ימין

en: Mobile Menu Header 6
he: כותרת תפריט נייד 6

en: Footer Menu
he: תפריט תחתון

en: Default Sidebar
he: הסרגל הצידי של ברירת המחדל

en: Widgets in this area will be shown in the blog sidebar.
he: ווידג'טים באזור זה יוצגו בסרגל הצד של הבלוג.

en: Property Listings
he: רשימת נכסים

en: Widgets in this area will be shown in property listings sidebar.
he: ווידג'טים באזור זה יוצגו בסרגל הצד של רישומי המאפיינים.

en: Search Sidebar
he: חיפוש בסרגל הצידי

en: Widgets in this area will be shown in search result page.
he: ווידג'טים באזור זה יוצגו בדף תוצאות החיפוש.

en: Single Property
he: נכס בודד

en: Widgets in this area will be shown in single property sidebar.
he: ווידג'טים באזור זה יוצגו בסרגל הצד של נכס יחיד.

en: Widgets in this area will be shown in page sidebar.
he: ווידג'טים באזור זה יוצגו בסרגל הצד של הדף.

en: Agency Sidebar
he: הסרגל הצידי של הסוכנות

en: Widgets in this area will be shown in agencies template and agency detail page.
he: ווידג'טים באזור זה יוצגו בתבניות הסוכנויות ובדף פרטי הסוכנות.

en: Widgets in this area will be shown in agents template and angent detail page.
he: ווידג'טים באזור זה יוצגו בתבנית סוכנים ובדף פירוט בפירוט.

en: Custom Widget Area 1
he: אזור יישומון מותאם אישית 1

en: You can assign this widget are to any page.
he: אתה יכול להקצות את הווידג'ט הזה לכל עמוד.

en: Custom Widget Area 2
he: אזור יישומון מותאם אישית 2

en: Custom Widget Area 3
he: אזור יישומון מותאם אישית 3

en: Footer Area 1
he: כותרת תחתונה אזור 1

en: Widgets in this area will be show in footer column one
he: ווידג'טים באזור זה יוצגו בעמודה תחתונה אחת

en: Footer Area 2
he: תחתונה אזור 2

en: Widgets in this area will be show in footer column two
he: ווידג'טים באזור זה יוצגו בעמודה תחתונה שתיים

en: Footer Area 3
he: אזור תחתונה 3

en: Widgets in this area will be show in footer column three
he: ווידג'טים באזור זה יוצגו בעמודה תחתונה שלישית

en: Footer Area 4
he: אזור תחתונה 4

en: Widgets in this area will be show in footer column four
he: ווידג'טים באזור זה יוצגו בעמודה התחתונה 4

en: Error whilst getting template
he: שגיאה בעת קבלת תבנית

en: Close
he: סגור

en: Search Templates:
he: חפשי תבניות:

en: Loading
he: טוען

en: Sending user info, please wait...
he: שולח פרטי משתמש, המתן ...

en: We didn't find any results
he: לא מצאנו תוצאות

en: Processing, Please wait...
he: מעבד, המתן ...

en: Prev
he: הקודם

en: Searching...
he: מחפש ...

en: Connecting to paypal, Please wait...
he: מתחבר ל- PayPal, המתן ...

en: Monthly Payment
he: תשלום חודשי

en: Weekly Payment
he: תשלום שבועי

en: Bi-Weekly Payment
he: תשלום דו שבועי

en: Please create page using compare properties template
he: צור דף באמצעות תבנית מאפיינים משווים

en: Maximum item compare are 4
he: מקסימום השוואת פריטים הם 4

en: Valid file formats
he: פורמטים של קבצים חוקיים

en: Please enter only digits
he: בבקשה הכנס רק ספרות

en: Are you sure you want to do this?
he: בטוח שאת/ה רוצה לעשות זאת?

en: Delete
he: לִמְחוֹק

en: Confirm
he: אשר

en: Submitting, Please wait...
he: שולח, המתן ...

