TGM Plugin Activation v2.6.1 - en to he_IL translation catalogue (83 entries)

en: Install Required Plugins
he_IL: התקנת תוספים נדרשים

en: Install Plugins
he_IL: תוסף חדש

note: translators: %s: plugin name.
en: Installing Plugin: %s
he_IL: התקנת התוסף: %s

note: translators: %s: plugin name.
en: Updating Plugin: %s
he_IL: עדכון התוסף:% s

en: Something went wrong with the plugin API.
he_IL: משהו השתבש בממשק ה- API של התוסף.

note: translators: 1: plugin name(s).
en: This theme requires the following plugin: %1$s. | This theme requires the following plugins: %1$s.
he_IL[0]: התבנית דורשת את התוסף הבא: %1$s.
he_IL[1]: התבנית דורשת את התוספים הבאים: %1$s.

note: translators: 1: plugin name(s).
en: This theme recommends the following plugin: %1$s. | This theme recommends the following plugins: %1$s.
he_IL[0]: התבנית ממליצה על התוסף הבא: %1$s.
he_IL[1]: התבנית ממליצה על התוספים הבאים: %1$s.

note: translators: 1: plugin name(s).
en: The following plugin needs to be updated to its latest version to ensure maximum compatibility with this theme: %1$s. | The following plugins need to be updated to their latest version to ensure maximum compatibility with this theme: %1$s.
he_IL[0]: התוסף הבא צריך להיות מעודכן לגרסתו האחרונה על מנת להבטיח את התאימות המקסימלית לתבנית זו: %1$s.
he_IL[1]: התוספים הבאים צריכים להיות מעודכים לגרסתם האחרונה על מנת להבטיח את התאימות המקסימלית לתבנית זו: %1$s.

note: translators: 1: plugin name(s).
en: There is an update available for: %1$s. | There are updates available for the following plugins: %1$s.
he_IL[0]: ישנו עדכון זמין עבור: %1$s.
he_IL[1]: ישנם עדכונים זמינים עבור: %1$s.

note: translators: 1: plugin name(s).
en: The following required plugin is currently inactive: %1$s. | The following required plugins are currently inactive: %1$s.
he_IL[0]: התוסף הדרוש הבא לא פעיל כרגע: %1$s.
he_IL[1]: התוספים הדרושים הבאים לא פעילים כרגע: %1$s.

note: translators: 1: plugin name(s).
en: The following recommended plugin is currently inactive: %1$s. | The following recommended plugins are currently inactive: %1$s.
he_IL[0]: התוסף המומלץ הבא לא פעיל כרגע: %1$s.
he_IL[1]: התוספים המומלצים הבאים לא פעילים כרגע: %1$s.

en: Begin installing plugin | Begin installing plugins
he_IL[0]: החל בהתקנת התוסף
he_IL[1]: החל בהתקנת התוספים

en: Begin updating plugin | Begin updating plugins
he_IL[0]: מתחיל לעדכן את התוסף
he_IL[1]: מתחיל לעדכן את התוספים

en: Begin activating plugin | Begin activating plugins
he_IL[0]: החל בהפעלת התוסף
he_IL[1]: החל בהפעלת התוספים

en: Return to Required Plugins Installer
he_IL: חזרה להתקנת תוספים נדרשים

en: Return to the Dashboard
he_IL: חזרה ללוח הבקרה

en: Plugin activated successfully.
he_IL: התוסף הופעל בהצלחה.

en: The following plugin was activated successfully: | The following plugins were activated successfully:
he_IL[0]: התוסף הבא הופעל בהצלחה:
he_IL[1]: התוספים הבאים הופעלו בהצלחה:

note: translators: 1: plugin name.
en: No action taken. Plugin %1$s was already active.
he_IL: לא בוצעה כל פעולה. התוסף %1$s כבר הופעל.

note: translators: 1: plugin name.
en: Plugin not activated. A higher version of %s is needed for this theme. Please update the plugin.
he_IL: התוסף לא הופעל. תבנית זו דורשת גירסה עדכנית יותר של %s. נא לעדכן את התוסף.

note: translators: 1: dashboard link.
en: All plugins installed and activated successfully. %1$s
he_IL: כל התוספים הותקנו והופעלו בהצלחה. %1$s

en: Dismiss this notice
he_IL: שחרר הודעה זו

en: There are one or more required or recommended plugins to install, update or activate.
he_IL: ישנם תוספים נדרשים או מומלצים להתקנה, עדכון או הפעלה.

en: Please contact the administrator of this site for help.
he_IL: לקבלת עזרה יש ליצור קשר עם הנהלת האתר.

en: This plugin needs to be updated to be compatible with your theme.
he_IL: יש לעדכן תוסף זה כדי שיתאים לתבנית.

en: Update Required
he_IL: נדרש עדכון

en: Set the parent_slug config variable instead.
he_IL: הגדר במקום זאת את משתנה התצורה של parent_slug.

en: The remote plugin package does not contain a folder with the desired slug and renaming did not work.
he_IL: חבילת התוסף המרוחקת אינה מכילה תיקיה עם הקליע הרצוי והשינוי לא עבד.

en: Please contact the plugin provider and ask them to package their plugin according to the WordPress guidelines.
he_IL: פנו בבקשה ליוצר התוסף ובקשו ממנו לארוז את התוסף בהתאם להנחיות וורדפרס.

en: The remote plugin package consists of more than one file, but the files are not packaged in a folder.
he_IL: חבילת התוסף המרוחק מורכבת ביותר מקובץ אחד, אך הקבצים אינם ארוזים בתיקיה.

