TGM Plugin Activation v2.6.1 - en to sr_RS translation catalogue (79 entries)

en: Install Required Plugins
sr_RS: Инсталирај неопходне додатке

en: Install Plugins
sr_RS: Постави додатке

note: translators: %s: plugin name.
en: Installing Plugin: %s
sr_RS: Постављање додатка: %s

note: translators: %s: plugin name.
en: Updating Plugin: %s
sr_RS: Ажурирање додатка:% с

en: Something went wrong with the plugin API.
sr_RS: Нешто није у реду са приказом додатка (плаг-ина).

note: translators: 1: plugin name(s).
en: This theme requires the following plugin: %1$s. | This theme requires the following plugins: %1$s.
sr_RS[0]: Ова тема захтева следећи додатак: %1$s.
sr_RS[1]: Ова тема захтева следеће додатке: %1$s.
sr_RS[2]: Ова тема захтева следеће додатке: %1$s.

note: translators: 1: plugin name(s).
en: This theme recommends the following plugin: %1$s. | This theme recommends the following plugins: %1$s.
sr_RS[0]: Ова тема препоручује следећи додатак: %1$s.
sr_RS[1]: Ова тема препоручује следеће додатке: %1$s.
sr_RS[2]: Ова тема препоручује следеће додатке: %1$s.

note: translators: 1: plugin name(s).
en: The following plugin needs to be updated to its latest version to ensure maximum compatibility with this theme: %1$s. | The following plugins need to be updated to their latest version to ensure maximum compatibility with this theme: %1$s.
sr_RS[0]: Дати додатак је потребно апдејтовати на најновију верзију да би се омогућила компатибилност са овом темом: %1$s.
sr_RS[1]: Дате додатке је потребно апдејтовати на најновије верзије да би се омогућила компатибилност са овом темом: %1$s.
sr_RS[2]: Дате додатке је потребно апдејтовати на најновије верзије да би се омогућила компатибилност са овом темом: %1$s.

note: translators: 1: plugin name(s).
en: There is an update available for: %1$s. | There are updates available for the following plugins: %1$s.
sr_RS[0]: Доступно је ажурирање за следеће додатке: %1$s.
sr_RS[1]: Доступно је ажурирање за следеће додатке: %1$s.
sr_RS[2]: Доступно је ажурирање за следеће додатке: %1$s.

note: translators: 1: plugin name(s).
en: The following required plugin is currently inactive: %1$s. | The following required plugins are currently inactive: %1$s.
sr_RS[0]: Следећи неопходан додатак је тренутно неактиван: %1$s.
sr_RS[1]: Следећи неопходни додаци су тренутно неактивани: %1$s.
sr_RS[2]: Следећи неопходни додаци су тренутно неактивани: %1$s.

note: translators: 1: plugin name(s).
en: The following recommended plugin is currently inactive: %1$s. | The following recommended plugins are currently inactive: %1$s.
sr_RS[0]: Следећи препоручени додатак је тренутно неактиван: %1$s.
sr_RS[1]: Следећи препоручени додаци су тренутно неактивани: %1$s.
sr_RS[2]: Следећи препоручени додаци су тренутно неактивани: %1$s.

en: Begin installing plugin | Begin installing plugins
sr_RS[0]: Започни инсталацију додатка
sr_RS[1]: Започни инсталацију додатка
sr_RS[2]: Започни инсталацију додатака

en: Begin updating plugin | Begin updating plugins
sr_RS[0]: Започни ажурирање додатка
sr_RS[1]: Започни ажурирање додатака
sr_RS[2]: Започни ажурирање додатака

en: Begin activating plugin | Begin activating plugins
sr_RS[0]: Започни активирање додатка
sr_RS[1]: Започни активирање додатка
sr_RS[2]: Започни активирање додатака

en: Return to Required Plugins Installer
sr_RS: Врати се на захтевани инсталер додатка

en: Return to the Dashboard
sr_RS: Врати се на Dashboard

en: Plugin activated successfully.
sr_RS: Додатак активиран успешно.

en: The following plugin was activated successfully: | The following plugins were activated successfully:
sr_RS[0]: Следећа додатна компонента је успешно активирана:
sr_RS[2]: Следеће додатне компоненте су успешно активиране:

note: translators: 1: plugin name.
en: No action taken. Plugin %1$s was already active.
sr_RS: Није извршена акција. Додатак %1$s је већ активиран.

note: translators: 1: plugin name.
en: Plugin not activated. A higher version of %s is needed for this theme. Please update the plugin.
sr_RS: Додатак није активиран. Новија верзија %s је потребна за ову тему. Молимо ажурирајте додатак.

note: translators: 1: dashboard link.
en: All plugins installed and activated successfully. %1$s
sr_RS: Сви додаци инсталирани и активирани успешно. %1$s

en: Dismiss this notice
sr_RS: Одбаци ово обавештење

en: There are one or more required or recommended plugins to install, update or activate.
sr_RS: Постоји један или више потребних или препоручених додатака за инсталирање, ажурирање или активирање.

en: Please contact the administrator of this site for help.
sr_RS: Молимо контактирајте администратора сајта за помоћ.

en: This plugin needs to be updated to be compatible with your theme.
sr_RS: Овај додатак је потребно ажурирати да би био компатибилан са Вашом темом.

en: Update Required
sr_RS: Неопходно је ажурирање

en: Set the parent_slug config variable instead.
sr_RS: Подесите parent_slug config променљиву.

en: The remote plugin package does not contain a folder with the desired slug and renaming did not work.
sr_RS: Пакет захтеваног додатка не садржи фолдер са очекиваним садржајем и промена назива није успела.

en: Please contact the plugin provider and ask them to package their plugin according to the WordPress guidelines.
sr_RS: Молимо да контактирате аутора додатка и замолите да Вам достави додатак по правилима захтеваним за WordPress.

en: The remote plugin package consists of more than one file, but the files are not packaged in a folder.
sr_RS: Захтевани пакет са додатком се састоји из више од једног фајла, али фајлови нису смештени у фолдер.