en: Are you sure you want to make this a listing featured?
he: האם אתה בטוח שאתה רוצה להפוך את זה לפרסום מומלץ?

en: Are you sure you want to remove this listing from featured?
he: האם אתה בטוח שברצונך להסיר פרסום זה מרשימת המומלצים?

en: Are you sure you want to relist this property?
he: האם אתה בטוח שברצונך לרשום מחדש את הנכס הזה?

en: Are you sure you want to delete?
he: אתה בטוח שאתה רוצה למחוק?

en: You have used all the "Featured" listings in your package.
he: השתמשת בכל הרישומים "מוצעים" בחבילה שלך.

en: Sent for Approval
he: נשלח לאישור

en: Please Agree GDPR
he: נא להסכים ל-GDPR

en: Activate Now
he: הפעל כעת

en: Activating...
he: מפעיל...

en: Activated!
he: מוּפעָל!

en: Installing...
he: מתקין…

en: Installed!
he: מותקן!

en: Failed!
he: נכשל!

en: by
he: על ידי

en: at
he: בְּ-

en: Go to Dashboard
he: עבור אל מרכז השליטה

en: Read More
he: קרא עוד

en: Follow us
he: לעקוב אחרינו

en: Back to Homepage
he: בחזרה לעמוד הבית

en: Agent License
he: רישיון סוכן

en: Agents:
he: סוכנים:

en: Properties listed
he: מקומות אירוח רשומים

en: Submit
he: שלח

en: Join The Discussion
he: הצטרף לדיון

en: Your Name
he: השם שלך

en: Your Email
he: האימייל שלך

en: Office
he: משרד

en: State/County
he: מדינה / מחוז

en: Zip/Post Code
he: מיקוד

en: Time Period
he: תקופת זמן

en: Unlimited Listings
he: רישומים ללא הגבלה

en: Featured Listings
he: מכוניות נבחרות

en: Tax
he: מַס

en: Get Started
he: להתחיל

en: Save this Search?
he: שמור את החיפוש הזה?

en: Sort by:
he: מיין לפי:

en: Direct Bank Transfer
he: העברה בנקאית ישירה

en: Order Number
he: מספר הזמנה

en: Total
he: סה"כ

en: Search Listing
he: חיפוש רשימה

en: View All Results
he: צפה בכל התוצאות

en: Listings found
he: רישומים שנמצאו

en: We didn’t find any results
he: לא מצאנו תוצאות

en: View Listing
he: רשימת צפייה

en: Listing
he: מודעה

en: Search Invoices
he: חיפוש חשבוניות

en: Total Invoices:
he: סה"כ חשבוניות:

en: Start date
he: תאריך התחלה

en: End date
he: תאריך סיום

en: Package
he: חֲבִילָה

en: Listing with Featured
he: רישום עם מוצעים

en: Upgrade to Featured
he: שדרג ל'מוצגות '

en: View Details
he: הצג פרטים

en: Payment details
he: פרטי תשלום

en: Total Price:
he: מחיר סופי:

en: Customer details:
he: פרטי לקוח:

en: Name:
he: שֵׁם:

en: Enter agency name
he: הזן את שם הסוכנות

en: Enter agent name
he: הזן שם סוכן

en: Search Agent
he: חיפוש סוכן

en: Search Agency
he: סוכנות חיפוש

en: All Categories
he: כל הקטגוריות

en: You don't have any saved search
he: אין לך חיפוש שמור

en: You don't have any properties yet!
he: אין לך עדיין מאפיינים!

en: You don't have any favorite properties yet!
he: אין לך תכונות מועדפות עדיין!