[ctx: plugin A *and* plugin B]
en: and
he_IL: ו

en: Required
he_IL: נדרש

en: Recommended
he_IL: מומלץ

en: WordPress Repository
he_IL: מאגר וורדפרס

en: External Source
he_IL: מקור חיצוני

en: Pre-Packaged
he_IL: ארוז מראש

en: Not Installed
he_IL: לא מותקן

en: Installed But Not Activated
he_IL: מותקן אך לא מופעל

en: Active
he_IL: ערכה פעילה

en: Required Update not Available
he_IL: העדכון הדרוש אינו זמין

en: Requires Update
he_IL: דרוש עדכון

en: Update recommended
he_IL: מומלץ לעדכן

[ctx: plugins]
note: translators: 1: number of plugins.
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
he_IL[0]: הכל <span class="count">(%s)</span>
he_IL[1]: הכל <span class="count">(%s)</span>

note: translators: 1: number of plugins.
en: To Install <span class="count">(%s)</span> | To Install <span class="count">(%s)</span>
he_IL[0]: התקנה <span class="count">(%s)</span>
he_IL[1]: התקנה <span class="count">(%s)</span>

note: translators: 1: number of plugins.
en: Update Available <span class="count">(%s)</span> | Update Available <span class="count">(%s)</span>
he_IL[0]: עדכונים זמינים <span class="count">(%s)</span>
he_IL[1]: עדכונים זמינים <span class="count">(%s)</span>

note: translators: 1: number of plugins.
en: To Activate <span class="count">(%s)</span> | To Activate <span class="count">(%s)</span>
he_IL[0]: הפעלה <span class="count">(%s)</span>
he_IL[1]: הפעלה <span class="count">(%s)</span>

[ctx: as in: "version nr unknown"]
en: unknown
he_IL: לא ידוע

en: Installed version:
he_IL: גרסה מותקנת:

en: Minimum required version:
he_IL: גירסה מינימלית נדרשת:

en: Available version:
he_IL: גירסה זמינה:

en: No plugins to install, update or activate.
he_IL: אין תוספים להתקנה, עדכון או הפעלה.

en: Plugin
he_IL: תוסף

en: Source
he_IL: מקור

en: Type
he_IL: סוג משרה

en: Version
he_IL: גרסא

en: Status
he_IL: סטטוס הפוסט

note: translators: %2$s: plugin name in screen reader markup
en: Install %2$s
he_IL: התקנת %2$s

note: translators: %2$s: plugin name in screen reader markup
en: Update %2$s
he_IL:  עדכון %2$s

note: translators: %2$s: plugin name in screen reader markup
en: Activate %2$s
he_IL: %2$s מופעל

en: Upgrade message from the plugin author:
he_IL: הודעת עדכון ממפתח התוסף:

en: Install
he_IL: התקן

en: Update
he_IL: עדכון

en: Activate
he_IL: הפעלה

en: No plugins were selected to be installed. No action taken.
he_IL: לא נבחרו תוספים להתקנה. לא בוצעה שום פעולה.

en: No plugins were selected to be updated. No action taken.
he_IL: לא נבחרו תוספים לעדכון. לא בוצעה שום פעולה.

en: No plugins are available to be installed at this time.
he_IL: אין תוספים זמינים להתקנה.

en: No plugins are available to be updated at this time.
he_IL: אין תוספים זמינים לעדכון.

en: No plugins were selected to be activated. No action taken.
he_IL: לא נבחרו תוספים להפעלה. לא בוצעה שום פעולה.

en: No plugins are available to be activated at this time.
he_IL: אין תוספים זמינים להפעלה.

en: Plugin activation failed.
he_IL: הפעלת התוסף נכשלה.

note: translators: 1: plugin name, 2: action number 3: total number of actions.
en: Updating Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
he_IL: שדרוג התוסף %1$s &rlm;(%2$d/%3$d)

note: translators: 1: plugin name, 2: error message.
en: An error occurred while installing %1$s: <strong>%2$s</strong>.
he_IL: ארעה שגיאה במהלך התקנת %1$s: <strong>%2$s</strong>.

note: translators: 1: plugin name.
en: The installation of %1$s failed.
he_IL: ההתקנה של %1$s נכשלה.

en: The installation and activation process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
he_IL: תהליך ההתקנה וההפעלה מתחיל והוא יכול להמשך זמן מה בשרתים מסוימים. נא התאזרו בסבלנות.

note: translators: 1: plugin name.
en: %1$s installed and activated successfully.
he_IL: %1$s הותקן והופעל בהצלחה.

en: Show Details
he_IL: הראה פרטים

en: Hide Details
he_IL: הסתר מידע נוסף

en: All installations and activations have been completed.
he_IL: כל ההתקנות וההפעלות הושלמו.

note: translators: 1: plugin name, 2: action number 3: total number of actions.
en: Installing and Activating Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
he_IL: מתקין ומפעיל את התוסף %1$s (%2$d/%3$d)

en: The installation process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
he_IL: תהליך ההתקנה מתחיל. התהליך יכול לקחת זמן מה בשרתים מסוימים אז נא התאזרו בסבלנות.

note: translators: 1: plugin name.
en: %1$s installed successfully.
he_IL: %1$s הותקן בהצלחה.

en: All installations have been completed.
he_IL: כל ההתקנות הושלמו.

note: translators: 1: plugin name, 2: action number 3: total number of actions.
en: Installing Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
he_IL: מתקין תוסף %1$s (%2$d/%3$d)
