TGM Plugin Activation v2.6.1 - en to eo translation catalogue (83 entries)

en: Install Required Plugins
eo: Instali devigajn kromprogramojn

en: Install Plugins
eo: Instali kromprogramojn

note: translators: %s: plugin name.
en: Installing Plugin: %s
eo: Instalas kromprogramon: %s

note: translators: %s: plugin name.
en: Updating Plugin: %s
eo: Ĝisdatiga Kromaĵo:% s

en: Something went wrong with the plugin API.
eo: Io misis pri la kromprograma API.

note: translators: 1: plugin name(s).
en: This theme requires the following plugin: %1$s. | This theme requires the following plugins: %1$s.
eo[0]: Tiu ĉi etoso postulas la sekvan kromprogramon: %1$s.
eo[1]: Tiu ĉi etoso postulas la sekvajn kromprogramojn: %1$s.

note: translators: 1: plugin name(s).
en: This theme recommends the following plugin: %1$s. | This theme recommends the following plugins: %1$s.
eo[0]: Tiu ĉi etoso rekomendas la sekvan kromprogramon: %1$s.
eo[1]: Tiu ĉi etoso rekomendas la sekvajn kromprogramojn: %1$s.

note: translators: 1: plugin name(s).
en: The following plugin needs to be updated to its latest version to ensure maximum compatibility with this theme: %1$s. | The following plugins need to be updated to their latest version to ensure maximum compatibility with this theme: %1$s.
eo[0]: La sekva kromprogramo bezonas esti ĝisdatigita al la plej nova versio por certigi kongruecon kun tiu ĉi etoso: %1$s.
eo[1]: La sekvaj kromprogramoj bezonas esti ĝisdatigitaj al la plej nova versio por certigi kongruecon kun tiu ĉi etoso: %1$s.

note: translators: 1: plugin name(s).
en: There is an update available for: %1$s. | There are updates available for the following plugins: %1$s.
eo[0]: Ĝisdatigo haveblas por: %1$s.
eo[1]: Ĝisdatigoj haveblas por la sekvaj kromprogramoj: %1$s.

note: translators: 1: plugin name(s).
en: The following required plugin is currently inactive: %1$s. | The following required plugins are currently inactive: %1$s.
eo[0]: La sekva deviga kromprogramo ne estas aktiva nun: %1$s.
eo[1]: La sekvaj devigaj kromprogramoj ne estas aktivaj nun: %1$s.

note: translators: 1: plugin name(s).
en: The following recommended plugin is currently inactive: %1$s. | The following recommended plugins are currently inactive: %1$s.
eo[0]: La sekva rekomendita kromprogramo ne estas aktiva nun: %1$s.
eo[1]: La sekvaj rekomenditaj kromprogramoj ne estas aktivaj nun: %1$s.

en: Begin installing plugin | Begin installing plugins
eo[0]: Ek al instalo de kromprogramo
eo[1]: Ek al instalo de kromprogramoj

en: Begin updating plugin | Begin updating plugins
eo[0]: Ek al ĝisdatigo de kromprogramo
eo[1]: Ek al ĝisdatigo de kromprogramoj

en: Begin activating plugin | Begin activating plugins
eo[0]: Ek al aktivigo de kromprogramo
eo[1]: Ek al aktivigo de kromprogramoj

en: Return to Required Plugins Installer
eo: Reen al instalilo de devigaj kromprogramoj

en: Return to the Dashboard
eo: Reen al la panelo

en: Plugin activated successfully.
eo: Kromprogramo estis aktivigita sukcese.

en: The following plugin was activated successfully: | The following plugins were activated successfully:
eo[0]: La sekva kromaĵo estis aktivigita sukcese:
eo[1]: La jenaj aldonaĵoj sukcese aktiviĝis:

note: translators: 1: plugin name.
en: No action taken. Plugin %1$s was already active.
eo: Nenio farita. Kromprogramo %1$s jam estis aktiva.

note: translators: 1: plugin name.
en: Plugin not activated. A higher version of %s is needed for this theme. Please update the plugin.
eo: Kromprogramo ne aktivigita. Pli nova versio de %s estas bezonata por tiu ĉi etoso. Bonvole ĝisdatigu la kromprogramon.

note: translators: 1: dashboard link.
en: All plugins installed and activated successfully. %1$s
eo: Ĉiuj kromprogramoj estis sukcese instalitaj kaj aktivigitaj. %1$s

en: Dismiss this notice
eo: Forsendi tiun ĉi avizon

en: There are one or more required or recommended plugins to install, update or activate.
eo: Estas unu aŭ pluraj bezonataj aŭ rekomendindaj aldonaĵoj por instali, ĝisdatigi aŭ aktivigi.

en: Please contact the administrator of this site for help.
eo: Bonvole kontaktu la retejan administranton por helpo.

en: This plugin needs to be updated to be compatible with your theme.
eo: Tiu kromprogramo bezonas esti ĝisdatigita por kongrui kun via etoso.

en: Update Required
eo: Deviga ĝisdatigo

en: Set the parent_slug config variable instead.
eo: Anstataŭe, fiksu la agordan variablon parent_slug.

en: The remote plugin package does not contain a folder with the desired slug and renaming did not work.
eo: La fora kromprograma pakaĵo ne enhavas dosierujon kun dezirata url-nomo kaj alinomo ne sukcesis.

en: Please contact the plugin provider and ask them to package their plugin according to the WordPress guidelines.
eo: Bonvole kontaktu la programiston de tiu kromprogramo kaj petu pakon de la kromprogramo laŭ la gvidlinioj de WordPress.

en: The remote plugin package consists of more than one file, but the files are not packaged in a folder.
eo: La fora kromprograma pakaĵo enhavas pli ol unu dosieron, sed la dosieroj ne estas pakitaj en dosierujo.