en: This email address is already registered
he: כתובת דוא"ל זו כבר רשומה

en: Please install and activate Houzez theme functionality plugin
he: יש להתקין ולהפעיל את תוסף הפונקציונליות של נושא ה - Houzez

en: View Profile
he: צפה בפרופיל

en: View
he: נוף

en: Views
he: צפיות

en: Visits
he: כניסות

en: Unique
he: ייחודי

en: Schedule a tour
he: קבעו סיור

en: Request Info
he: בקש מידע

en: Download
he: הורדה

en: Updated on
he: עודכן בתאריך

en: Share
he: שתף

en: Powered by
he: מבוסס על

en: This listing expired
he: תוקף הרישום הזה פג

en: To view this listing please <a class="hhh_login" href="#" data-toggle="modal" data-target="#login-register-form">sign in</a>.
he: כדי לצפות ברישום זה, <a class="hhh_login" href="#" data-toggle="modal" data-target="#login-register-form">היכנס</a> .

en: To view this listing please sign in.
he: כדי לצפות ברישום זה, היכנס.

en: Don’t you have an account? <a class="hhh_regis" href="#" data-toggle="modal" data-target="#login-register-form">Register</a>
he: אין לך חשבון? <a class="hhh_regis" href="#" data-toggle="modal" data-target="#login-register-form">הירשם</a>

en: Active Life
he: חיים פעילים

en: Arts & Entertainment
he: אמנות ובידור

en: Automotive
he: רכב

en: Beauty & Spas
he: יופי & ספא

en: Education
he: חינוך

en: Event Planning & Services
he: תכנון אירועים ושירותים

en: Financial Services
he: שירותים פיננסיים

en: Food
he: מזון

en: Health & Medical
he: בריאות ורפואה

en: Home Services
he: שירותי בית

en: Hotels & Travel
he: בתי מלון & נסיעות

en: Local Flavor
he: טעם מקומי

en: Local Services
he: שירותים מקומיים

en: Mass Media
he: תקשורת המונים

en: Nightlife
he: חיי לילה

en: Pets
he: חיות מחמד

en: Professional Services
he: שירותים מקצועיים

en: Public Services & Government
he: שירותים ציבוריים וממשלתיים

en: Real Estate
he: נדל"ן

en: Religious Organizations
he: ארגונים דתיים

en: Restaurants
he: מסעדות

en: Shopping
he: קניות

en: Transportation
he: הוֹבָלָה

en: Please supply your API key
he: אנא ספק את מפתח ה-API שלך

en: Click Here
he: לחץ כאן

en: reviews
he: ביקורות

en: More
he: עוד

en: Continue Reading
he: קרא עוד

en: %s ago
he: לפני %s

en: Prev Post
he: פוסט קודם

en: Next post
he: פוסט הבא

en: Related posts
he: פוסטים קשורים

en: Add New Agent
he: הוסף סוכן חדש

en: View All
he: הצג הכל

en: Username
he: שם משתמש

en: Category
he: קטגוריה

en: Password
he: סיסמה

en: Send the new user an email about their account.
he: שלח למשתמש החדש דוא"ל על החשבון שלו.

en: Save
he: להציל

en: All Agents
he: כל הסוכנים

en: Actions
he: פעולות

en: You don't have any agent listed.
he: אין לך שום סוכן רשום.

en: Add a new agent
he: הוסף סוכן חדש

en: <strong>Received a new rating</strong> from
he: <strong>קיבל דירוג חדש</strong> מ

en: <strong>New lead</strong> from
he: <strong>ליד חדש</strong> מ

en: <strong>New lead</strong>
he: <strong>מוביל חדש</strong>

en: Desired tour date
he: תאריך סיור רצוי

en: Don't have any activity at this moment.
he: אין לך שום פעילות כרגע.