[ctx: plugin A *and* plugin B]
en: and
sr_RS: и

en: Required
sr_RS: Obaveyno

en: Recommended
sr_RS: Preporučeno

en: WordPress Repository
sr_RS: WordPress спремиште

en: External Source
sr_RS: Екстерни извор

en: Pre-Packaged
sr_RS: Поново запаковано

en: Not Installed
sr_RS: Није инсталирано

en: Installed But Not Activated
sr_RS: Инсталирано али није активирано

en: Active
sr_RS: Активан

en: Required Update not Available
sr_RS: Захтевано ажурирање није доступно

en: Requires Update
sr_RS: Зехтева ажурирање

en: Update recommended
sr_RS: Препоручује се ажурирање

[ctx: plugins]
note: translators: 1: number of plugins.
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[0]: Сви <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[1]: Сви <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[2]: Сви <span class="count">(%s)</span>

note: translators: 1: number of plugins.
en: To Install <span class="count">(%s)</span> | To Install <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[0]: За инсталацију <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[1]: За инсталацију <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[2]: За инсталацију <span class="count">(%s)</span>

note: translators: 1: number of plugins.
en: Update Available <span class="count">(%s)</span> | Update Available <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[0]: Доступно ажурирање <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[1]: Доступно ажурирање <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[2]: Доступно ажурирање <span class="count">(%s)</span>

note: translators: 1: number of plugins.
en: To Activate <span class="count">(%s)</span> | To Activate <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[0]: За активацију <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[1]: За активацију <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[2]: За активацију <span class="count">(%s)</span>

[ctx: as in: "version nr unknown"]
en: unknown
sr_RS: непозната

en: Installed version:
sr_RS: Инсталирана верзија:

en: Minimum required version:
sr_RS: Минимална захтевана верзија:

en: Available version:
sr_RS: Доступна верзија:

en: No plugins to install, update or activate.
sr_RS: Нема додатка за инсталацију, ажурирање или активацију.

en: Source
sr_RS: Izvor

en: Type
sr_RS: Vrsta

note: translators: %2$s: plugin name in screen reader markup
en: Install %2$s
sr_RS: Инсталирај %2$s

note: translators: %2$s: plugin name in screen reader markup
en: Update %2$s
sr_RS: Ажурирај %2$s

note: translators: %2$s: plugin name in screen reader markup
en: Activate %2$s
sr_RS: Активирај %2$s

en: Upgrade message from the plugin author:
sr_RS: Порука о надоградњи додатка (плаг-ина) од стране аутора:

en: Install
sr_RS: Instaliraj

en: Update
sr_RS: Ažuriraj

en: No plugins were selected to be installed. No action taken.
sr_RS: Ни један додатак није селектован да буде активиран. Није предузета акција.

en: No plugins were selected to be updated. No action taken.
sr_RS: Ни један додатак није селектован да буде активиран. Није предузета акција.

en: No plugins are available to be installed at this time.
sr_RS: Тренутно нема додатака доступних за инсталацију.

en: No plugins are available to be updated at this time.
sr_RS: Тренутно нема додатака (плаг-инова) који би били апдејтовани.

en: No plugins were selected to be activated. No action taken.
sr_RS: Ни један додатак није селектован да буде активиран. Није предузета акција.

en: No plugins are available to be activated at this time.
sr_RS: Тренутно нема додатака доступних за активацију.

en: Plugin activation failed.
sr_RS: Активација додатка је била неуспешна.

note: translators: 1: plugin name, 2: action number 3: total number of actions.
en: Updating Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
sr_RS: Ажурирање додатка %1$s (%2$d/%3$d)

note: translators: 1: plugin name, 2: error message.
en: An error occurred while installing %1$s: <strong>%2$s</strong>.
sr_RS: Појавила се грешка током инсталације %1$s: <strong>%2$s</strong>.

note: translators: 1: plugin name.
en: The installation of %1$s failed.
sr_RS: Инсталација %1$s је била неуспешна.

en: The installation and activation process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
sr_RS: Инсталација и активација су започете. Овај процес може потрајати, зато молимо да будете стрпљиви.

note: translators: 1: plugin name.
en: %1$s installed and activated successfully.
sr_RS: %1$s инсталиран и активиран успешно.

en: Show Details
sr_RS: Прикажи детаље

en: Hide Details
sr_RS: Сакриј детаље

en: All installations and activations have been completed.
sr_RS: Све инсталације и активације су завршене.

note: translators: 1: plugin name, 2: action number 3: total number of actions.
en: Installing and Activating Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
sr_RS: Инсталира се и активира додатак %1$s (%2$d/%3$d)

en: The installation process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
sr_RS: Инсталација је започета. Овај процес може потрајати, зато молимо да будете стрпљиви.

note: translators: 1: plugin name.
en: %1$s installed successfully.
sr_RS: %1$s је инсталиран успешно.

en: All installations have been completed.
sr_RS: Све инсталације су завршене.

note: translators: 1: plugin name, 2: action number 3: total number of actions.
en: Installing Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
sr_RS: Инсталира се додатак %1$s (%2$d/%3$d)