[ctx: plugin A *and* plugin B]
en: and
eo: kaj

en: Required
eo: Deviga

en: Recommended
eo: Rekomendita

en: WordPress Repository
eo: WordPress-deponejo

en: External Source
eo: Ekstera fonto

en: Pre-Packaged
eo: Antaŭ-pakita

en: Not Installed
eo: Ne instalita

en: Installed But Not Activated
eo: Instalita sed ne aktivigita

en: Active
eo: Aktiva

en: Required Update not Available
eo: Deviga ĝisdatigo ne havebla

en: Requires Update
eo: Postulas ĝisdatigon

en: Update recommended
eo: Ĝisdatigo rekomendita

[ctx: plugins]
note: translators: 1: number of plugins.
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
eo[0]: Ĉiuj <span class="count">(%s)</span>
eo[1]: Ĉiuj <span class="count">(%s)</span>

note: translators: 1: number of plugins.
en: To Install <span class="count">(%s)</span> | To Install <span class="count">(%s)</span>
eo[0]: Por instali <span class="count">(%s)</span>
eo[1]: Por instali <span class="count">(%s)</span>

note: translators: 1: number of plugins.
en: Update Available <span class="count">(%s)</span> | Update Available <span class="count">(%s)</span>
eo[0]: Ĝisdatigo havebla <span class="count">(%s)</span>
eo[1]: Ĝisdatigoj haveblaj <span class="count">(%s)</span>

note: translators: 1: number of plugins.
en: To Activate <span class="count">(%s)</span> | To Activate <span class="count">(%s)</span>
eo[0]: Por aktivigi <span class="count">(%s)</span>
eo[1]: Por aktivigi <span class="count">(%s)</span>

[ctx: as in: "version nr unknown"]
en: unknown
eo: nekonata

en: Installed version:
eo: Instalita versio:

en: Minimum required version:
eo: Minimuma deviga versio:

en: Available version:
eo: Havebla versio:

en: No plugins to install, update or activate.
eo: Neniuj kromprogramoj por instali, ĝisdatigi aŭ aktivigi.

en: Plugin
eo: Kromprogramo

en: Source
eo: Fonto

en: Type
eo: Tipo

en: Version
eo: Versio

en: Status
eo: Stato

note: translators: %2$s: plugin name in screen reader markup
en: Install %2$s
eo: Instali %2$s

note: translators: %2$s: plugin name in screen reader markup
en: Update %2$s
eo: Ĝisdatigi %2$s

note: translators: %2$s: plugin name in screen reader markup
en: Activate %2$s
eo: Aktivigi %2$s

en: Upgrade message from the plugin author:
eo: Ĝisdatigo-mesaĝo de la aŭtoro de la kromprogramo:

en: Install
eo: Instali

en: Update
eo: Ĝisdatigi

en: Activate
eo: Aktivigi

en: No plugins were selected to be installed. No action taken.
eo: Neniuj kromprogramoj elektitaj por instalo. Nenio farita.

en: No plugins were selected to be updated. No action taken.
eo: Neniuj kromprogramoj elektitaj por ĝisdatigo. Nenio farita.

en: No plugins are available to be installed at this time.
eo: Neniuj kromprogramoj haveblaj por instalo nuntempe.

en: No plugins are available to be updated at this time.
eo: Nun, neniuj ĝisdatigoj por kromprogramoj.

en: No plugins were selected to be activated. No action taken.
eo: Neniuj kromprogramoj elektitaj por aktivigo. Neniu ago farita.

en: No plugins are available to be activated at this time.
eo: Neniuj kromprogramoj aktivigeblaj nuntempe.

en: Plugin activation failed.
eo: Aktivigo de kromprogramo malsukcesis.

note: translators: 1: plugin name, 2: action number 3: total number of actions.
en: Updating Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
eo: Ĝisdatigante kromprogrameton %1$s (%2$d/%3$d)

note: translators: 1: plugin name, 2: error message.
en: An error occurred while installing %1$s: <strong>%2$s</strong>.
eo: Eraro okazis dum instalo de %1$s: <strong>%2$s</strong>.

note: translators: 1: plugin name.
en: The installation of %1$s failed.
eo: La instalo de %1$s malsukcesis.

en: The installation and activation process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
eo: La instalo kaj aktivigo komenciĝas. Tiu procezo eble daŭros longatempe, do bonvole estu pacienca.

note: translators: 1: plugin name.
en: %1$s installed and activated successfully.
eo: %1$s sukcese instalis kaj aktiviĝis.

en: Show Details
eo: Montri detalojn

en: Hide Details
eo: Kaŝi detalojn

en: All installations and activations have been completed.
eo: Ĉiuj instaloj kaj aktivigoj estas finitaj.

note: translators: 1: plugin name, 2: action number 3: total number of actions.
en: Installing and Activating Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
eo: Instalas kaj aktivigas kromprogramon %1$s (%2$d/%3$d)

en: The installation process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
eo: La instalo komenciĝas. Tiu procezo eble daŭros longatempe, do bonvole estu pacienca.

note: translators: 1: plugin name.
en: %1$s installed successfully.
eo: %1$s sukcese instalis

en: All installations have been completed.
eo: Ĉiuj instaloj estas finitaj.

note: translators: 1: plugin name, 2: action number 3: total number of actions.
en: Installing Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
eo: Instalas kromprogramon %1$s (%2$d/%3$d)