en: Contact Name
he: שם איש הקשר

en: New Lead, Meeting Scheduled, Qualified, Proposal Sent, Called, Negotiation, Email Sent
he: הפניה חדשה, פגישה שנקבעה, הוסמכה, הצעה נשלחה, התקשרות, משא ומתן, דוא"ל נשלח

en: Next Action
he: הפעולה הבאה

en: Qualification, Demo, Call, Send a Proposal, Send an Email, Follow Up, Meeting
he: הסמכה, הדגמה, התקשרות, שלח הצעה, שלח אימייל, מעקב, פגישה

en: Action Due Date
he: תאריך יעד של פעולה

en: Select a Date
he: לבחור תאריך

en: Deal Value
he: ערך עסקה

en: Last Contact Date
he: תאריך יצירת קשר אחרון

en: Add New Deal
he: הוסף מבצע חדש

en: Active Deals
he: מבצעים פעילים

en: Won Deals
he: זכה בעסקאות

en: Lost Deals
he: עסקאות אבודות

en: Group
he: קבוצה

en: Enter the deal title
he: הזן את כותרת העסקה

en: Enter the deal value
he: הזן את ערך העסקה

en: Add New Inquiry
he: הוסף שאילתה חדשה

en: Contact*
he: איש קשר*

en: Inquiry Type*
he: סוג שאילתה*

en: Purchase, Rent, Sell, Miss, Evaluation, Mortgage
he: רכישה, השכרה, מכירה, החמצה, הערכה, משכנתא

en: Property Type*
he: סוג נכס*

en: Min
he: מינימום

en: Max
he: מקסימום

en: Postal Code / Zip
he: מיקוד / מיקוד

en: Enter the zip code
he: הזן את המיקוד

en: Streat Address
he: שם רחוב

en: Enter the streat address
he: הזן את כתובת הרחוב

en: Notes
he: הערות

en: Inquiries found
he: נמצאו פניות

en: Inquiry Type
he: סוג חקירה

en: Listing Type
he: סוג נכס

en: Built-up Area
he: גודל בנוי

en: Don't have any inquiry at this moment.
he: אין לך שום בירור כרגע.

en: Matching Listings
he: רישומים תואמים

en: Send Via Email
he: שלח באמצעות דואר אלקטרוני

en: Type your note here...
he: הקלד את ההערה שלך כאן...

en: Add Note
he: הוספת פתק

en: You Don't have permission to access this inquiry.
he: אין לך הרשאה לגשת לשאילתה זו.

en: Inquiry Detail
he: פרטי בירור

en: Events
he: אירועים

en: Listings Viewed
he: רישומים נצפו

en: Add New Event
he: הוסף אירוע חדש

en: You Don't have permission to access this lead.
he: אין לך הרשאה לגשת ליד זה.

en: Work
he: עבודה

en: Realtor
he: מתווך

en: No record found.
he: לא נמצא רשומה.

en: Add New Lead
he: הוסף ליד חדש

en: You don't have any contact at this moment.
he: אין לך שום קשר כרגע.

en: Title*
he: כותרת*

en: Mr, Mrs, Ms, Miss, Dr, Prof, Mr & Mrs
he: מר, גברת, גברת, מיס, ד"ר, פרופ, מר וגברת

en: Full Name
he: שם מלא

en: Enter your full name
he: יש להזין שם מלא

en: Enter your first name
he: אנא הזן שם פרטי שלך

en: Lastname
he: שם משפחה

en: Enter your lastname
he: הזן את שם המשפחה שלך

en: Enter user type (buyer, agent etc)
he: הזן סוג משתמש (קונה, סוכן וכו')

en: Enter the email
he: הזן את המייל

en: Enter the mobile phone number
he: הזן את מספר הטלפון הנייד

en: Enter the home phone number
he: הזן את מספר הטלפון הביתי

en: Enter the work phone number
he: הזן את מספר הטלפון של העבודה

en: Enter the address
he: הזן את הכתובת

en: County / State
he: מחוז / מדינה

en: Enter the county/state
he: הזן את המחוז/אזור

en: Website, Newspaper, Friend, Google, Facebook
he: אתר, עיתון, חבר, גוגל, פייסבוק

en: Enter facebook profile url
he: הזן כתובת אתר של

en: Enter twitter profile url
he: הזן כתובת אתר של פרופיל לצפצף

en: Enter linkedin profile url
he: הזן את כתובת האתר של פרופיל הקישור

en: Search Parameters
he: חיפוש פרמטרים

en: Records Found
he: נמצאו רשומות

en: Items per page
he: מספר פריטים בעמוד

en: Print Invoice
he: הדפס חשבונית

en: Go back
he: תחזור

en: Offline
he: לא מחובר

en: Online
he: באינטרנט

en: The message has been sent.
he: ההודעה נשלחה.

en: Oopps some thing getting wrong, please try again!
he: אופס משהו השתבש, נסה שוב!

en: Reply Message
he: השב להודעה

en: Type your message here...
he: הקלד את הודעתך כאן...

en: Attachment
he: קובץ מצורף

en: Me
he: לִי

en: You Don't have permission to access this message.
he: אין לך הרשאה לגשת להודעה זו.

en: Last Message
he: הודעה אחרונה

en: You don't have any message.
he: אין לך שום הודעה.

en: Draft Saved
he: הטיוטה נשמרה

en: You have successfully saved your listing as draft
he: שמרת בהצלחה את הרישום שלך כטיוטה

en: Continue
he: המשך

en: Delete account
he: מחק חשבון

en: Delete My Account
he: מחק את חשבוני

en: About Agency
he: על הסוכנות

en: Title / Position
he: עמדת כותרת

en: About me
he: עליי

en: Enter your last name
he: הזן את שם המשפחה שלך

en: Select Your Public Name
he: בחר את השם הציבורי שלך

en: Enter your title or position
he: הזן את התואר או התפקיד שלך

en: Enter your license
he: הזן את הרישיון שלך

en: Enter your mobile phone number
he: הזן את מספר הטלפון הנייד שלך

en: Enter your whatsapp number with country code
he: הזינו את מספר הוואטסאפ שלכם עם קידומת מדינה

en: Enter your tax number
he: הזן את מספר המס שלך

en: Enter your phone number
he: הזן את מספר הטלפון שלך

en: Enter your fax number
he: הזן את מספר הפקס שלך

en: English, Spanish, French
he: אנגלית, ספרדית, צרפתית

en: Enter your company name
he: הזן את שם החברה שלך

en: Update Profile
he: עדכן פרופיל

en: Change Password
he: שנה סיסמה

en: New Password
he: סיסמה חדשה

en: Enter your new password
he: הזינו סיסמה חדשה

en: Confirm New Password
he: תאשר סיסמא חדשה

en: Enter your new password again
he: הזן שוב את הסיסמה החדשה שלך

en: Update Password
he: עדכן סיסמה

en: Update Profile Picture
he: עדכון תמונת פרופיל

en: Minimum size 300 x 300 px
he: גודל מינימלי 300 x 300 פיקסלים

en: View Public Profile
he: צפה בפרופיל אישי

en: Account Role
he: תפקיד חשבון

en: Enter the Facebook URL
he: הזן את כתובת האתר של פייסבוק

en: Enter the Twitter URL
he: הזן את כתובת האתר של טוויטר

en: Enter the Linkedin URL
he: הזן את כתובת ה-Linkedin

en: Enter the Instagram URL
he: הזן את כתובת האתר של אינסטגרם

en: Enter the Google Plus URL
he: הזן את כתובת האתר של גוגל פלוס

en: Enter the Youtube URL
he: הזן את כתובת האתר של YouTube

en: Enter the TikTok URL
he: הזן את כתובת האתר של TikTok

en: Enter the telegram URL
he: הזן את כתובת האתר של הטלגרם

en: Enter the Pinterest URL
he: הזן את כתובת האתר של Pinterest

en: Enter the Vimeo URL
he: הזן את כתובת האתר של Vimeo

en: Enter your Skype ID
he: הזן את מזהה הסקייפ שלך

en: Thumbnail
he: תמונה ממוזערת

en: Approved
he: אושר

en: PAID
he: תשלום

en: NOT PAID
he: לא שולם

en: Expiration:
he: תפוגה:

en: View Stats
he: צפה בסטטיסטיקה

en: Duplicate
he: לְשַׁכְפֵּל

en: Put On Hold
he: לשים בהמתנה

en: Go Live
he: עבור לשידור חי

en: Pay Now
he: שלם עכשיו

en: Set as Featured
he: הגדר כמוצגת

en: Remove From Featured
he: הסר מהמוצגים

en: Reactivate Listing
he: הפעל מחדש את הרישום

en: Last 24 Hours
he: 24 השעות האחרונות

en: Last 7 Days
he: 7 הימים האחרונים

en: Last 30 Days
he: חודש אחרון

en: Devices
he: התקן

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Filter by Listing
he: סנן לפי רישום

en: Referrals
he: הפניות

en: Won
he: זכית

en: Lost
he: ירדו

en: Top Browsers
he: דפדפנים מובילים

en: Top Countries
he: המדינות המובילות

en: Top Platforms
he: פלטפורמות מובילות

en: Unique Views
he: צפיות יחודיות

en: Do you have an account?
he: יש לך חשבון?

en: If you don't have an account you can create one below by entering your email address. Your account details will be confirmed via email. Otherwise you can
he: אם אין לך חשבון אתה יכול ליצור אחד למטה על ידי הזנת כתובת הדוא"ל שלך. פרטי החשבון שלך יאושרו בדוא"ל. אחרת אתה יכול

en: Enter your username
he: הכנס שם משתמש

en: Enter your email address
he: הזן את כתובת הדוא"ל שלך

en: Select your account type
he: בחר את סוג החשבון שלך

en: Enter Your Username
he: הכנס שם משתמש

en: Enter Your Password
he: הכנס את הסיסמה שלך

en: You don\'t have any package! You need to buy your package.
he: אין לך שום חבילה! אתה צריך לקנות את החבילה שלך.

en: Get Package
he: קבל חבילה

en: Your current package doesn\'t let you publish more properties! You need to upgrade your membership.
he: החבילה הנוכחית שלך לא מאפשרת לך לפרסם מקומות אירוח נוספים! עליך לשדרג את החברות שלך.

en: Upgrade Package
he: חבילת שדרוג

en: Updated successfully.
he: עודכן בהצלחה.

en: Submitted successfully.
he: נשלח בהצלחה.

en: <strong>Error!</strong> Please fill out the following required fields.
he: <strong> שגיאה! </ strong> מלא את השדות הדרושים.

en: <strong>Error!</strong> Upload at least one image.
he: <strong> שגיאה! </ strong> העלה תמונה אחת לפחות.

en: You are not logged in or This property does not belong to logged in user.
he: אינך מחובר או מאפיין זה אינו שייך למשתמש מחובר.

en: This is not a valid request
he: זו אינה בקשה חוקית

en: Reset Marker
he: אפס את הסמן

en: <strong>Login Required:</strong> Please login to submit property!
he: <strong>נדרשת כניסה:</strong> נא התחבר לפרסום מקום אירוח!

en: Menu
he: תפריט

en: Step
he: שלב

en: Of
he: של

en: You don't have any package! You need to buy your package.
he: אין לך שום חבילה! אתה צריך לקנות את החבילה שלך.

en: Google +
he: גוגל +

en: Results Found
he: תוצאות נמצאו

en: No results found
he: לא נמצאו תוצאות

en: Compare listings
he: השווה מקומות אירוח

en: Thumb
he: תמונה ממוזערת

en: Compare
he: לְהַשְׁווֹת

en: No listing found.
he: לא נמצאו פרסומים.

en: Price - Low to High
he: מחיר-נמוך לגבוה

en: Price - High to Low
he: מחיר מהגבוה לנמוך

en: Featured Listings First
he: רישומים מומלצים תחילה

en: Date - Old to New
he: תאריך - מישן לחדש

en: Date - New to Old
he: תאריך-חדש לישן

en: Please quote property reference
he: נא ציטו התייחסות לנכס

en: Username or Email
he: שם משתמש או דוא"ל

en: Remember me
he: זכור אותי

en: Lost your password?
he: שכחת את הסיסמה שלך?

en: Continue with Facebook
he: המשך עם פייסבוק

en: Sign in with google
he: היכנס באמצעות גוגל

en: Reset Password
he: לאפס את הסיסמה

en: Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
he: הזן את שם המשתמש או את כתובת הדוא"ל שלך. תקבל קישור ליצירת סיסמה חדשה בדוא"ל.

en: Enter your username or email
he: הזן את שם המשתמש או הדוא"ל שלך

en: Get new password
he: קבל סיסמה חדשה

en: Retype Password
he: כתוב את הסיסמא מחדש

en: I agree with your <a target="_blank" href="%s">Terms & Conditions</a>
he: אני מסכים עם <a target="_blank" href="%s">תנאים והתניות</a>

en: User registration is disabled for demo purpose.
he: רישום המשתמש מושבת למטרת הדגמה.

en: Roadmap
he: מפת דרכים

en: Satelite
he: לווייני

en: Hybrid
he: היברידי

en: Terrain
he: פְּנֵי הַשֵׁטַח

en: Fullscreen
he: מסך מלא

en: Already have an account?
he: כבר יש לך חשבון?

en: Username *
he: שם משתמש *

en: Enter username
he: הזן שם משתמש

en: Email *
he: אימייל *

en: Password *
he: סיסמה *

en: Confirm Password *
he: אשר סיסמה *

en: Confirm Password
he: אשר סיסמה

en: Images
he: תמונות

en: Set as recurring payment
he: הגדר כתשלום חוזר

en: Stripe
he: פס

en: Bank Transfer
he: העברה בנקאית

en: Payment by bank transfer. Use the order ID as a reference
he: תשלום בהעברה בנקאית. השתמש במזהה ההזמנה כאסמכתא

en: Complete Membership
he: חברות מלאה

en: By clicking "Complete Membership" you agree to our <a target="_blank"  href="%s">Terms & Conditions</a>
he: על ידי לחיצה על "חברות מלאה" אתה מסכים <a target="_blank"  href="%s">לתנאי השימוש</a> שלנו

en: You have already used your free package, please choose different package.
he: כבר השתמשת בחבילה החופשית שלך, בחר חבילה אחרת.

en: Complete Payment
he: תשלום הושלם

en: By clicking "Complete Payment" you agree to our <a target="_blank"  href="%s">Terms & Conditions</a>
he: בלחיצה על &quot;השלם תשלום&quot; אתה מסכים <a target="_blank"  href="%s">לתנאים וההגבלות</a> שלנו

en: Pay Listing
he: רשימת תשלומים

en: Featured Fee
he: עמלות מוצגות

en: Total Price
he: מחיר כולל

en: Submission Fee
he: דמי הגשה

en: Make Featured
he: הפוך את מוצעים

en: Membership Package
he: חבילה לחברות

en: Package Name
he: שם חבילה

en: Listing Included
he: רישום כלול

en: Featured Listing Included
he: רישום מומלץ כלול

en: Change Package
he: שינוי החבילה

en: Result Found
he: נמצאה תוצאה

en: Verified
he: מאומת

en: Ask a question
he: שאל/י שאלה

en: <span>Property</span> Cities
he: ערי <span>נכסים</span>

en: <span>Property</span> Status
he: מצב <span>נכס</span>

en: <span>Property</span> Types
he: סוגי <span>נכסים</span>

en: Hi %s, I saw your profile on %s and wanted to see if i can get some help
he: היי %s, ראיתי את הפרופיל שלך ב-%s ורציתי לראות אם אוכל לקבל עזרה

en: See all reviews
he: הצגת כל הביקורות

en: Submit Review
he: שלח ביקורת

en: Update Review
he: עדכן ביקורת

en: Review this listing <a class="hhh_login" href="#" data-toggle="modal" data-target="#login-register-form">sign in</a>.
he: תנו ביקורת על רישום זה <a class="hhh_login" href="#" data-toggle="modal" data-target="#login-register-form">היכנס</a>.

en: To review this listing please sign in.
he: כדי לסקור רישום זה יש להתחבר.

en: Enter a title
he: להזין כותרת

en: Review
he: סקירה

en: Write a review
he: כתוב ביקורת

en: Leave a Review
he: כתוב חוות דעת

en: out of
he: מִתוֹך

en: Previous
he: הקודם

en: Sort by
he: מיין לפי

en: Rating (Low to High)
he: דירוג (נמוך עד גבוה)

en: Rating (High to Low)
he: דירוג (מגבוה לנמוך)

en: Square Feet
he: מטר - רבוע

en: Square Meters
he: מ"ר

en: Toggle navigation
he: החלף ניווט

en: Oops something went wrong.
he: אופס! משהו השתבש.

en: Session key expired.
he: מפתח ההפעלה פג.

en: Password has been changed, you can login now.
he: הסיסמה שונתה, תוכל להתחבר כעת.

en: Log in | Register
he: התחבר | הירשם

en: You are already logged in!
he: אתה כבר מחובר!

en: Account Information
he: פרטי חשבון

en: Please install and activate Houzez CRM plugin.
he: אנא התקן והפעל את תוסף Houzez CRM.

en: You don't have any favorite listings yet!
he: עדיין אין לך רישומים מועדפים!

en: An email will be sent to the user at this email address asking them to verify the request.
he: דוא"ל יישלח למשתמש בכתובת דוא"ל זו ובו יבקש ממנו לאמת את הבקשה.

en: Select your request*
he: בחר את הבקשה שלך*

en: Export Personal Data
he: ייצוא נתונים אישיים

en: Remove Personal Data
he: הסר נתונים אישיים

en: Your email address*
he: כתובת הדוא"ל שלך*

en: Send Request
he: שלח בקשה

en: Please install and activate Favethemes Insights plugin.
he: אנא התקן והפעל את התוסף Favethemes Insights.

en: You Don't have permission to access this page.
he: אין לך הרשאה לגשת לדף זה.

en: Select a date
he: בחר תאריך

en: Change Membership Plan
he: שינוי תוכנית החברות

en: Done: Subscription will be cancelled at the end of current period
he: סיום: המנוי יבוטל בסוף התקופה השוטפת

en: Cancel Stripe Subscription
he: ביטול מנוי

en: Cancel PayPal Subscription
he: בטל מנוי PayPal

en: You don't have any membership.
he: עדיין אין לך כל תכנית פרסום\חברות.

en: Get Membership Plan
he: קבל תוכנית חברות

en: You don't have any property listed.
he: אין לך שום מקום אירוח רשום.

en: Create a listing
he: צור רישום

en: You don't have any saved search.
he: אין לך חיפוש שמור.

en: Username or email
he: שם משתמש או אימייל

en: No products were found matching your selection.
he: לא נמצאו מוצרים שתואמים את בחירתך.

en: Shop order
he: הזמנת חנות

en: Showing the single result
he: הצגת התוצאה היחידה

en: Showing all %d result
he: מציג את כל התוצאות%d

en: Showing %1$d&ndash;%2$d of %3$d result
he: מציג  %1$d&-%2$d  תוצאות מתוך %3$d

en: Sale!
he: מבצע!
